Jump to content

Moto Zajednica

5. WSBK Imola 2015

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 666 postova

Podsecanja radi, ovog vikenda je WSBK-Imola.

Ovog Reu treba oterati nazad u Hondu, smara više... :)

Lepo rečeno u prenosu, kada se nađu čovek i sprava nema greške, zna se šta će biti.

Jeste dosadno, ali naklon vrhunskoj dominaciji.

Savršena kombinacija tima i vozača, retko se sreće. A i zaslužuje Džoni, tek sada se vidi koliko su velike bile pobede na Hondi. Silvan je dokaz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4983 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

 

Podsecanja radi, ovog vikenda je WSBK-Imola.

Ovog Reu treba oterati nazad u Hondu, smara više... :)

Lepo rečeno u prenosu, kada se nađu čovek i sprava nema greške, zna se šta će biti.

Jeste dosadno, ali naklon vrhunskoj dominaciji.

Savršena kombinacija tima i vozača, retko se sreće. A i zaslužuje Džoni, tek sada se vidi koliko su velike bile pobede na Hondi. Silvan je dokaz.

 

 

 

Rea je azdaja

 

Očekivano. Najmlađi od braće Laverti je negde izjavio da nema više razloga ostati u WSBK-u posle Džonijevog prelaska na Kawasaki, čak je mislim ponudio i svoju kuću ako JR ne osvoji titulu...

U opasnosti je izgleda i rekord iz 1991 od 17 pobeda u jednoj sezoni (Doug Polen - Ducati).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2896 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Prošlog vikenda je vožena trka u Italiji pa pošto niko nije otvorio temu...

 

Rea je nastavio u svom maniru i uzeo je obe trke ispred timskog kolege. Treći na prvoj trci je bio Davide, "crni Davide" Đulijano, a na drugoj je to bio Tores.

 

Stanje na tabeli

 

1.J. REA KAWASAKI 240

2.L. HASLAM APRILIA 153

3.T. SYKES KAWASAKI 128

4.C. DAVIES DUCATI 123

5.J. TORRES APRILIA 99

6.S. GUINTOLI HONDA 76

7.M. VDMARK HONDA 67

8.M. BAIOCCO DUCATI 66

9.L. MERCADO DUCATI 62

10.A. LOWES SUZUKI 51

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4733 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Onaj suzuki ocaj teski. Nadam se da ce im proraditi elektronika do kraja sezone.Zao mi je De Punijeta, cini mi se da on moze puno bolje.
Jel neko zna sta se do kraja dogodilo sa Dejvisovim dukatijem u prvoj i drugoj trci?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova

Zao mi je De Punijeta, cini mi se da on moze puno bolje.

 

Meni se čini da baš i ne može mnogo bolje od ovoga. Posle LCR tone kao kamen iz godine u godinu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2313 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Jel sa Salomom sve ok ?

 

Fraktura levog zgloba i lakta.

Izgleda da nije bila njegova  greska, vec je motor blokirao u trecoj brzini....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2087 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Procitao sam sad komentar na snimku dole , Rea kao MM......

 

Svidja mi se sto i da sve do kraja pobedi Rea nemam ni jedan jedini razlog da me to nervira :).

 

Dukati je pokazao da ima motor da se suprotstavi Kawi , a ni Aprilija nije bas za baciti tako da je trkanje zagarantovano.

E sad sto je Rea-i legla Kawa..... eto honda opet propusta odlicnog vozaca.

 

Neznam da li se secate kad je vozio kao zamena umesto Stonera bio je 7th na kraju trke u MGP.....  Jako gotivim ovog lika samo mi je malo los osecaj sto je sa Sykes - om u ekipi neznam i dalje za koga da navijam... (za sykesa da uzme 1 i Rea drugu trku bilo bi idealno)

 

 

 I HVALA DORNI STO JE OSKRNAVILA PRENOSE , NITI CUJEM NORMALNO NITI VIDIM ...... HVALA LEPO.... SLIKA KO VODENIM BOJICAMA DA JE FARBANO A CRVENA I ZELENA UBIJAJU

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5422 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Nemoj Milky da mi kvariš ćeif, konačno dočekam da proradi Rea, a ti Rea kao MM. Za srce si me ujeo :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2574 postova
  • Lokacija: Zemun

Ja skinuo torrent sa svim trkama (6,5GB) i mogu reci da je slika, rezija i sam prenos nikad bolji, gotovo umetnicki :D jedino je ona onboard Nilox kamera teshko govno.

Ne znam za koju tv je to radjeno i da li je isti video isao i na Eurosportu jer nisam stigao da pogledam uzivo na nasoj televiziji, ali stvarno jako kvalitetno za wsbk standarde, jos uvek ne kao motogp naravno.

 

 

Dukati nije imao tempo za celu trku, videlo se iz vremena treninga da su u stanju samo za brzi krug, dok su Kawe bez problema postizale ujednacena vremena na duze staze + Đulijano je jedva bio fit za 6 do 7 bilo kakvih krugova u cugu. Sykesa upadanje menajca u N pri kraju prve trke kostalo pobede - tako barem on kaze :D. Apriliji ne leze brze promene pravca u onim silnim shikanama, mada to mora bolje, zato ce izgleda Biaggi na wildcard uskoro ili u svetlu Haslamove povrede kao zamena.

 

Prica se da bi Honda mogla da ostane bez PATA podrske koja bi mogla da se opredeli za Yamahu od sledece godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja