Jump to content

Moto Zajednica

Troumica

Recommended Posts

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Beograd - centar
  • Motocikl: Piaggio MP3 LT 400

Drustvo, imam troumicu: Yamaha FZ6 S2 (Fazer ?) vs Suzuki GSX F 650 vs Suzuki GSX 650 Bandit S; 2009,2010. godiste gledam.

 

Moze li neko da da neku uporedbu, najbolje neko ko ih je vozio? Treba uskoro da odlucim...

 

Imam 185cm i 100 kg (ovo naravno pisem zbog velicine motora, nesto se bojim da bi mi FZ6 bio premali...) i ne previse moto iskustva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • μαλάκα, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6

Ja sam oko 180 cm, vozim FZ6 i nemam nikakvih problema sa velicinom (sto svojom, sto motora). Imam originalni, fabricki, vizir na njemu i sto je veca brzina to bolje radi :) Poslacu ti sliku na PP da vidis kako izgleda Fazer sa mojom visinom.

 

GSX-a nisam vozio, Bandita jesam malo. U poredjenju sa Banditom, Fazer mi je nekako upravljiviji (napomena: Bandita sam vozio samo nekih pola sata). Jako je "pitom" do 5-6K obrtaja (za po gradu), preko toga te podmladi nekoliko godina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Fazer je mašina za Bandita ;) Ova dva Suzukija su praktično isti, razlikuju se samo plastike. Što se tiče veličine, sva tri su otprilike isti. Fazer ti neće biti mali, mali bi ti bio R6.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2074 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Tako je Bandit I ne moze da se vozi kako treba ispod 5h a na 10 je ringispil. prosto poludis zajedno za masinom. Stalno ti treba kocnica u glavi. Sa fazerom je vec lakse.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Beograd - centar
  • Motocikl: Piaggio MP3 LT 400

@Guliver: Na Fazer S sam i mislio, iskljucivo gledam oklopljene verzije.

 

I meni se od ovog tria najvise svidja Fazer, nego sam se nesto uplasio da bih izgledao kao slon na njemu, nekako mi na slikama deluje manje od ova druga dva. No ako kazete da nije, ja vam verujem. Oduvek mi se svidjao, i onaj stariji i ovaj sad. Po svoj prilici ce da bude Fazer. A jel mu stoje koferi, bar onaj zadnji?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • μαλάκα, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6

Vidi PP, poslao sam ti kako izgleda oko 180cm na Fazeru, a ako prolazis blizu Slavije nekada, mozes videti uzivo kako izgleda sa koferom (Kappa, 53l)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Beograd - centar
  • Motocikl: Piaggio MP3 LT 400

Uuu, dobar je :) Samo mislim da ce trebati veci vizir, cini mi se da ovako otkida glavu... A gde na Slaviji, ja stanujem blizu, nisam ga primetio?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • μαλάκα, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6

Pa nije tako strasno kao sto mozda izgleda. Kao sto rekoh gore, sto si brzi, to bolje radi :) 

 

I ja cu mozda staviti poviseni vizir za krace/sporije voznje ali ne zurim obzirom da meni stvarno ne smeta ovako kako jeste sada. Dodatak na viziru uglavnom stvara i dodatne turbulencije i tresenja napred (zavisi kako je dizajniran i montiran) pri odredjenim brzinama. Ako i budem stavljao nesto, stavicu tako da moze lako da se i postavi i skine.

 

Motor ne vidjas zato sto je u garazi :) ajmo dogovor oko toga na PP.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja