Jump to content

Moto Zajednica

Ukraden KTM 690 SM

Recommended Posts

  • Non stop u gradu, 188 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Transalp XLV 600

Izvinjavam se za mali off, da ne otvaram temu, jutros sam procitao vest da je u Brace Jugovic izgoreo jedan automobil i motocikl, da nije bilo detonacije i da se ispituje kako se to desilo. Ne znam gde u Brace Jugovic, ali se nadam da nije onaj KTM koji sam pomenuo u prethodnom postu u ovoj temi jer tu je non stop parkiran plavo narandzasti KTM sa velikim Dakar znakom.

Sta se ovo desava, sto neko rece, bukvalno svaki dan jedan motor manje na ulici, al' bolje motor nego motorista... Uzas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400 , 2017 god

vidjen je ovaj kombi danas iza hotela Hajat...vozi ga neki batica sa kacketom ... danas isao na usce na kavu sa zenom , i snimim ga .... prvo styo sam pomislio kad sam video taj kombi je ova tema .. eto... 

 

PS - saobracaj mi nije dozvolio da pogledam tablice ,ali nije ovo cest kombi , vredi se provozatri do hajata i okoline

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Beograd

Hvala svima na komentarima, i informacijama...cunja se svuda pa cemo videti...ne zaboravite da i ovi sto dizu motore takodje vise ovde na forumu...ali govna uvek isplivaju na povrsinu..kad-tad

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Beograd

...nego sada mi pade na pamet koliko su ispali glupi...zvali me i trazili otkup od 1500 e....a ne znaju da motor ima ozbiljan defekt koji je skuplji od cifre koju su trazili....moci ce samo da ga guraju po toj stek garazi...ili ako ga raskupusaju i pokusaju da valjaju delove ovde ili u Bosni,CG,Hrvatskoj ili Kosovu...onda su moji...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Beograd

naravno..s obzirom da sve ovo moze svako da procita...da....u pravu si....e tek su ti jadni....i bedni...klasicni paraziti

medjutim nema da se jave...pa ih cekam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Malopre sam video bas takav blizu vrha Ustanicke. Tablice BG 383Y pa nesto, nisam zapamtio poslednje slovo. Unutra dva tipa srednjih godina. Ne znam da li je od pomoci, ali...

PS: zaboravih da pomenem: napred je imao ispravnu tablicu, pozadi, iako je imao neostecen okvir za tablicu, same tablice nije bilo, nego je registracija bila odstampana na velikom listu papira i zalepljena na zadnje staklo

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Beograd

Sto da se dogovara sa policijom, kada ce ih oni pustiti odmah po obavljenom razgovoru?

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin

Svakako da policija treba da obavi razgovor i indentifikuje barabu pa i ako sada 'ne padne' pasce na sledecoj kradji. Sta treba da sve prodje tek tako, da plati otkup za motor i nikom nista i da lopuze sa jos vise pouzdanja krenu da traze novu zrtvu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: ktm duke 690

Pazi se laznog otkupa, ima pacijenata koji prate ovaj forum i kontaktiraju svakog sa ukradenim motorm i traze otkup. Znaci prvo trazi broj sasije ili nesto slicno pa tek onda pricaj dalje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Beograd
Svakako da policija treba da obavi razgovor i indentifikuje barabu pa i ako sada 'ne padne' pasce na sledecoj kradji. Sta treba da sve prodje tek tako, da plati otkup za motor i nikom nista i da lopuze sa jos vise pouzdanja krenu da traze novu zrtvu?

Treba i policija da odradi svoj deo, ali je bezbolka efektnija.

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja