Jump to content

Moto Zajednica

Husqvarna 510 smr

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Čurug
  • Motocikl: Yamaha r6

Pomagajte ljudi, planiram da uzmem husqvarnu 510smr pa me zanima koliko motor moze da predje kakav je za odrzavanje I na sta treba da odbatim pazlju kad ga budem kupovao...hvala unapred :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: husqvarna

Kazu da je motor brutalan jedino sto je bas usko sediste pa je malo ne prijatno a po pitanju agregata nema nekih vecih problema da je ogranicen sa kilometrazom zbog generalne.Ja vozim husqvarnu sm 610 ie jako jr slicno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ducati

510 je derivat takmičarskih kros mašina od 450ccm. Što znači ujle na 5-10 sati, ventili na 20 sati, klip i klipnjača na 100sati...

Nije baš za svakodnevnu vožnju i nabijanje kilometara. 610 je bolja varijanta za tu namenu. Jeste da je dosta teži i slabiji ali manje održavanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 306 postova
  • Lokacija: Bgd N44 44 14 E20 27 10
  • Motocikl: KTM 525exc

510 je derivat takmičarskih kros mašina od 450ccm. Što znači ujle na 5-10 sati, ventili na 20 sati, klip i klipnjača na 100sati...

Nije baš za svakodnevnu vožnju i nabijanje kilometara. 610 je bolja varijanta za tu namenu. Jeste da je dosta teži i slabiji ali manje održavanja.

Sve sto si naveo je tacno po uputima proizvodjaca. Medjutim oni se time ogradjuju, podrazumevajuci da ce se motor voziti u takmicarskom rezimu, sto ovde verovatno nije slucaj. Dakle, malcice je drukcije u praksi; puno zavisi od stila voznje, uslova i odrzavanja. Moj KTM ima trenutno 560 sati (kupio sam ga sa 300 sati), ja sam peti vlasnik i osim lanca i lancanika, promenjen je samo semering vodene pumpe. Sto ce reci: ako ga pristojno odrzava i mrljavo vozi, ima da mu traje dozivotno :jee:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja