Jump to content

Moto Zajednica

Malo se zastitio

Recommended Posts

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Koliko sam ja razumeo Kawu, ne radi se o parama uopste, covek je povredjen nepostovanjem dogovora i nedobijanjem ocekivanog kvaliteta.

Upravo tako

Aco, meni procenat za posao  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Dogodine opet...

Cenu necu diskutovati posto sam i sam majstor ali taj crash bar moze da sacuva mnogo para.

Opet, upola cene je upola cene ali ja kad kazem musteriji jedno, i ako sam se zajebao pojedem govno do kraja. Boze moj, ni prvi ni poslednji put. :)

Skoro sam primio nekog ZX10 da radim i dogovorili smo se oko svega, kao plastike su malo ispucale a kad sam skinuo u stranicama ima i vlahova, i poliestera, i gita, cak kad sam brusio naleteo sam na parce gume i bakar  ;D, stavljao covek sta je stigao.

E sad, za to sam ja sam kriv zato sto nisam prvo pred covekom skinuo sve plastike sa motora (mada nisam bio tu pa nisam ni mogao, ostavio motor kod caleta),  a ja mu poverovao da je sve to malo kao sto je rekao a kad sam video ono  :o....

Al' sta sad, kao sto Castor rece, posle jebanja nema kajanja, cuti i radi kad nisi video u kakav se posao upustas, u tvom slucaju plati ;) i teraj dalje.

 

Sad si platio skolu, bar znas za ubuduce.

E moj batice da je 15% majstora kao ti,the world would be a better place:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja