Jump to content

Moto Zajednica

Ada Huja TRENING

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6496 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

I ja bi ponedeljkom, kad nema niki da mi se podsmeva. Čekam nekog da pristane i malo me poduči teranju, jel ima dobrovoljaca?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6496 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

I ja bi ponedeljkom, kad nema niki da mi se podsmeva. Čekam nekog da pristane i malo me poduči teranju, jel ima dobrovoljaca?

na skuteru??

 

Da, što da ne, pa neću da jurim  rekord staze, a možda se neko umilostivi pa da krug na motoru. Vozo bi  malo u nagib pa da neko instruira kolko se može još, takođe imam problem pri kočenju, započinjem naginjanje a još mi ostaje malo kočnica u ruci. A i da malo gledam šta radite vi majstori, čujem Uf da i ti dobro teraš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

...čujem Uf da i ti dobro teraš.

Uffffffff je sitna boranija :D

Pa ja sam poterao malo njegov plavi hornet po krivinama oko avale i kad je kupio narandzasti kaze mogu da dodjem da ga vidim ali ne i da ga vozim :D

 

Inace nemam ja pojma, ja vozim motore tek 3 godine...

 

Evo kisellii se dosta vozio sa mnom pa neka on kaze kako vozim  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

I ja bi ponedeljkom, kad nema niki da mi se podsmeva. Cekam nekog da pristane i malo me poduci teranju, jel ima dobrovoljaca?

na skuteru??

Da, što da ne, pa necu da jurim  rekord staze, a možda se neko umilostivi pa da krug na motoru. Vozo bi  malo u nagib pa da neko instruira kolko se može još, takode imam problem pri kocenju, zapocinjem naginjanje a još mi ostaje malo kocnica u ruci. A i da malo gledam šta radite vi majstori, cujem Uf da i ti dobro teraš.

 

Znači, mora se vozim sa svakim pa da bacam kruna pismo.

 

Ne moras

 

Pitaj Evil-Zo-a da te poduci ja skuter ne umem da vozim.

 

Bez zajebavanja probao sam svasta i burgman 600 i hondu silverwing i yamahu tmax 500 i nekako mi nestabilno sve se tripujem da cu da padnem u svakoj krivini a oni bi trebali da su najbolje sto od skutera ima.

 

Jel je imao jos neko ko nije vozio skutere ovakav problem tj utisak?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6496 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

I ja bi ponedeljkom, kad nema niki da mi se podsmeva. Cekam nekog da pristane i malo me poduci teranju, jel ima dobrovoljaca?

na skuteru??

Da, što da ne, pa necu da jurim  rekord staze, a možda se neko umilostivi pa da krug na motoru. Vozo bi  malo u nagib pa da neko instruira kolko se može još, takode imam problem pri kocenju, zapocinjem naginjanje a još mi ostaje malo kocnica u ruci. A i da malo gledam šta radite vi majstori, cujem Uf da i ti dobro teraš.

 

Znači, mora se vozim sa svakim pa da bacam kruna pismo.

 

Ne moras

 

Pitaj Evil-Zo-a da te poduci ja skuter ne umem da vozim.

 

Bez zajebavanja probao sam svasta i burgman 600 i hondu silverwing i yamahu tmax 500 i nekako mi nestabilno sve se tripujem da cu da padnem u svakoj krivini a oni bi trebali da su najbolje sto od skutera ima.

 

Jel je imao jos neko ko nije vozio skutere ovakav problem tj utisak?

 

Pa Evil me i naučio da vozim skuter a ne on mene. Skuter daleko lakše pada u nagib zbog manjeg točka i žiroskopske sile velikog. I ja kad sedoh skoro na Fri, 14 cola točak, ko da sam prvi put seo na njega. Pored objektivnog, postoji i navika voženja na odrđeni tip. Al u principu važi ista tehnika sa hendikepom što se na skuter ne može okačiti na rezervoar niti pridržavati pri kočenju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

I ja bi ponedeljkom, kad nema niki da mi se podsmeva. Cekam nekog da pristane i malo me poduci teranju, jel ima dobrovoljaca?

na skuteru??

Da, što da ne, pa necu da jurim  rekord staze, a možda se neko umilostivi pa da krug na motoru. Vozo bi  malo u nagib pa da neko instruira kolko se može još, takode imam problem pri kocenju, zapocinjem naginjanje a još mi ostaje malo kocnica u ruci. A i da malo gledam šta radite vi majstori, cujem Uf da i ti dobro teraš.

 

Znači, mora se vozim sa svakim pa da bacam kruna pismo.

 

Ne moras

 

Pitaj Evil-Zo-a da te poduci ja skuter ne umem da vozim.

 

Bez zajebavanja probao sam svasta i burgman 600 i hondu silverwing i yamahu tmax 500 i nekako mi nestabilno sve se tripujem da cu da padnem u svakoj krivini a oni bi trebali da su najbolje sto od skutera ima.

 

Jel je imao jos neko ko nije vozio skutere ovakav problem tj utisak?

 

Moze i te kako lepo da se tera po krivinama, treba samo malo vezbe. Da ne bude zabune, ovo je moja slika koju sam okacio na Bikepics. Slika je stara oko 4 god.

post-2044-12879093855764_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

jedno pitanje:

Da li se uopste neko vozi na ovoj stazi ili se samo dogovarate? Vise od 70% ove teme je: ja bi u ponedeljak, ja u utorak, moze li neko danas a ocigledno da niko na tu staze ne ide ili ne kacite slike, izvestaje...

Svaki put otvaram da vidim kakva je bila voznja ali nazalost samo vidim samo neka dogovaranja. Bolje je da se dogovarate preko PP.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 277 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Honda cbr 1000rr fireblade

Drugari prvo da se izvinim sto nisam uspeo da nadjem "ispravan uredjaj za merenje". Tako da ko dodje danas mozemo da merimo stopericom a i nemoramo...najbitnije je druzenje.

 

Pre podne na ada huji bi trebalo da budu RBOBAN i LEONTA...

A oko pola 3-3 dolazimo Milos PAUK i ja...i jos nekoliko drugara iz Obrenovca. Tako da ko je raspolozen neka naleti. POZDRAV  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM Duke 2

"Evo kisellii  se dosta vozio sa mnom pa neka on kaze kako vozim"ž

 

...uff vozi kao manijak u odnosu na mene a ja vozim kao manijak u odnosu na jednog mog drugara.....e sad pitanje koliko ta gradacija moze da ide gore dole :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ZX6R 2007, Versys 650 2008

Drugari prvo da se izvinim sto nisam uspeo da nadjem "ispravan uredjaj za merenje". Tako da ko dodje danas mozemo da merimo stopericom a i nemoramo...najbitnije je druzenje.

 

Pre podne na ada huji bi trebalo da budu RBOBAN i LEONTA...

A oko pola 3-3 dolazimo Milos PAUK i ja...i jos nekoliko drugara iz Obrenovca. Tako da ko je raspolozen neka naleti. POZDRAV  :)

 

Dolazim.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6496 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Joj, svi me zaobilaze.

kupi motor  :D

 

Pa kad kupim, onda mi neće trebate. A da bi kupio, mora mi date po krug i da me naučite. Šalim se, ajd malo, ima tu i dobrih nekadašnjih skuteraša.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1429 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Ajd postavite neka vremena da otprilike znam sta jurim :-)

 

Sad za vikend sam odvezao sa losijim touring gumama 48.8sek, da li je to ok? Moze jos brze, ali mi trebaju gume koje malo bolje drze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja