Jump to content

Moto Zajednica

Continental TKC 80 twinduro

Recommended Posts

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Prodajem gumu iz naslova, odlično očuvanu. Dot kraj 2013, prešla oko 2500 Km. 50e.

 

Kontakt preko privatnih poruka.

 

da je sad ne bih ponovo sliko, evo kropovi :takoje:

 

gallery_6415_1454_768043.jpg

gallery_6415_1454_369863.jpg

gallery_6415_1454_624350.jpg

 

Guma je skroz OK, na motoru bila od jeseni 2014. prodajem jer je višak, uzeo sam drugu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Znači guma nije nova, samo je oprana ...  :zvizduk:

 

al' ozbiljno, skroz je OK, može i van puta lepo da se vozi ... dok je suvo  :jee: Znam, znam, ovo nije guma za blato, rekli ste mi ... ali eto, platio sam danak neznanju ... zavarali me ovi kramponi valjda ...

Znači, blatnjav put, da, ali blatnjavo oranje jok ... :popovanje:

 

gallery_6415_1454_288805.jpg

gallery_6415_1454_168205.jpg

gallery_6415_1454_138137.jpg

gallery_6415_1454_397869.jpg

gallery_6415_1454_126637.jpg

gallery_6415_1454_457364.jpg

 

Po sredini ima od 7-8 mm, samo danas 4 crvene, ako za toliko ne ode, ostavću je za rezervu ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Ipak neću. Već imam dve rezervne, pa da ne pravim kolekciju ...  :jee:

 

Umesto toga kupcu na poklon ide i bivša rezervna, michelin sirac, 120/90/17. Malo matora (DOT1808) ali korektna.

 

gallery_6415_1454_176358.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

TKC jeste, mišlenka je 120 ako me sećanje ne vara. I kod mene ide 17 130/80 nazad, ali vozao sam se na njoj celo jedno leto bez problema. Jeste matora, ali ništa joj ne fali.

 

Konti sam skinuo nakon jedne blatnjave epizode. Znao sam da nije za zahtevniiji off, pogotovo ne za blato, ali da je baš toliko NE - nisam. Tamo gde smo vozili nije ga ni bilo. Trebalo je preći samo preko jedne njive koja nije bila ni uzorana, ali je zemlja bila baš rovita i zasićena vodom tako da se momentalno napunila blatom i točak se vrteo u mestu ... nije se čak ni ukopavala.  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Vozio je drugar na Windu isto 120 pozadi, samo Anake i nije imao problema, stavise kaze da je bolje upadao u krivine.

Nadam se da je guma rezervisana na moje ime :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

U sustini bas ne volim kaljave cipele tako da mi je blato iskljucivo krajnja nuzda i svodi se na prelazak neke bare na putu, ali tek nakon ispitivanja suvih alternativa. Voznja off-a mi se svodi na mahom suve dane i suve makadame uz eventualno prelazak neke suve do vlazne livade. Takodje, momci sa kojima vozim voze jedan bas TKC (prezadovoljan za ovo sto trazimo od gume) i drugi K60, tako da smo svi slicnih motora, prohteva i guma.

Zelim da verujem da ce mi kupljena guma biti odlicna za moje svakodnevne potrebe, kako betonske, tako i off voznje. Do sada sam zaista kojekuda stigao i sa ovim Trial Attack lubenicama, TKC ce biti kvantni skok :D

Montiram kad stigne pa i sam vidim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Ras, stigao paket :takoje: 

 

Lord, koliko brzom trosenju se mogu nadati? Motor ce se naravno, na sakodnevnoj bazi, mahom u lokalu voziti, sto znaci asfalt, ali sreca u nesreci toliko klizav da gume traju x2 u odnosu na normalan grad/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Zavisi kol'ko tešku ruku imaš po gradu :)

Freewind nije sirovina koja jede gume i ako normalno voziš, potraje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Pa u sustini lepo puca. NIje bas LC4, ali jaci je od vecine 650 klase, a i ja sam malo nervozni vozac  :zvizduk: , ali je sa druge strane prilicno gladak i klizav asfalt i bas cuva gume (Trial Attack  evo vec i sestu sezonu kod mene imaju dosta sare). A motor i ja zbirno imamo oko 250kg, tako da sam daleko ispod superteskasa, koji mahom nose ovu gumu.

 

Molim te definisi to "potraje" :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

U zdravlju da se navozaš, u principu ja sam sa njom ukupno tri puta sišao sa asfalta. Kad je suvo može se sa njom proći svugde, ali blato ne voli. To je jedini razlog zbog koga sam je zamenio, OK je skroz guma, a to što sam joj skinuo po sredini mislim da je kad sam ono napravio đir do NS da pogledam kingkija. Bilo je nenormalno toplo, 35 u hladu, vreo asfalt, a i dao sam mu ga malo po brzini, jbg.  :moto3: Obično ga ne silujem puno, retko preko 120, ali pregazio sam oko 800km tog dana,  odužilo bi se da nisam ...

 

Mislim da nećeš imati problema sa tom gumom, pogotovo sad kad si opisao kako i gde voziš. Klx i zrakoprc su tu negde i po masi i po snazi. :takoje: Jedno je sigurno, TKC na neku foru izgleda mnogo šire i robusnije nego što zaista jeste. Nikad ne bi rek'o da je 130ica. Ova T63 kojom sam je zamenio pored kontija izgleda smešno, i na motoru, kao da je 100tka ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

TKC na neku foru izgleda mnogo šire i robusnije nego što zaista jeste. Nikad ne bi rek'o da je 130ica. Ova T63 kojom sam je zamenio pored kontija izgleda smešno, i na motoru, kao da je 100tka ...

 

Licno sam se u to uverio. Ortak nosi 130 na KLE i to premocno izgleda.

A inace, on ih vozi vec izvesno vreme (kupio polovne), i ne zali se na neko bogzna kakvo habanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

U zdravlju da je pohabaš, za početak obaraj malo više u krivinama da je potrošiš po stranama, da se ujednači  :moto3:

 

Da lorde, qingqi 200 endurko, isti kao tvoj. Kao nov. Bio je i ovde oglas na forumu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Aco, po iskustvu drugara koji ih vozi ovde u lokalu ipak vise od toga, ali videcemo vec

 

 

U zdravlju da je pohabaš, za početak obaraj malo više u krivinama da je potrošiš po stranama, da se ujednači  :moto3:

 

 

Namontirana juce i probana malo. Odusevljen i stanjem i gripom kako na travi tako i na asfaltu   :jee1:  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Kažem ti guma je odlična, jedino što nije za iole ozbiljniji off ... ali zato izgleda baš zayebano :takoje:  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Za motor sa 19" prednjom gumom, koji je pritom i sa lubenicama daleko stizao, veruj mi da je ova guma ihahaj ozbiljna :). Nemam ambicije prema njivama, lokvama, kojekakvim jarugama, panjevima... trebam tockove koje mogu svaki dan da vozim do posla, do grada i na neku voznjicu, a da se ne uplasite bas prve barice ili neke livadice sa nagibom vecim od 0 stepeni. Probao sam je na travi i nesto makadama, to je kolicina gripa koji, za sada, ocekujem da moj motor ima. Mozda porastu prohtevi, mozda se i negde zaglavim, ko zna :), ali obzirom da se motor koristi vise onroad nego off, ovo je najdalje sto planiram sa gumama, a u poredjenju sa prethodnih 5 godina, ovo je kvantni skok.

 

Danas mi stize i prednja Heidenau K60 i ja sam kompletirao moju dual kombinaciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja