Jump to content

Moto Zajednica

Ukraden KTM 690 SM

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd/Mirijevo
  • Motocikl: SV650

Otvaram temu za kolegu koji se ne snalazi baš najblje na forumu, a možda i nema prava pisanja u ovom delu jer je nov. Možda je i protiv pravila da otvorim ja temu, ali s obzirom na prirodu događaja, nadam se da će biti razumevanja.

 

 

Sinoc, u ponedeljak, 22.06.-og u 23 i 55h ukraden je KTM 690 SM, reg.br. BG 08-279, na uglu Tadeusa Koscuska i Solunske, opstina Stari grad, Beograd. Za kradju je korisceno kombi vozilo bele boje marke Hundai Starex H1(A1) model do 2007.god. U prilogu su slike motora i kombija koji je koriscen pri kradji. Ako neko sazna nesto neka javi na tel Srdjan 064 4135 690

 

11336060_10206832434911539_2110067244_n. 11419777_10206832432591481_41009499_n.jp 11650999_10206832435071543_527057983_n.j 11653430_10206832434951540_667252345_n.j

 
 
Ovo je model kombija. Na kombiju su bile BG table
 
 
11651033_10206832422231222_963849876_n.j 11653428_10206832422311224_1364202771_n.
 
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

A joj, uvek kada sam se nasao dole kod podvoznjaka divio sam se kako je lep taj ktm, stajao na trotoaru.. Nadam se da ce ga naci, strasno koliko je motora ukradeno u proteklog meseca..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilija Pegaso 650 Cube, MZ TS 125, BMW R 65

Kakva drskost,dosli su kombijem i pokupili motor,samo tako.Ocigledno dobro isplanirano,istragu treba poceti od poznanika i "prijatelja" ostecenog,bez obzira koliko je motor bio upadljiv na ulici i drugima.Koja vremena,nekad su krali motore tako sto su bezali na njima,makar i gurajuci ih,a vidi sad ovo.Neki novi trendovi kradje motora.Nadam se da ce vlasnik brzo pronaci svoj motor u celosti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vstrom DL1050XT M2

Ima neki lik u mom kraju a ne znam ko je,koji krade KTM-ove..taj neki lik divlja cesto po ulicama,par puta je prosao pored mene...bez tablica,kroz sva crvena..Sutra cu da se procunjam malo po kraju da bacim pogled sa ulice po dvoristima..mozda se iznenadim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Beograd

mnogo ljudi prodje ovuda tokom dana, sto peske, sto raznim prevoznim sredstvima...motor je imao disk lock, pa je ovo i bio jedini nacin da odnesu 160 kg....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Bgd Zvezdara
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 250

zasto se ne potegnu neke veze u MUPu, rekao bih da nema ovih Hjundai kombija bele boje sa BG tablama nesto puno registrovanih.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Non stop u gradu, 188 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Transalp XLV 600

Uzas! Zivim jako blizu, to mi je u kraju, primetno je ludilo i kada vidim neki lep motor na ulici, jos upecatljiv zbog dizajna ili boje, jeza me uhvati jer ja ne bih mogao da spavam da mi je motor na otvorenom, no, kad mora, razumem skroz. Prilicno bahato ukrasti tako u samom centru grada gde uvek ima ljudi, no taj kraj dole kod Solunske (isao sam u skolu tu) je da te jeza uhvati kakve face i likovi, narocito nocu. Poznat mi je motor, video sam ga 200 puta i ne mogu da verujem da tako tek nestane. Mnogo mi je zao, a ja cu kao i svi otvoriti dobro oci ako uocimo kombi, koji nije bas cest na ulicama. Verovatno je neko pikirao, par dana pratio, gledao i onda su odlucili da dizu.

Sto se tice KTM-ova i centra, ima jedan divan plavo narandzasti KTM sa motivima Dakara koji non stop tu stoji, ne znam vlasnik da li ga mrda, tamo jako blizu Hemijskog faksa, kao sto ima i jedna Afrika u Cara Urosa, nadam se da ce ti vlasnici obratiti vise paznje ili dok je ovo neko ludilo naci neki zatvoreni prostor, koji opet nije garancija.

MIslim da treba potegnuti neke veze u panduraciji i videti sta i kako, znaju oni lokalne bandite narocito na dorcolu. Ako ista znaci, za taj kraj zaduzena je policijska stanica u Majke Jevrosime.

Srecno u potrazi, a dobro je sto se ima bar ovaj traj za kombi. Samo da ga ne nadju negde napustenog i spaljenog, onda nista...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bodi biber, 729 postova
  • Lokacija: Pancevo(vazdusna banja)
  • Motocikl: Suzuki gsxr 1000 K9 , Vmax 1200 1996
  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Ostavljati tako motor na jednom mestu danima ili mesecima  na zalost samo privlaci ovakve tipove. Ne znam da li sam procitao negde, otisao do prodavnice i ukrali mu motor i slicno. Tako je i ukradena honda shadow sa foruma- parkirana stalno na istom mestu i isti nacin kradje. Ljudi treba da nauce nesto iz ovoga, da motor treba skloniti od pogleda :neznam:  Nadam se da cete uspeti pronaci motor.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Ostavljati tako motor na jednom mestu danima ili mesecima  na zalost samo privlaci ovakve tipove. Ne znam da li sam procitao negde, otisao do prodavnice i ukrali mu motor i slicno. Tako je i ukradena honda shadow sa foruma- parkirana stalno na istom mestu i isti nacin kradje. Ljudi treba da nauce nesto iz ovoga, da motor treba skloniti od pogleda :neznam:  Nadam se da cete uspeti pronaci motor.

U pravu si da tako ostavljeni motori privlače lopove, ali ako imaju narudžbinu, ni najbolja zaštita ne može pomoći. Zar našem drugaru sa foruma, mislim da je iz Obrenovca, nisu ukrali motor iz dvorišta, iz garaže i otrovali psa.? Sećam se da su pre par godina, ispred hotela u Šumaricama, liku iz Hrvatske ukrali najnoviji Audi, koji je imao nekakve "plivajuće" kodove, valjda njih 120 ili slično, pa ni njemu nije bilo jasno kako su mogli da ga ukradu, jer je do tog trenutka mislio da je auto sa takvom zaštitom nemoguće ukrasti. 

Očigledno je da su lopuže negde našle tržište, čim se u poslednje vreme krade ovoliko motora.  Loša stvar u svemu ovome je da oni mogu pasti, ili na licu mesta, ili posle dužeg praćenja i opserviranja, a do tada je veći broj motora već našao novog kupca. Nadam se da će brzo biti uhapšeni i kolegama biti vraćeni neoštećeni motori.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Super 9

Svakako je lakse ukrasti vozilo sa elektronskom (fabrickom) ili malom zastitom nego neko za lavljom kanzom, zederom ili vezano jakom sajlom i katancem. Steta za motor, bas mi je zao.. :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ih što volem testo s makom.., 583 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650cc

Bas mi je zao, a mogu misliti kako je vlasniku...

 

Ja ne znam sta je potrebno ali mozda je ipak najbolja neka lancuga pa oko bandere..!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Nemoj mi reci da si ih gledao dok su krali?! Ja bih infarkt dobio da gledam kako uzimaju a ne mogu im nista..

Kako si ih cuo, jel ti alarm pistao?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Tip kombija znatno suzava krug mada su vrlo male sanse da nije ukraden ili bar tablice. S druge strane mozda ova tvoja informacija uz malo zalaganja policije rasvetli jos neke kradje motora, mozda tim lopuzama nije prva kradja. Nadam se da ces pronaci motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd/Mirijevo
  • Motocikl: SV650

Istim tipom kombija je izvršena krađa u Lazarevcu, a lopov je bio iz Aranđelovca i sad je na slobodi. Te info su prosleđene vlasinku. Ali nije zgoreg ni da stoji javno

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Tip kombija znatno suzava krug mada su vrlo male sanse da nije ukraden ili bar tablice. S druge strane mozda ova tvoja informacija uz malo zalaganja policije rasvetli jos neke kradje motora, mozda tim lopuzama nije prva kradja. Nadam se da ces pronaci motor.

 

  Ma, kombi može biti i sa nekog placa za prodaju vozila - okače neke lažnjak tablice i posle ih bace.  :neznam:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja