Jump to content

Moto Zajednica

VIZIRI ZA MOTOR

Recommended Posts

  • Nemam ja kratak fitilj...Nego brzu reakciju na vas a sranja...ol, 382 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: TDM900

Ne kapiram to jel je to kvantna fizika ili sta.jbt pitam Grka preko neta jel mozes da mi uradis to i to na ime fotografije ...kaze moze nema problema...kada je poceo da mi nabraja nivoe i kvalitet pleksija ili kako vec ukenjo sam se.jbt cena max do 50e mene kad pitaju jel mogu nesto da napravim nikad nisam rekao nemogu samo da nebillbih dangubio vec dam sve od sebe da uradim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: nis
  • Motocikl: kawasaki kle 500

Zavisi od oblika..meni covek u Nisu letos napravio od nekog parceta koje mu bilo visak,nije hteo da mi naplati..izrezao pokartonu koji sam mu dao,malo zagrejao i nakrivio po starom,ja sam izbusi rupe..poviseni vizir za kle,crni pleksi 4mm sa izmenjenim oblikom i siljkom koji se spusta prema faru,izgleda lepse od novijih modela a vetar prebacuje preko kacige.odneo mu litar domace u znak zahvalnosti..znaci ima samo kad hoce..za slozenije oblike mora se pravi kalup a to je vec kompl...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemam ja kratak fitilj...Nego brzu reakciju na vas a sranja...ol, 382 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: TDM900

Druze obican frezer zasrafljen isod stola ...nista vise ...gde je tu matematika ...nemoj te da me pogresno shvatite kao sto ja radim moje stvari za motore tako ima isto x njih koji rade ...isto...losije ...ili bolje ...e to je valjda tako i za ovu delatnost ...cisto me zanima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Majilovac (SRB) / s'one strane Jadrana(ITA)
  • Motocikl: BMW R1150GS & CR 125

Ako samo zelis da uradis duzi vizir mozda ti posluzi ideja koju sam ja koristio-nabavio sam vizir od nekog skrsenog maxi scootera na njega ocrtao linije orginalnog vizira(FZS je i pitanju),produzio toliko koliko sam mislio da je neophodno,isekao kruznom testerom(obicno to rade ovi sto prave svetlece reklame,izbusio rupe pricvrstio i stiti od vetra za sve pare a cena moze biti stvarno smesna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 320 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer
11 hours ago, Dejan taxi bg said:

Jel ovaj Ivan sto radi vizire jos uvek aktivan....ovaj broj mu je ugasen.

Ja ga kontaktirao pre oko mesec dana baš na taj broj, ali preko vibera i odradio vizir.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja