Jump to content

Moto Zajednica

Moto berza - nedelja Kuglaš

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Bilo je svasta, iz Luisa, polovno, odavde-odande... Imalo dobrih rukavica al' sto sam ja gledao, cene su od 10 za bezprste do 30E...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Architect, 339 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet S

Ja sam trazio bas takve iz luisa, malo duze, kozne, sa stitnicima, jel bilo takvih? Jbg. Oce li se odrzavati u januaru moto berza, s obzirom na novogodišnje praznike i tako to?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2846 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Koliko znam, od 2002. na ovamo, nikada nije bila berza u janurau, jer padne ili na svetovne ili na crkvene praznike, pa samim tim bi trebalo da je slaba i ponuda, a i potraznja. Takodje, u avgustu, zbog odmora, nije bilo berze. Cisto sumnjam da ce neko tu nesto da promeni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Niksa vlasnik kuglasa je najavio da ce u januaru biti berze. Videcemo jos posto se on obicno dogovori sa prodavcima jer ako ne bude prodavaca nema svrhe ni berze da bude u januaru. Cim bude novina u vezi iste cujemo se pa ce biti i neko zvanicnije obavestenje o istoj da se ne bi islo bezveze.....

 

P.S.

 

Tacna je infomacija da od formiranja berze nije bilo nikada iste u januaru mesecu tako da bi ovo bio presedan ako je bude  :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

Niksa vlasnik kuglasa je najavio da ce u januaru biti berze. Videcemo jos posto se on obicno dogovori sa prodavcima jer ako ne bude prodavaca nema svrhe ni berze da bude u januaru. Cim bude novina u vezi iste cujemo se pa ce biti i neko zvanicnije obavestenje o istoj da se ne bi islo bezveze.....

 

P.S.

 

Tacna je infomacija da od formiranja berze nije bilo nikada iste u januaru mesecu tako da bi ovo bio presedan ako je bude  :)

 

 

da bude i kiseo kupus i rasol

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Izvinite na ovolikom cekanju ali sada sam se cuo sa Niksom koji mi je potvrdio 100% da ce moto berza biti odrzana 04.01.2009. godine u  klubu Kuglas  koji se nalazi u Djusinoj ulici. Poziv svima koji mogu da dodju na istu i da pogledaju sta se nudi od opreme....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Jos jednom informacija....opet sam se cuo sa Niksom posto me je par ljudi kontaktiraluo u vezi berze da li ce biti ili ne. Niksa je potvrdio da ce 04.01.2009. on biti u kuglasu i samim tim kuglas radi tj. berza ce biti....

 

Ljudi koji pisu i kazu da berza nikada nije bila u januaru su delom u pravu ali to je zato sto se zadnje dve godine berza ili poklapala sa bozicem ili je bila veoma blizu.Posto sada pada 04.01.2009. bice 100% ja prvi dolazim Niksa takodje a ko je spreman dobro je dosao....

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Ja cu verovatno doci a sumnjam da znam nekog od vas. Kako to da resimo? Prosli put sam imao isti problem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ja cu verovatno doci a sumnjam da znam nekog od vas. Kako to da resimo? Prosli put sam imao isti problem...

 

Ruza na reveru ??  ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Ja cu verovatno doci a sumnjam da znam nekog od vas. Kako to da resimo? Prosli put sam imao isti problem...

ti pozovi pomoc prijatelja 064/11-47-001 ili 063/220-105 i vici pomoc..... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja