Jump to content

Moto Zajednica

bandit 600

Recommended Posts

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Zeleo bih da cujem iskustva od vlasnika ili od bivsih vlasnika ovog motocikla, odrzavanje, potrosnja, generalno sve sto vam padne na pamet, i dobro i lose, jer bi to trebalo da bude moj upgrade sa GS500 na Bandit600 pa eto :) Najvise me zanima potrosnja sa normalnom i pristojnom voznjom jer sam se svega naslusao od prodavaca i procitao svasta na internetu, neki kazu 5 neki kazu 8, pozdrav i hvala unapred :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha Tracer 900, FJR 1300

Ispod 4,5 tesko. Najcesce je to izmedju 4,5 i 5,5 (sa suvozacem). U Julu sam isao do Stelvia bio je prosek 5,8 ali sa tri kofera, suvozac i na auto putu 140-150, (imam odlican primerak za prodaju) ali ovo  je realno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • R A M P A Š, 987 postova
  • Lokacija: Beograd, Borča
  • Motocikl: I opet... Suzuki :)

Potrošnja je baš kako ti je Boban napisao.

Što se tiče održavanja .... moja iskustva

 

Gume 28000

Lanac, lančanici, svećice 18000

Prednje pločice 5000

Zadnje 2700

Štelovanje i sinhrnizacija karburatora 50€

Filter za vazduh 1600

Zamena ulja 4l + filter i ruke oko 6000

Registracija 19000

 

Eto, samo nađi dobar primerak, po mogućnosti S model i uživanje je zagarantovano.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Na ovaj primerak sam se nameracio, ali decko kaze da trosi 6 litara na otvorenom, po gradu do 8, verovatno trebaju da se prestelaju karburatori i ako on tvrdi da radi bez greske, ili pak vozi ko manijak.

 

 

bbbbb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Ako mi verujes pre nego sto sam postavio temu trazio sam i cudio se da "nema" na celom forumu tema o ovome, ako ti nije problem link mi pusti :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

ja vijao XJ600N, i na kraju kupio "sluchajno" GSF600S...i to kad sam uzeo S varijantu, prva pomisao mi je bila gde da nabavim okrugli far i nosach, i da ga konvertujem u N, no shto ga vishe vozim i gledam, sve mi je lepshi ovako...kontam da ako mi naleti negde N komplet, da cju uzeti i to, no za sada sam odluchio da nishta ne diram sem da malo produzim vizir....ne mogu puno da kazem o samom motoru, josh se upoznajemo, tek smo na nekih 950km predjenih zajedno...to je moj prvi ozbiljni motor...uzeo sam ga u odluchnom mehanichkom stanju, a malo loshijem estetskom, pa sam skontao da do kraja sezone nishta ne diram od estetike, nego da se upoznamo, i da uz upoznavanje provalim ima li i neku skrivenu manu....pa na zimu ga rastavljamo, ide farbanje i sredjivanje...

jedina stvar koji sam mu uradio je zamena semeringa i ulja u vilama, ceh za to me je izashao 60e. ruke + ulje + semerinzi + chistachi prashine...

potroshnja ~5.5l

 

12039210_10206940733691808_4146631995642

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4697 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Друже Н варијанта јесте лапша али то је све  од предности. Најбоље је да узмеш круг од неког Бандита Н модел  или неког сличног мотоцикла па ћеш видети како бије ветар у стомак....итд. Не дирај ништа само цепај !!! Поззз

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 858 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Ja bih dao sve da sam imao maaalo vise zastite od vetra. Na nekedu ubi vetar ,vec preko 120 kmh je neprijatno.jos ako si visok onda si jedro na nakedu. Ucini sebi i ne driraj nista :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CB500XA

Ajde sta ste se stisli... Ko jos vozi motor a da mu smeta vetar  :jee:

 

Vozio sam bandita 600N tri godine i sit se nauzivao. Za ljubitelje pravih nakeda to je najbolja najisplativija opcija ako gledamo na cenu, odrzavanje, potrosnju, udobnost, ali i impulsivnost. Nisam vozio bandita godinu i po dana, ali uzeo bih ga opet da uzimam motor od 600cc. Ne razmisljaj, samo nadji dobar primerak i kupuj.

 

Ps. Mozda gresim ali mi se cini da je desna dekla na slici gore farbana, moguce da je klizao. Reci ce ti vec vlasnik. Ako te zanima bilo sta, pisi na PM.

 

Pozdrav  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 858 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Ja bih Brkicu voleo da pazarim r1150r ,to mi je najlepsi naked na svetu. ako budem nesto nasao ,obraticu ti se oko saveta. A za bandita da ne idem u off, kupi batice i navozaces se sit. ja sam moga prodao prosle nedelje kolegi sa foruma. i vec mi nedostaje. Ali sto kazu drogosi... treba mi nesto jace :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Ja bih Brkicu voleo da pazarim r1150r ,to mi je najlepsi naked na svetu. ako budem nesto nasao ,obraticu ti se oko saveta. A za bandita da ne idem u off, kupi batice i navozaces se sit. ja sam moga prodao prosle nedelje kolegi sa foruma. i vec mi nedostaje. Ali sto kazu drogosi... treba mi nesto jace :)

Kolega Vićsa prodaje bas ovaj model,vidi obrati se njemu ako nisi vec.. On juri Vfr-a..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Meni se cini da Vicsa prodaje r1100 r. Ja bi isto 1150-cu  samo jos malo da omatorim pa predjem na boxera.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja