Jump to content

Moto Zajednica

12. MotoGP Silverston, Velika Britanija

Recommended Posts

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

 

 

Zesca placip....a Lorenco , kad pobedjuje onda sve do jaja , cim ga odere Rosi samo nalazi neke razloge . Nije kisa pocela u 6 krugu pa da onda pocne da mu magli , kako mu nije maglilo u onom jednom krugu kad je uspeo 2'17 da vozi kao Rosi ili kad je obisao Pedrosu . Kompleksas bio i ostace

 

A i peder, evo i dokaza:

 

tumblr_ntx2akzqXT1uy6oumo1_540.gif

 

Zaključak priče je bio da je HJC govno i da mu je ovo četvrti - peti problem sa istom kantom. Imao bi i Ben Spis da kaže nešto na istu temu.  Naravno, uvek bude nekoga ko će da podseti da je Lorenco naduvenko, Stoner papučar (pisao sam već) itd.

Samo je Go Vale Bogotac.

 

Moze samo da uci od Legende kako treba da se ponasa, a ne ovako prema mladoj dami, peder*ina jedna  :tras2:

 

 

Drkos jeste, ali, istine radi rekao je posle trke da nije mogao da prati VR i MM i pre nego sto mu se zamaglilo pred ocima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

 

 

 

Zesca placip....a Lorenco , kad pobedjuje onda sve do jaja , cim ga odere Rosi samo nalazi neke razloge . Nije kisa pocela u 6 krugu pa da onda pocne da mu magli , kako mu nije maglilo u onom jednom krugu kad je uspeo 2'17 da vozi kao Rosi ili kad je obisao Pedrosu . Kompleksas bio i ostace

 

A i peder, evo i dokaza:

 

tumblr_ntx2akzqXT1uy6oumo1_540.gif

 

Zaključak priče je bio da je HJC govno i da mu je ovo četvrti - peti problem sa istom kantom. Imao bi i Ben Spis da kaže nešto na istu temu.  Naravno, uvek bude nekoga ko će da podseti da je Lorenco naduvenko, Stoner papučar (pisao sam već) itd.

Samo je Go Vale Bogotac.

 

Moze samo da uci od Legende kako treba da se ponasa, a ne ovako prema mladoj dami, peder*ina jedna  :tras2:

 

 

Drkos jeste, ali, istine radi rekao je posle trke da nije mogao da prati VR i MM i pre nego sto mu se zamaglilo pred ocima.

 

Mozda je zeleo da sazna da li pada kisa a ova se tu namontirala sa tim suncobranom pa nije mogao da vidi na viziru kapljice :takoje:

 

+ bilo je i vreme da ode :) on je to uradio u dobroj nameri da je neko ne povredi ili da se ne uplasi kad kresnu YAMU

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Yamaha mt 09 Tracer,Suzuki SV 650 N,Piaggio Liberty 125

 

 

 

 

Zesca placip....a Lorenco , kad pobedjuje onda sve do jaja , cim ga odere Rosi samo nalazi neke razloge . Nije kisa pocela u 6 krugu pa da onda pocne da mu magli , kako mu nije maglilo u onom jednom krugu kad je uspeo 2'17 da vozi kao Rosi ili kad je obisao Pedrosu . Kompleksas bio i ostace

 

A i peder, evo i dokaza:

 

tumblr_ntx2akzqXT1uy6oumo1_540.gif

 

Zaključak priče je bio da je HJC govno i da mu je ovo četvrti - peti problem sa istom kantom. Imao bi i Ben Spis da kaže nešto na istu temu.  Naravno, uvek bude nekoga ko će da podseti da je Lorenco naduvenko, Stoner papučar (pisao sam već) itd.

Samo je Go Vale Bogotac.

 

Moze samo da uci od Legende kako treba da se ponasa, a ne ovako prema mladoj dami, peder*ina jedna  :tras2:

 

 

Drkos jeste, ali, istine radi rekao je posle trke da nije mogao da prati VR i MM i pre nego sto mu se zamaglilo pred ocima.

 

Mozda je zeleo da sazna da li pada kisa a ova se tu namontirala sa tim suncobranom pa nije mogao da vidi na viziru kapljice :takoje:

 

+ bilo je i vreme da ode :) on je to uradio u dobroj nameri da je neko ne povredi ili da se ne uplasi kad kresnu YAMU

 

Pa dobro ok, al mogao je da je uhvati oko struka pa da joj to kaze lepo a ne ovako ko seljacina.... :jok:  Ma de da se one uplase od zvuka Yame, pa one svaki dan slusaju tamo i svr*avaju na race mashine  :lol3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

 

Zesca placip....a Lorenco , kad pobedjuje onda sve do jaja , cim ga odere Rosi samo nalazi neke razloge . Nije kisa pocela u 6 krugu pa da onda pocne da mu magli , kako mu nije maglilo u onom jednom krugu kad je uspeo 2'17 da vozi kao Rosi ili kad je obisao Pedrosu . Kompleksas bio i ostace

 

A i peder, evo i dokaza:

 

tumblr_ntx2akzqXT1uy6oumo1_540.gif

 

Zaključak priče je bio da je HJC govno i da mu je ovo četvrti - peti problem sa istom kantom. Imao bi i Ben Spis da kaže nešto na istu temu.  Naravno, uvek bude nekoga ko će da podseti da je Lorenco naduvenko, Stoner papučar (pisao sam već) itd.

Samo je Go Vale Bogotac.

 

Koja pedercina!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Gledajući snimak, meni je delovalo da je ipak naglo puštanje gasa...

Kojom brzinom je potrebno ici da pustanje gasa prouzrokuje ovo? Ili je ipak zbog klizave pogloge???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

 

Gledajući snimak, meni je delovalo da je ipak naglo puštanje gasa...

Kojom brzinom je potrebno ici da pustanje gasa prouzrokuje ovo? Ili je ipak zbog klizave pogloge???

 

 

Ja lično mislim da to nije uzrok pada. Pre bih rekao da je malo "preforsirao" gume. Drže te kišne odlično, ali ne baš kao slikovi. Mislim da se Markez malo opustio pa je to izgubio iz vida.

Inače, kočenje motora može da se šteluje, nije fiksna stvar. I mislim da trkači preferiraju slabije motorno kočenje, baš da im ne bi pravilo probleme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8137 postova

 

Gledajući snimak, meni je delovalo da je ipak naglo puštanje gasa...

Kojom brzinom je potrebno ici da pustanje gasa prouzrokuje ovo? Ili je ipak zbog klizave pogloge???

 

 

Pa sad, pad je bio u prvoj krivini nakon ciljnog pravca, dakle brzine tu ima dovoljno za svaki problem na klizavoj podlozi ;). Ako se dobro sećam, kada sam gledao snimak, pad nije od puštanja prednjeg dela, pa je on tu kao spašavao. Jasno se vidi, tj. bar meni tako deluje ;), jer ima jedan kadar baš iz perspektive vozača, da je pad u trenutku puštanja gasa. Deluje da je bilo previše kočenja motorom za klizavu stazu i da je otišao zadnji kraj, pa se to prenelo u vobling napred i ćao. Kočenje motorom se apsolutno šteluje, no ne treba zaboraviti da na treninzima nisu imali kišu, tj. ima šanse da to nije sjajno bilo (nisu imali empirijsku štelu), a i gume jesu već bile preforsirane (8 krugova pred kraj)... No, na stanje guma (u tom trenutku su takve kakve su) i podloge vozač ne može da utiče, na puštanje/davanje gasa i kočenje može, tako da malo je preterao i eto.

 

Na kraju krajeva, ko će ga zaista znati...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5347 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Što je jednom rekao de Puniet kad je zalijepio o asfalt, kad su ga pitali zašto je pao, čovjek lijepo rekao "Nemam pojma". Iskreno :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4678 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Pa dobro , kako je kocio motorom 12 tak krugova i posle odjednom nije dobro podesavanje  :stabre:  jednostavno,  pao je zbog svoje greske !!!  :moto2:

Rizikovao je i to je to !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: 916 SP,

Mislim da je mali na ivici da pukne kao mnogi Rosijevi  direktni konkurenti za titulu. (Maxa, Sete, Stoner). Nikija nije psihicki maltretirao, prepustio je to Pedrosi i Repsolu, i samo je tu pogresio. Sledece trke ce pokazati od cega je mali, ako popusti camac i pecaljka su mu opcija.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5753 postova

Hm mislim da Dorna u tom slucaju nece imati novi projekat jos jako dugo. Ipak svi oni voze za pare da se ne zaboravi. Daleko od toga da zelim da kazem da neko ne ume ili ne voli da vozi ali kada se cifre pisu sa sest nula malo je prostora za ljubav..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Mislim da je mali na ivici da pukne kao mnogi Rosijevi  direktni konkurenti za titulu. (Maxa, Sete, Stoner). Nikija nije psihicki maltretirao, prepustio je to Pedrosi i Repsolu, i samo je tu pogresio. Sledece trke ce pokazati od cega je mali, ako popusti camac i pecaljka su mu opcija.

 

Sete i Max mozda, ali odakle ti da se Stoner nesto zacao oko Rosija? Pa jos da je pukao zbog njega? Za sve godine koje su zajedno proveli na stazi, Stoner je imao puno vise uspeha (titula, pobeda, pol pozicija, najbrzih krugova...) Ili to zabarovi navijaci to vole da vide tako? Kao i ono cuveno "pratio ga je celu trku da prouci kako vozi" :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5347 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Zglajzao je za titulu što se tiče ove sezone, ali ni c od pucanja. Dvije titule, pa sad malo pauze, stiglo i pehova, grešaka , ali ne sekiram se za njega. Još ako mu slože makinu, kako to već Honda radi, pretendenti na titulu će dooobro da se napate.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5347 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Ih, sad Lale. Statistika. Šta recimo ako uporedimo sedam sezona od ulaska Rossija u Moto GP klasu ili od ulaska u premijernu klasu, pošto je zakačio i 500 klase dvije godine  i Stonerovih sedam sezona koliko je vozio u premijernoj klasi? I sad kažem, e to je relevantno! Super je ta statistika stvar, zar ne?

 

A da mu je Rossi bio razlog i nije. Pobjeđivali su jedan drugog, nije bilo jednostrano. Imao je svoje razloge da ode i otišao. Rossi je imao svoje razloge da ostane i ostao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja