Jump to content

Moto Zajednica

Honda RC213V

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Pa to... Marchesini felne, Brembo kocnice, Ohlins vesanje, Bosch elektronika, Pirelli gume :)

 

A sad ozbiljno... zna li se cena? Hoce li biti ispod 50000e?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5765 postova

Ne znam kako bi neko ovo spustio na koljeno, a da nije meleoner. Desmo prica i marketing.

Ne vjerujem da ce biti red u ponoc. :D

 

Hahahah Mile bas te je poremetilo cekanje iPhone-a u ponoc :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

e jbg, lik u videu kaza da ima V4 masinu, a koliko znam trebalo bi da ima V5 masinu, izem ti repliku...nesumnjam da ce motor biti brutalan, ali trebalo su da mu ubace V5, al dobro, bar lici na nesto, nije rugoba kao novi R1 i H2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Nije lako pobediti S1000RR :)

 

Nije lako. Morali bi da siđu sa motora, da potrče u onim čizmetinama da bi ga prestigli :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

e jbg, lik u videu kaza da ima V4 masinu, a koliko znam trebalo bi da ima V5 masinu, izem ti repliku...nesumnjam da ce motor biti brutalan, ali trebalo su da mu ubace V5, al dobro, bar lici na nesto, nije rugoba kao novi R1 i H2

 

RC213V tekući i aktuelni u Moto GP ima V4 motor. Uostalom, pravila koja važe od 2012. propisuju da moto gp mašina može da ima maksimalno 1000ccm, maksimalno 4 (slovima "četiri") cilindra i maksimalno 81mm prečnik cilindra (između ostalih pravila...). Nešto si ti pobrkao za taj V5 :)

 

Po svemu što se u medijima može naći ovo je bukvalno replika moto gp mašine. S1000RR nije ta klasa ni cenovno ni po performansama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

e jbg, lik u videu kaza da ima V4 masinu, a koliko znam trebalo bi da ima V5 masinu, izem ti repliku...nesumnjam da ce motor biti brutalan, ali trebalo su da mu ubace V5, al dobro, bar lici na nesto, nije rugoba kao novi R1 i H2

 

RC213V tekući i aktuelni u Moto GP ima V4 motor. Uostalom, pravila koja važe od 2012. propisuju da moto gp mašina može da ima maksimalno 1000ccm, maksimalno 4 (slovima "četiri") cilindra i maksimalno 81mm prečnik cilindra (između ostalih pravila...). Nešto si ti pobrkao za taj V5 :)

 

Po svemu što se u medijima može naći ovo je bukvalno replika moto gp mašine. S1000RR nije ta klasa ni cenovno ni po performansama.

nisam bas upucen mnogo u pravila, ja drzim da je konfiguracija masine ista kao na RC211V jer je ona imala V5 masinu, i jos onda se suskalo o drumskoj verziji to jest replici sa istom V5 masinom, pa sam mislio da je ovo najzad to, jer mnogo egzoticnija i mocnija mi je ta v5 masina :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja