Jump to content

Moto Zajednica

Štene Jazavičara - ima li neko ?

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

E ovako :  Moja prijateljica je imala malog psa ( mešanac jazavičara i još nekog malog psa ) . Pre oko mesec dana je napustio i otišao u večna lovišta - imao je blizu 18 godina ( od kojih je zadnjih 15 bio kod moje prijateljice ) . Ona je rešila da opet ima sličnog psa , pa ako neko ima nešto slično - nek ponudi .

  Pas bi trebao da bude Jazavičar il mešanac Jazavičara i nečeg sličnog, al da liči na jazavičara. Pedigre nije bitan jer ona psa uzima za ljubimca, a ne za izložbe, lov il nešto slično. Ona bi volela da pas bude ženka, da ima kratku dlaku, crnu sa braon paležom a može da ima i malo bele ( na grudima ) - da joj liči na ovog prethodnog psa. E sad ako neko ima nekog takvog kucova - nek se javi, slika je poželjna ( a može i slika roditelja ). Da napomenem još jednom da njoj treba mali pas - veliki ne dolaze u obzir.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Ја имам два прелепа јазавичара. Мужјака, светло браон (крем) са педигреом, и женку чоколадне боје.

 

Ко го их је видео питао је да се оставе штенци кад их буде било. Али, има један проблем. Неће да му да, па то ти је.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

Ја имам два прелепа јазавичара. Мужјака, светло браон (крем) са педигреом, и женку чоколадне боје.

 

Ко го их је видео питао је да се оставе штенци кад их буде било. Али, има један проблем. Неће да му да, па то ти је.

 

postavi slike ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12097 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Kod mene u komsiluku postoji napusteno domacinstvo, zaraslo u korov. Tu vec godinama zivi zenka nemackog jazavicara. Tu se muvaju i muzjaci jazavicara, tako da povremeno tu ima stenaca jazavicara bas kakve ona trazi. Jedino sto mora da saceka da se ova okuci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Mozda da se proseta do nekog azila za pse?

 

  Obišli nekoliko, našli jednu ženku, al se ispostavilo da ima štenećak, srčanog crva i još par nekih bolesti . . .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ја имам два прелепа јазавичара. Мужјака, светло браон (крем) са педигреом, и женку чоколадне боје.

 

Ко го их је видео питао је да се оставе штенци кад их буде било. Али, има један проблем. Неће да му да, па то ти је.

 

 Ne brini, daće mu kad bude bilo vreme - to kod njih ide dva puta godišnje, samo nek su zajedno !  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1363 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VF 750 SABRE

Moze li ova, jes' da nije štene, ali je mešanac, boje - tu negde. Trenutno udomljena kod poznanice koja je pre par nedelja nasla zapuštenu i napuštenu na ulici. Zna da se ponaša kako treba u stanu (kuca, dobro de - i poznanica) ali ne može da je zadrži jer je podstanar.image_f33a9a5fe18b03a6d00eea6c18663bae86

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • RR rookie, 172 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR1000RR

Ove dve sestrice su privremeno kod mene. Procena veterinara je da imaju oko 5-6 meseci. Ako je bude interesovalo, može da dođe da ih vidi. Bez ikakve obaveze.

 

11889483_597280240414581_779168085464808

 

11924913_597280237081248_661503474327839

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

 Pokazaću joj slike, pa ću javiti.

 @-Nimmin - Koliko je otprilike stara ova kuca i da li je ženka?

 @-Vićsa - Ova crna bi verovatno došla u obzir! Da li je veterinar nešto rekao za njih kakve će biti kad porastu - koje veličine?  Rekao bih da su već sad sa 5-6 meseci veće od Jazavičara .  Ova moja prijateljica je takođe podstanar, pa je i to razlog što želi malog psa - jer kad se desi da mora da promeni stan - dosta ovih što iznajmljuju stanove ne žele da prime podstanara sa psom, pogotovu ako je pas veći .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • RR rookie, 172 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR1000RR

 @-Vićsa - Ova crna bi verovatno došla u obzir! Da li je veterinar nešto rekao za njih kakve će biti kad porastu - koje veličine?  Rekao bih da su već sad sa 5-6 meseci veće od Jazavičara .  Ova moja prijateljica je takođe podstanar, pa je i to razlog što želi malog psa - jer kad se desi da mora da promeni stan - dosta ovih što iznajmljuju stanove ne žele da prime podstanara sa psom, pogotovu ako je pas veći .

 

Telo je kao kod jazavičara, ali su nogice duže. Navodno ne bi trebale da rastu mnogo. I sam uzrast je nagađanje pa niko ne može da tvrdi sa sigurnođću. KOd nas su već nekih mesec dana i mi nismo primetili da su rasle.

 

I ja sam podstanar pa eto šta mi se desi :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

 Juče sam odmah prebacio slike kuca u moj računar sa namerom da ih prebacim na fleš, pa kad odem kod prijateljice da joj slike prebacim na njen računar da može lepo da ih vidi .  Popodne se čujem sa njom , kažem joj da su se javili ljudi koji imaju pse i opišem joj kakve su kuce, a ona me prekine i kaže " pa lepo sam ti rekla da hoću Jazavičara il nešto tako malo " .  OK. progutam knedlu, objasnim joj da su ljudi ponudili ono što imaju ( bla bla - truć truć ) i nekako završimo razgovor.

  Uveče odem kod nje, pijemo kafu i ona me pita da li sam slikao slike pasa mobilnim pa da ih vidi . E reko - to mi nije palo na pamet i kažem da sam hteo da prebacim slike na fleš i da joj donesem, al nisam jer je ona rekla da je interesuju samo jazavičari il nešto tako manje . Jbg-a, sutra joj nosim slike na flešu !

 

  Lepo je Njegoš rekao : " Ćud je ženska smiješna rabota "  !  :/:grr:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4503 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Moraš biti korak ispred, bar pokusati :)

 

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Videla je slike, al ostaje pri onom da hoce nesto manje - tipa Jazavicar. A meni crko racunar, pa sad piskaram sa tableta - na sta bas nisam navikao .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

 Juče sam odmah prebacio slike kuca u moj računar sa namerom da ih prebacim na fleš, pa kad odem kod prijateljice da joj slike prebacim na njen računar da može lepo da ih vidi .  Popodne se čujem sa njom , kažem joj da su se javili ljudi koji imaju pse i opišem joj kakve su kuce, a ona me prekine i kaže " pa lepo sam ti rekla da hoću Jazavičara il nešto tako malo " .  OK. progutam knedlu, objasnim joj da su ljudi ponudili ono što imaju ( bla bla - truć truć ) i nekako završimo razgovor.

  Uveče odem kod nje, pijemo kafu i ona me pita da li sam slikao slike pasa mobilnim pa da ih vidi . E reko - to mi nije palo na pamet i kažem da sam hteo da prebacim slike na fleš i da joj donesem, al nisam jer je ona rekla da je interesuju samo jazavičari il nešto tako manje . Jbg-a, sutra joj nosim slike na flešu !

 

  Lepo je Njegoš rekao : " Ćud je ženska smiješna rabota "  !  :/:grr:

A da ti ne trazis samo razlog da odes na kafu? ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ma kakvi, mogu ja kod nje kad gd hocu, pa i kad nije kod kuce jer imam kljuceve od njenog stana. Al mora nekad nesto i da se odradi i otrpi da bi se opravdalo to poverenje ( da amo znas sta sam sve do sad odradio i otrpeo ) !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

 Nasla je kuce kakvo hoce, samo sto je kuce u Mladenovcu . Ima li nekog na forumu ko se krece na relaciji Mladenovac - Novi Sad i da ima mogucnost da preveze kucu ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja