Jump to content

Moto Zajednica

Fotoaparat za blizinu

Recommended Posts

  • Drug član, 1359 postova

Treba mi preporuka za neki fotoapar koji je dobar za slikanje blizine , uglavnom koristim u makro rezimu ili portret kad je rezdaljina veca od nekoh 20cm pa do 2m . Treba mi za jasne slike , slikam uglavnom sa stalka . E sad bilo bi ekstra kad bi bio i neki program uz njega  da mogu da mu pridjem sa racunara i dam komandu da okida , to jest da nemoram njega da pritiskam . Pozeljno da ima i veci displej , mada nije bitno ako imam program da mogu okidati sa racunara . Interesuju me samo modeli koji se mogu kupiti kod nas u prodavnici novi . Neinteresuje me nista polovno . Cena planirana do nekih 30,000 , ali moguce i vise ako dobijam nesto vise sa nekim .

Trenutno koristim idiota IXUS 60 canon . Imam oko nekih 20,000-30,000 slika sa njim do sad . Pa bi bilo pozeljno da moze i ovaj da odradi bar toliko .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

bilo koji dslr, bar canon, i makro objektiv, imash i makro tube sa autofokusom. skinesh EOS program solution sdisc i na njemu imash i dotichni program. mada mozhe sigurno josh neki da se koristi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja