Jump to content

Moto Zajednica

Moto berza - nedelja Kuglaš

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Necemo valjda opet u onaj cumez, nedostojan ljudi? Da li se neko setio od prosle sezone da onaj prostor dovede u red i da pruzi bajkerima minimum pristojnosti prilikom berze?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Koliko sam cuo Niksa je potvrdio da ce se 06.09.2009. u klubu Kuglas sa pocetkom od 09h odrzati gore pomenuta berza...

da li je cumez ili ne to je stvar o kojoj moze da se diskutuje dosta...ali samo da potsetim da je to jedino mesto unazad par godina gde se nesto ovako odrzavalo, sto se ne sme zaboraviti...

 

inace ko hoce moze da pogleda u rubrici moto oprema u novoj temi NOVA Berza Moto Opreme u beogradu obavestenje da ce se od oktobra meseca u Bgd otvoriti jos jedno ovakvo mesto i nadam se da ce ih biti jos vise...

link za novu Berzu Moto Opreme u Beogradu lokacija SKC klub Livingroom moze pogledati ovde

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=40595.0

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Sad sam bio na berzi prvi put, mnogo skromnije nego sam ocekivao, al ipak sam nasao sta sam trazio.

 

A sad spektakl  ;D

Motam se po okolnim ulicicama, nemogu da nadjem dje je Kuglas, nailazi neka starija gospodja (nije jos baba) i ja odlucujem da je pitam za smjer.

Ja: Izvinite znate li gdje je Kuglas?

Gospodja: Kuglas..... A sta ce vam Kuglas?

Ja: (zbunjeno) Paaa treba mi......... tamo je neka berza

Gospodja: Ma da....berza. Najgori sljam...evo tu su u ovoj ulici, nemozes ih promasit

Ja: Hvala dovidjenja

i okrecem se da nebi prso od smjeha tu ispred nje :D

Koji je njen problem  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Sad sam bio na berzi prvi put, mnogo skromnije nego sam ocekivao, al ipak sam nasao sta sam trazio.

 

A sad spektakl  ;D

Motam se po okolnim ulicicama, nemogu da nadjem dje je Kuglas, nailazi neka starija gospodja (nije jos baba) i ja odlucujem da je pitam za smjer.

Ja: Izvinite znate li gdje je Kuglas?

Gospodja: Kuglas..... A sta ce vam Kuglas?

Ja: (zbunjeno) Paaa treba mi......... tamo je neka berza

Gospodja: Ma da....berza. Najgori sljam...evo tu su u ovoj ulici, nemozes ih promasit

Ja: Hvala dovidjenja

i okrecem se da nebi prso od smjeha tu ispred nje :D

Koji je njen problem  ::)

 

pa vidi zena svi dolaze motorima ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Doslo je do malih promena u Kuglasu...Posto je berza diskova koja se godimnama u nazad odrzavala u SKC-u odande izbacena utociste su nasli kod Nikse u kuglasu..tako da su sada oni tamo svake nedelje...medjutim posto se nedeljno kod nikse odrzava vise bezi moto,foto,modelari itd, izlagaci na moto berzi su dobili veci deo tj levu traku kuglane dok su izlagaci diskova dobili manju desnu traku...

 

Sto se tice moto berze septembarska i majska su uvek najmanje posecene jer se ljudi i dalje voze zbog lepog vremena a bilo je za vikend i par skupova i zurki...

Izlagaca je bilo par,dostta izlagaca se najavilo da ne mgu da dodju ali su potvrdili svoj dolazak u oktobru...

Tako da ko je bio prvi put a ocekivao je nesto vece neka ne ocajava vec neka dodje u oktobru i tada ce da vidi moto berzu i ponudu u pravom smislu...

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

za oktobarsku berzu posecenost veoma slaba...izlagaca veoma malo...vise je bilo likova koji su razmenjivali ploce i prodavali cd-ove...

jeste da je bio lep dan i da ljudi koriste lepo vreme da bi jos malo produzili sezonu ali ipak....

 

sve u svemu veoma slabo posecena berza moto opreme....

 

steta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Slaba ponuda izlagača moto opreme oko 10 sati.Ja sam inače dugo posećivao razmenu ploča u SKC i ovo je sramota za  i tradiciju i kulturu ovog grada i naroda.Naravno, uvreda je i za motorcikliste jer nam je ovo jedna lepa i korisna mogućnost da uvek saznamo i vidimo nešto valjano za bezbednost i da se i upoznamo i razmenimo po neko iskustvo opet vezano za sigurnost.Ja sam lično došao da pogledam kacigu i rukavice sa protektorima što direktno utiče na bezbednost.očekivao sam Prleta i Tihog da se pojave.Bruka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 914 postova
  • Motocikl: BMW R50/5

Sada, kada KUGLAS zamire uvidjam koliko je jedan takav prostor neophodan.

Tu sam nasao mnogo potrebnih mi delova i stekao par prijatelja.

KUGLASU VRATI SE!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Dobro Djusina ulica al' jel ima neki orjentir u blizini kad vec nema broja???

 

a ako budes dolazio 3. nedelaj u mesecu u Bgd na moto berzu u SKC-u orjentir je Beogradjanka....tj SKC je u neposrednoj blizini iste...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja