Jump to content

Moto Zajednica

transformacija bandita iz S u N

Recommended Posts

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Nakon sto sam ugrabio malo slobodnog vremena, odlucio sam da svoj S model transformisem u N i napravim ga da izgleda kako sam oduvek zeleo, jeste da sam skoro uzeo motor i trazio iskljucivo N model, ali posto su svi bili u losem stanju, pazario sam S model i ujedno i nosace i far da ga prebacim u N jer mi se tako mnogo mnogo vise svidja, a i ruku na srce izgleda dosta lepse.. Inace maska je cela i u odlicnom stanju, i na prodaju je jer mi nece trebati. Evo slika kako su radovi tekli..

 

 

Slike pre pocetka:

 

ycr-WP-201.jpg

pb-WP-201.jpg

 

 

Slika nakon skidanja bocnih plastika i vizira:

 

j4e-WP-201.jpg

 

 

Zatim je usledilo skidanje preostalih delova, fara i nosaca fara, nosaca vizira i bocnih plastika:

 

5rj-WP-201.jpg

 

 

A onda je usledilo podizanje prednjeg kraja i skidanje vila zbog navlacenja nosaca:

 

hve-WP-201.jpg

 

 

A sad slede slike krajnjeg rezultata, ja sam prezadovoljan, sledeci korak je stavljanje modernijih migavaca i reflektujucih trakica i to bi bilo to:

616-WP-201.jpg

 

 

 

q2h-WP-201.jpg

 

ab3-122182.jpg

 

 

Kao sto rekoh, sledeci "upgrade" su reflektujuce trakice i moderniji mali migavci, eventualno i neki otvoreni top, ali o tom po tom :)

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Zadrzi ti masku jer ces ga tako neuporedivo lakse prodati. fakticki prodajes i S i N varijantu kad ga budes dao u oglase. A sta ti ostane viska TAD prodaj.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Hvala drugari, jedini razlog sto bih prodao masku je da uzmem ralicu i blatobran, inace mi nece smetati i da ostane kod mene. Jedini problem je sto sad kad je N ne znam gde da sravim uticnicu 12v koju je imao na levoj bocnoj plastici, vidi se na slikama, pa sam je trenutno izolirao i ostavio na cekanju, mislim da moze samo ispod sedista.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty
  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Extra lep motor

 

Sad jos neki yoshi, spigla na bar-endove, neke ruckice rizoma ili slicno i na tu boju:

 

post-32893-0-91461700-1446937702.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Extra lep motor

 

Sad jos neki yoshi, spigla na bar-endove, neke ruckice rizoma ili slicno i na tu boju:

 

yoshimura-wheels-stickers.jpg

 

Ova felna sa slike izgleda brutalno,

 

Ja planiram ove trakice prvo da stavim, za neciji ukus su previse sarene, ali mislim da ce leci bas dobro.

 

http://www.kupujemprodajem.com/SUZUKI-reflektujuce-trakice-17-18--18960834-oglas.htm?filter_id=5871500

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

I te 'brutalne' su takodje nalepnice. A nisu toliko ni skupe, jedino ih postarina (bar u mom slucaju) zeza. Sad pogledah, 2231din kostaju ako preracunas i ako narucis 2-3 seta pa ih prodas po 3k dindzi isplatices postarinu :)

 

Edit: Sad nesto razmisljam..ne znam ni zasto je postarina toliko skupa kad stize u A4 koverti??

 

Edit2: http://www.forstunt.home.pl/en/wheels-stickers/337-yoshimura-wheels-stickers.html

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

To moze da ti uradi bilo ko ko se bavi stampom, brendiranje izloga itd. mnogo jeftinije.

 

 

Da da snasao sam se :) Takve iste nasao coveka da mi odradi, ali bez ovog yoshimura stickera na unutrasnjosti jer moja felna ima "stepenik" unutra nije ovako ravna kao ova na slici, ali mozda probam i to da stavim :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Pošto ti je i ram u boji motora,možda bi bilo malo previše da stavljaš i trakice na felne... Ako bih već stavljao,onda isključivo jednobojne trakice u boji motora bez ikakvih natpisa i dodatnog šarenila.Klasika je to...moje mišljenje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Pošto ti je i ram u boji motora,možda bi bilo malo previše da stavljaš i trakice na felne... Ako bih već stavljao,onda isključivo jednobojne trakice u boji motora bez ikakvih natpisa i dodatnog šarenila.Klasika je to...moje mišljenje...

 

Videcemo, ne bi trebalo da bude sareno, bez ovih unutrasnjih nalepnica, ove na felni nisu sarene puno.. ne mogu da nadjem pravi oblik migavaca koje bih stavio, a da nisu led...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Ovo izgleda bas dobro, videcu da uzmem ovo prvo, a cemu termometar i voltmetar?

Sa termometrom znas spoljnu temperaturu, u principu to je korisnije za kola. A sa voltmetrom konstatno imas na uvid napon punjenja akumulatora, tj dal ti regler radi kako treba. I pre svakog verglanja mozes da imas uvid u napon akumulatora. Ja sam upaljac vezao direktno na accu sa osiguracem naravno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

 

Ovo izgleda bas dobro, videcu da uzmem ovo prvo, a cemu termometar i voltmetar?

Sa termometrom znas spoljnu temperaturu, u principu to je korisnije za kola. A sa voltmetrom konstatno imas na uvid napon punjenja akumulatora, tj dal ti regler radi kako treba. I pre svakog verglanja mozes da imas uvid u napon akumulatora. Ja sam upaljac vezao direktno na accu sa osiguracem naravno.

 

 

 

Hvala, a kazi mi sem ovih punjaca i ovog termometra i kompresora i navigacija, jel ima jos neka stvarcica koja moze da radi na 12v a da moze koristiti na motoru ili u voznji? Nije ni potrebno ali kad smo se vec dotakli teme cisto iz radoznalosti pitam :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja