Jump to content

Moto Zajednica

Sezona brzinskih trka u Srbiji pocinje 11.06.2006

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 110 postova

U timu su nastupali - Zeljko Stanicic , Nikola Buljic i Tika -Kule je bio menadzer tima ,uskoro cemo dobiti slike od njih pa cemo ih okaciti na sajt , kod mene stizu u cetvrtak uvece pa Vam odma pisem izvestaj , nadam se da ce mi vratiti tockove i oklope u jednom komadu !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Da li ima neko informaciju, koliko kosta da se asfaltira 100m pravca, sa svim pripremama, materijalom, sljunkom , kamionima, mehanizacijom itd. Bas me zanima , nessto mi se vrti po glavi....

 

Imam prijatelja koji ima firmu za ovo (nije Chume xaxa) ali mije malo daleko trenutno za konsultaciju....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: ADA
Da li ima neko informaciju' date=' koliko kosta da se asfaltira 100m pravca, sa svim pripremama, materijalom, sljunkom , kamionima, mehanizacijom itd. Bas me zanima , nessto mi se vrti po glavi....

 

Imam prijatelja koji ima firmu za ovo (nije Chume xaxa) ali mije malo daleko trenutno za konsultaciju....[/quote']

oko 15 evra kvadratni metar, ali kamione ne smeju voziti na takvom jeftinu asfaltu.

 

Ovde skuteri voze 1/8 milje' date=' sto je ~201 metar.[/quote']

U Madarsku isto idu na 1/4 milje, sto je 402.33m. Njima vreme je oko 16-26 sec. (50 ccm)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: Mladenovac,Srbija

Danas sam procitao u Sportu da ce Bircanin ovu sezonu pauzirati.Kazu da mu lekari zbog povrede glave savetuju da preskoci ovu sezonu.Povredu je zadobio na treningu Alpe Adria kupa na Grobniku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja