Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki ZZR 500 problem

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Kawasaki ZZR 500

Pozdrav svima,

 

Imao sam problem sa masinom, motor se jednostavno gasio sam od sebe i kad upali nije mogao da predje vise od 2-3000 obrtaja i tad se davio a nakon toga vise nije hteo da upali. Dok sam bio pregledao instalaciju da nije nesto u prekidu video sam da se pusi pumpa za gorivo, skinuo sam je sa komsijom i videli smo da su platine (valjda su to platine) bile zamazane nekim garezom. Ocistili smo platine, vratili na motor i sve je radilo super do danas. Vozio sam se po gradu i posto je pocela kisa vratio sam se kuci i pokrio motor sa ceradom. Moram da napomenem da je motor bio vreo kada sam se vratio kuci ali upalio se ventilator pa sam ga tako ostavio. Kada sam posle 3 sata ponovo seo na motor i dalje je bio vreo i opet mi se ponovio problem da se udavio. Kada sam ga pustio jedno 10-15 min i dao kontakt cuo sam pumpu da radi i motor je normalno radio ali je i dalje bio vreo. U cemu moze da bude problem? Da li je ovo sto se desava sa gasenjem uopste problem do pumpe? Zasto se motor toliko zagrejao?

 

Hvala unapred na odgovorima.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja