Jump to content

Moto Zajednica

motor za drugara,do 2500evra

Recommended Posts

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Kovin

drugar bi kupio neki motor od 600cm pa na gore,nekog R. Po vama sta je dobro za te pare,najbitnije da ima izdrzljv agregat. ja sam mu naveo par motora,cbr 600,gsxr 750-1100,zzr600-1100,zxr 750,jamahu fzr 1000exup. Po vama sta je najbolja kombinacija od toga??? hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Sve je stvar ukusa. Ja cu reci ovaj, drugi ce reci onaj i to je to. Nek on nadje 2-3 modela, nek sedne na svaki, nek proba svaki i nek sam donese odluku koji mu najvise lezi. Malo mu ti pomozi i to je to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Sve je stvar ukusa. Ja cu reci ovaj, drugi ce reci onaj i to je to. Nek on nadje 2-3 modela, nek sedne na svaki, nek proba svaki i nek sam donese odluku koji mu najvise lezi. Malo mu ti pomozi i to je to.

Tacno tako, mada mislim da je stose tice agregata Honda malo bolja od ostalih, ako prvi put vozi motor mislim da bi mu za te pare odlicno lego CBR600f2... Ali to je samo moje misljenje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Kovin

kod mene u gradu 3 honde cbr,i sve 3 prolupale ove sezone. bogami bio sam obozavalac honde,ali u poslednje vrema je se bojim. imao sam 4 honde do sada i 2 su mi crkle. pa sam navukao strah. jeste da honda radi kao na srtuju ali ti njeni lezajevi na radilici....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

drugar bi kupio neki motor od 600cm pa na gore,nekog R. Po vama sta je dobro za te pare,najbitnije da ima izdrzljv agregat. ja sam mu naveo par motora,cbr 600,gsxr 750-1100,zzr600-1100,zxr 750,jamahu fzr 1000exup. Po vama sta je najbolja kombinacija od toga??? hvala

Danas dobijam cbr 600 f 1992 godina

kad ocarinim javljam ti cenu ako te interesuje

 

post-0-12878993728845_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja