Jump to content

Moto Zajednica

Domace zimske jakne

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Beograd

Ljudi razmisljam da kupim neku domacu zimsku jaknu, mislim na domace brendove nesto ih nema puno pa me zanima vase misljenje. 
Razmisljam se o Horus jakni, ako neko ima iskustva sa njihovim proizvodima nek prokomentarise il nek predlozi neku drugu marku domacih jakni koja je kvalitetna. 

small_x_7_crna_1_2015.jpg

 

Jos jedna u opticaju Delije sever jakna 

1918992_1017902744933412_878023531069873 

 

 

Slicne su cene oko 100 evra, ako neko ima kod ovih popust nek se javi da ustedim pa castim pivom. :)

 

Uglavnom ocekujem komentare iz licnog iskustva... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Чек бре,да ли ти то треба за мотор или за циливну употребу?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Којекуде, 484 postova
  • Lokacija: Borča-Bgd

Imam Horusove pantalone i zadovoljan sam kvalitetom, ocena jaka 4ka. U ovomnekom fazonu imas odlicnu Holandsku Vintage janu sa kapuljacom, ja i drugar uzeli u Army shopu, cena tako oko 100e.

 

Послато са GT-I9060I уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Za stotinak Ojra, kupi Vijetnamku, i tripuj da je domaca... Provereno, i po meni, univerzalnije upotrebljivo.  Moje misljenje.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

"Хорус" има одличан квалитет за ту цену. Имам неколико њихових производа и са сваким сам задовољан. Погледај у "Отаџбини", мислим да су им такође зимске јакне на снижењу. Ако ћеш "Вијетнамку", у Луису је попуст, не бацај овде 100 евра за њу. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Biće uskoro :)

Nije ni Vijetnamka ono što je bila. Imam jednu kupljenu '98 i jednu '10, ali ne mogu se porediti. Ova prva je napravljena u USA i po kroju i po kvalitetu materijala je u prednosti nad drugom koja je pravljena u Kini, a obe su Alfa i nisu kopije.

 

Generalno, mana Vijetnamke je što je kratka i ne pokriva gujscu zimi. Što je, složićete se, bitno.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2036 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Ovu Delije sever,verovatno,nisam 100% siguran,pravi DIG,opet domaća firma

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Pre 2 godine kupio na kupujem prodajem pilotsku jaknu...NATO, nije za civile,za 35 eura. Nikad ništa nisam toplije nosio. Ne propušta vetar ni kišu, tu je mali problem, hermetička je :) Uredno spakovani svi džemperi već 2 godine. I na minus 10, samo majca sa kratkim rukavima ispod i biciklom na posao non stop pa i ovih dana i sutra  :na_glavi:

Daleko ispod 100 eura a kvalitetnija od svih tih od 100 eura...

Mislim, naslov je domaće jakne ali nisam odoleo da prijavim moju jaknu za male pare. Ja sam kupio od tipa iz Niša, al je tu natovsku robu valjao neki tip iz Kraljeva. Kako je sada nemam pojma. Okačio bih sliku al na drugim forumima odmah nakačim fotku direktno sa kompa. Na ovom forumu uvek sam išao preko nekih posrednika koji su vremenom svi postali platežni pa ovde ništa više ne kačim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Којекуде, 484 postova
  • Lokacija: Borča-Bgd

Pre 2 godine kupio na kupujem prodajem pilotsku jaknu...NATO, nije za civile,za 35 eura. Nikad ništa nisam toplije nosio. Ne propušta vetar ni kišu, tu je mali problem, hermetička je :) Uredno spakovani svi džemperi već 2 godine. I na minus 10, samo majca sa kratkim rukavima ispod i biciklom na posao non stop pa i ovih dana i sutra :na_glavi:

Daleko ispod 100 eura a kvalitetnija od svih tih od 100 eura...

Bas me zanima kako izgleda to cudo?

 

Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Krenuo ja kao sa svakom jaknom, ispod majca i džemper ili duks...mokar bio kolko je vruće. tako da ispod samo majca.

Ovo je jedino što sam sada slično našao a da liči na moju...u principu sve su te pilotske ili avio slične al je važan izbor materijala...kontam ne mora biti ovo pilotska. Ima radnika na aerodromu koji šljakaju, bilo oko aviona ili gde god, šiba ih vetar, kiša, zima...jakna kratka da može da se radi ali ništa je ne probija. I normalno, te vojne su po meni uvek bolje nego one za civile tipa army shop.

http://quanonline.com/military/military_reference/american/flight_jackets/jacket34.html

 Ostavi mi na pp email ili telefon pa ti na viber pošaljem fotke moje.

Za promenu kupio ove zime spider jaknu perjanu, firma dobra. Ona mi je odmah breathable...duva mi kroz nju, traži duks ili džemper pa se malo malo opet vraćam na pilotsku  :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Не знам дал DIG прави ову из Делије бутика, али знам да имају неке своје моделе које људе хвале. Такође цена око 100е.

 

А што се бутика тиче, јакну нисам видео уживо, али што се квалитета тиче, ако је као њихови остали производи, онда је неспоран. А верујем да јесте.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Pre 2 godine kupio na kupujem prodajem pilotsku jaknu...NATO, nije za civile,za 35 eura. Nikad ništa nisam toplije nosio. Ne propušta vetar ni kišu, tu je mali problem, hermetička je :) Uredno spakovani svi džemperi već 2 godine. I na minus 10, samo majca sa kratkim rukavima ispod i biciklom na posao non stop pa i ovih dana i sutra  :na_glavi:

Daleko ispod 100 eura a kvalitetnija od svih tih od 100 eura...

Mislim, naslov je domaće jakne ali nisam odoleo da prijavim moju jaknu za male pare. Ja sam kupio od tipa iz Niša, al je tu natovsku robu valjao neki tip iz Kraljeva. Kako je sada nemam pojma. Okačio bih sliku al na drugim forumima odmah nakačim fotku direktno sa kompa. Na ovom forumu uvek sam išao preko nekih posrednika koji su vremenom svi postali platežni pa ovde ništa više ne kačim.

Pa okaci direktno sa kompa. Ukljuci glavni editor, i ucitaj fotke sa kompa, i to je to...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Којекуде, 484 postova
  • Lokacija: Borča-Bgd

U pitanju je onda klasična Spitfajerka samo ne znamo marku, proizvođača. Ja sam moju CWU45 Alfa kupio 2003će i dan danas je kao nova, nosim je stalno, zimi topla u proleće prijatna, nikad se ne znojim u njoj i da nije u pitanju kratka jakna bez kapuljače, ne bih druge jakne ni kupovao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2833 postova

e gde je ono vreme krajem osamdeseih,konkretno 6 maj djurdjevdan mi na severu ,ceo sever kako kazu beogradjani spitfajerke okrenute na narandzasto, a  ja mislim da se u originalu zovu, combat jakne,najbolja i najslozenija koerografija ikada, pravih navijaca od ograde zapada do istoka-mislim da tolkoo nikad nije bilo osim na realu,nemogu da se setim rezulata ali smo sigurno razbili grobare,jebot proslo 28 godima,mnogi sa ovog foruma se niu ni rodil,izlatno doba navijaca i sve sto ide sa njima,znam coveka od 60 godina ,grobar,albanac,prizren,2 godine nije propustio utakmicu partizana , a jna mu je 550 km a gde su gostovanja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rođen da peca, nateran da radi, 260 postova
  • Motocikl: FZS 1000 (ostali samo dugmići)

Horusova jakna, prva sa slike. Odlican materijal, kvalitet izrade takodje. Jako je topla, pa zbog toga ume da bude vrucina na blazem zimskom vremenu. Dzepovi taman tamo gde treba da budu, otprilike kao da su mene pitali gde da ih stave. Ima kapuljacu koja se skida, i takodje krzno na njoj koje moze da se skine. Iznutra moze da se povuce ranfla ili kako se vec kaze, pa onda bude strukirana i greje jos vise. Ima je u crnoj i bez boji. Cena 12500din, vredi svaki dinar. Radnja je u Kralja Milana

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Beograd

Kupio sam Horusovu jaknu sa slike iskreno sam zadovoljan jakna je bas kvalitetna i muzevna.

Drago mi je sto i u Srbiji moze da se napravi dobra jakna.  Videcu i ovu drugu da uzmem ako bude sredstava. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Kikinda

Sve pohvale za Dig, bez namere da ih reklamiram, posedujem 6 njihovih proizvoda i nemam apsolutno ni jednu zamerku.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja