Jump to content

Moto Zajednica

Sezona brzinskih trka u Srbiji pocinje 11.06.2006

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 110 postova

Sezona pocinje u Vrscu ,za sada ima izgleda da bude medjunarodna gosti bi trebali biti nasi prijatelji iz holandije tim Mile Pajica , nekoliko iz hrvatske , Madjarske i nasi .trka se boduje za prvenstvo SCG ??? Pored trka bice streetfight 3 vozaca i trka ubrazanja na 402 metra !

 

Pijaca polovnih motora ,oprema i gume !

 

 

Organizator : revija Motobike i AMK Lemes

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova

Klase su sledece za trke ubrzanja :

1. klasa do 600 cm 3

2. 750 - 900

3 . preko 900

__________________________

 

Kotizacija 25 evra po prijavi ,nagrade su 75 % uplate + pehari /sampanjac

 

Sistem trkanja 1 na 1 ,ispadanje

 

info 064 201 53 79

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova

pozdrav

ovako izgleda kalendar trka kod nas u brzincima

1. Vrsac 11 jun

2. Kraljevo 2 jul

3 batajnica avgust

4.batajnica avgust

5. Vrsac avgust

6.Batajnica avgust

 

Para nema ,stazu nemamo ,pa nas ovi za aerodrome oderase ,zakupnina aerodroma za trke kosta oko 4000 eura za taj vikend ,pa gde je jos organizacija i sve ostalo ,trebali bi da pocnemo da skupljamo peticiju popise da drzava izda nekome zemljiste da nam naprave stazu za motociklizam ! :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: ADA
pozdrav

ovako izgleda kalendar trka kod nas u brzincima

1. Vrsac 11 jun

2. Kraljevo 2 jul

3 batajnica avgust

4.batajnica avgust

5. Vrsac avgust

6.Batajnica avgust

Ja sad tako razumem' date=' da trka nece biti na aerodrom?

 

Para nema ,stazu nemamo ,pa nas ovi za aerodrome oderase ,zakupnina aerodroma za trke kosta oko 4000 eura za taj vikend ,pa gde je jos organizacija i sve ostalo ,trebali bi da pocnemo da skupljamo peticiju popise da drzava izda nekome zemljiste da nam naprave stazu za motociklizam ! :roll:

=D> =D> =D>

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: Mladenovac,Srbija
trebali bi da pocnemo da skupljamo peticiju popise da drzava izda nekome zemljiste da nam naprave stazu za motociklizam ! :roll:

Tako bi bilo i manje nesreca,lepo na stazu pa prazni adrenalin!

 

A sta je oko price da je Kraljevo zatvoreno i za moto i za auto trke?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 585 postova
  • Lokacija: Beograd
trebali bi da pocnemo da skupljamo peticiju popise da drzava izda nekome zemljiste da nam naprave stazu za motociklizam ! :roll:

 

Socijalizam je prosao bojim se da cu pre da docekam duboku starost nego da drzava napravi stazu. Zemlje ima kolko oces samo niko ne vidi interes da pravi stazu a realno tolke pare svako ce pre da ulozi u nesto isplatljivije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 585 postova
  • Lokacija: Beograd

A sta je oko price da je Kraljevo zatvoreno i za moto i za auto trke?

 

Ne znam da li je tacno ali za moto trke kraljevo je po meni katastrofa i bolje da se ne vozi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Staza je nesto sto nam svima treba i sto bi (tj. ce) nekome doneti puno para, kad se to bude izgradilo... Jedino je frka sto da bi izasao na stazu, moras imati punu opremu (odelo, cizme...), tako da nije to bas sve tako lepo i lako kad je rec o nama rekreativcima...

 

U svakom slucaju, ko zna kad cemo mi dobiti nesto poput Grobnika... A ko zna i dal' cemo... :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova

Moje je misljenje da bi na neku inicijativu ipak bilo zainteresovano privatnika da naprave tako nesto ,recimo Delta i MK Kostic , ima tu jos auto lobija koji bi sigurno tako nesto pomogli ,Motobike revija krece u kampanju na jednoj stranici pod sloganom - npr- Da ne jurcamo po ulicama , da se netrkamo po ivicnjacima i izmedju metalnih ograda itd

 

Ako mogu da skupe pare za toranj na avali pa bogami mogu i dati negde zemljiste da ljudi naprav stazu .U madjarskoj prave vec trecu stazu .

 

Podrzavam misljenje da se u Kraljevu nevozi vise !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ne znam vama, ali meni su trke u Kraljevu najzanimljivije ali su zato i najopasnije iz razloga sto je staza uska, visoki ivicnjaci, losa bezbednost...

 

Ako ste bili prosle godine tamo verovatno ste videli ili culi za pad na kraju pravca kad je jedan motor udario u ivicnjak a drugi naleteo na njega i oba se zapalila...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac
He Brko kad ti je toliko zanimljiva dacu ti ja motor da nastupis tamo a ja cu da gledam ..... jel moze ! :wink:

 

Naravno da moze.

Ako stvarno hoces da mi das motor da nastupim na trci nema problema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Kovin
  • Motocikl: Puch
Ne znam vama' date=' ali meni su trke u Kraljevu najzanimljivije ali su zato i najopasnije iz razloga sto je staza uska, visoki ivicnjaci, losa bezbednost...

 

Ako ste bili prosle godine tamo verovatno ste videli ili culi za pad na kraju pravca kad je jedan motor udario u ivicnjak a drugi naleteo na njega i oba se zapalila...[/quote']

Nije bas tako bilo ali slicno tj. desilo se tako sto je moj prijatelj Sipa uleteo u hepening sa 600 kuba i naravno odrao ih ko volove a jedan od tih sa 1000 kuba je jako kasno poceo za Sipom da koci i u punoj brzini sustigao Sipu i prilikom tog udarca doslo je do zapaljenja oba motocikla

Da nesreca bude veca motor koji je izgoreo Sipi nije bio njegov vec mu neki ortak pozajmio

Sipa je inace lik koji je na zadnjoj trci u Batajnici(hepening) pobedio sa motociklom cbr1000rr

Sto se tice trka u Kraljevu jeste rizicno ali je najzanimljivija trka u nasem sampionatu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Sorry za pogresnu informaciju.

Meni je tako rekao ortak koji je bio tu na krivini a ja sam dosao kad su ugasili motore i poceli da peru stazu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: Mladenovac,Srbija

Slazem se da je Beranovac naj interesantnija staza u sampionatu ali takodje i naj rizicnija.

Interesantna je iz razlog sto je to jedina nazovi "staza" a ovo ostalo su improvizovane staze na aerodromima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Kovin
  • Motocikl: Puch
Slazem se da je Beranovac naj interesantnija staza u sampionatu ali takodje i naj rizicnija.

Interesantna je iz razlog sto je to jedina nazovi "staza" a ovo ostalo su improvizovane staze na aerodromima.

Koliko ja znam i Beranovac je improvizovana staza tj. pista koja se koristila u vojne svrhe

Ako gresim ispravite me!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova

Beranovac je vojni poligon gde vojska uci da vozi kamione ,autobuse itd

Tamo nimalo nije bezbedno , visoki ivicnjaci ,metalne ograde , nema zone izletanja , kad izletis sa moorom parkiras ili u publiku ili se okacis na neko drvo , jel treba jos neko da pogine ? Ja mislim da je bilo dosta i da bi se trebali dozvati pameti i zaboraviti Beranovac ,to se moglo voziti 70 -tih godina a ne sad ! :shock:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Kovin
  • Motocikl: Puch

A sta mislite o jednoj stazi koja je siroka 50m,zona izletanja 300m i cela da bude oblozena sundjerima???

Pa mi smo do skoro vozili ulicne trke(kontejner na stazi,publika,znakovi itd.) o kakvoj bezbednosti mi pricamo?

Beranovac je extra bezbedan u odnosu na ulicne trke!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja