Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav svima da udjem i ja Brdy

Recommended Posts

  • Ja sam FAP mašina, 747 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp

E ovako, dugo pratim ovaj  forum, pa je red i ja da se predstavim.

Dolazim  iz Leskovaca, dugo vozim Apn 6 od svoje desete godine, e sad posto su naste vlasti donele odluku da to vise nije moped vec motocikl zbog famoznih 3 km, resio sam konacno da i ja izvadim dozvolu a kategorije.

Pa sad kad vec vadim dozvolu red je i da se masina pojaca, tomos jadan vise ne moze da me tegli do posla, na reku na pecanje od kako se ozenih odo u 115 kg, i posto svi znamo situacija u srbiji kakva je i kakva su nam primanja, ja za motor stedim vec godinu dana,  naime tako sam i ostavio cigare, sto bih dao za njih ide u  kasicu naravno i jos po koji dinar sa strane i tako skupih  oko 900 evra, mogu da kazem da je to jedini nacin kojim sam uspeo njih da se otarasim.

  E sad sta da kupim, skutere ne volim nestabilni su mi, one sportske isto ne palim se na njih, ono sto me vuce u za cim se okrecem je enduro.

 Omiljeni mi je afrika ali mi je nedostizna, transalp je dobar ali mi je ruzan sa onim kockastim farom, aprilia pegaso mi se svidja ali me cudi zasto su jeftine ima ih za 800 evra, da imam dovoljno odma bih iskesirao za klementinu, kao i za dominatora.

Imam ponudu za 800 evra za sasch xroad, iskreno motor mi se svidja, lepo izgleda, ne znam na sta da obratim paznju i da li cu  da se pokajem, ja dosta prelazim motorom, moj apenkovic me je sluzio super svaki dan poso kuca  20 km, posto  sam sa sela  svaki  drugi dan idem za leskovac, pa pecanje i to po kakvim vukojebinama idem da bi doso na moje mesto gde retko ribolovci zalaze bas zbog toga ali je mesto pravo, cak ga i zimi vozim posto auto zena koristi za poso a ja autobuse mrzim najvise na svetu, jedino kad je sneg e tad mlada dama ide autobusom.

Dakle koje je je vase misljenje ako mozete nesto da mi predlozite bio bih zahvalan, ako ne nista, i sta mislite za xroad ili jos da trpam kasicu.

 

pozdrav  svima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Krnješevci
  • Motocikl: Keeway Speed 125

To je pravi primer kako ljubav prema motociklu pozitivno utice na zdravlje  :) Ko pusi, zdravlje rusi  :popovanje:

Kada vec komentarisem, mogu da ti kazem moj primer...bio sam u slicnoj situaciji, i zavrsilo se tako sto sam kupio nov keeway speed. Vozim ga 5 godina po poljanama, na posao, po zemljanom putu i po asfaltu i nisam na njemu nista pipnuo osim osnovnog servisa.

Pozdav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ja sam FAP mašina, 747 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp

Pada mi i on na pamet svidja  mi se, gledao sam jedan ali klinac koji ga je vozio,  ga je  bukvalno skarabudzio i upropastio pokusao da napravi  supermoto od njega, a taj tvoj koja mu je potrosnja pri normalnoj voznji, poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Krnješevci
  • Motocikl: Keeway Speed 125

Po mojim proracunima, potrosnja mi je oko 2,5 litre..bas u nekim nesvakidasnjim uslovima ide do 3 L, ali to se retko desava. Koliko sam cuo od drugara i kolega to je standardna potrosnja za taj motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Поздрав и добро дошао.  :takoje:

 

Баш неки дан прође кроз Лесковац. Људи моји какву пљескавицу поједох. Па ово код нас што се зове "лесковачки роштиљ" не може да присмрди оном тамошњем.  :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ja sam FAP mašina, 747 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp

I kod nas ima losih pljeskavica sigurno si naleteo da dobre, sigurno kad si se spustao od onog nadvoznjaka pa na krivini si uzeo. Svidja mi se ali pre bih izeo ybr polovnog neznam samo kako ce da mi sedne posto sam visok 194.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Dobrodosao,za taj novac koji imas pogledaj Yamaha tdr,odlican motor koji bi super ispratio sve tvoje zelje.. a mozes na njemu i sa gospodjom da se smestis..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Sta znam, nemoj se bojati ovog agregata, jako je dobar ima snage dosta iako je 125ccm jedino zvuk mu je ko kod motorne testere i sto trosi oko 4-5L al sigurno ide bolje od bilo koje 4-taktne 125-ice.. Ali ti znas najbolje sta ti se svidja! Srecno u potrazi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ja sam FAP mašina, 747 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp

Jel zna neko kako se zove onaj program ne mogu nikako da ga nadjem gde se proracunava visina vozaca u odnosu na motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja