Jump to content

Moto Zajednica

Šta kupiti? K1300R ili K1600GT?

Recommended Posts

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Mnogo je samo kad biju :D Nek si ga kupio, ti ćeš ga i otplatiti. Neka te lepo služi i da se sit navozaš sa osmehom od uveta do uveta :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

11700, jel mnogo?

 

Vrlo pametna trgovina....kupio si ga taman kad mu je drasticno pala vrednost....mozes da ga vozis neku godinu i prodas sa par iljada evra gubitka......

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 393 postova
  • Lokacija: Budisava
  • Motocikl: BMW F650 ST

E nek si pazario, pratim od pocetka tako da je bilo i vreme. Ajde sad slatko da se navozas sa njim, a za sledecu sezonu obavezno neki putopis.

Nek je sa srecom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5813 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

@icatenej

 

Ja motore kupujem u kešu, a ostalo može na kredit :)

 

 

@Turtle

 

Jebiga, otišao sam do Nirnberga i kupio ga jeftinije. Bolje 200km dalje nego 1300€ više :)

 

 

@vvdaniel

 

Nadam se da će biti još lepih dana ove godine, a u tom slučaju je moguć i putopis, recimo Alpi, Eagle's Nest ili tako nešto.

 

 

Još jednom hvala svima na čestitkama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5813 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Hvala Mikulanac i Rajko :) Rajko, kad smo već oko bele kobasice (video sam u tvom putopisu da si probao), da li su ti poslužili i onaj poseban slatki senf? I da li ste ih oljuštili? Inače, slažem se da nisu nešto, bolji je curry wurst i to najbolji kod jednog našeg Splićanina ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5813 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

A HB pivo? Meni su najbolja minhenska piva Augustiner i Hacker Pschorr :D

 

hacker01.png

 

1051_0.jpg

 

Paulaner, HB, Löwenbräu i ostala mi nisu tako dobra :)

 

I da li si probao curry wurst? To je doduše berlinski specijalitet, ali ja ga nisam jeo boljeg nego kod Spliće Tonija :D (Minhen, Solln)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12370 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Vidiš, nisam :) Čak nempojma ni kako to izgleda? :) Očigledno ću morati uskoro put Minhena, ostalo je još dosta stvari da se pogleda i proba :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5813 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Jok, zezam se :D Oduševljen sam motorom, samo me jebe vreme, danas je 14 stepeni a i firma nas vodi na Oktobar fest, ali zato sutra ide trežnjenje na motoru već u jutarnjim satima ;) (najavljeno 18 stepeni).

 

Nervira me samo što nemam ni kofere ni tank torbu pa sam stvari nosio u rancu (običnom, civilnom) koji se pokidao od svega par vožnji. Doneće mi ćerka za koji dan moto ranac iz Srbije, dok ne kupim kofere (u toku zime) :)

 

Naročito me oduševio prekidač za migavce koji je savršenstvo u odnosu na japansku varijantu. Tracking control je stvar do jaja, bio asfalt hladan ili vlažan mogu da ga pritiskam koliko hoću i nikada ne napravi nijedan problem ;) U krivine ulazi sam, zaista fantastično. I uopšte mi nije neobično što nema klasičnu prednju viljušku, čak naprotiv prija mi telelever :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1693 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Jok, zezam se :D Oduševljen sam motorom, samo me jebe vreme, danas je 14 stepeni a i firma nas vodi na Oktobar fest, ali zato sutra ide trežnjenje na motoru već u jutarnjim satima ;) (najavljeno 18 stepeni).

 

Nervira me samo što nemam ni kofere ni tank torbu pa sam stvari nosio u rancu (običnom, civilnom) koji se pokidao od svega par vožnji. Doneće mi ćerka za koji dan moto ranac iz Srbije, dok ne kupim kofere (u toku zime) :)

 

Naročito me oduševio prekidač za migavce koji je savršenstvo u odnosu na japansku varijantu. Tracking control je stvar do jaja, bio asfalt hladan ili vlažan mogu da ga pritiskam koliko hoću i nikada ne napravi nijedan problem ;) U krivine ulazi sam, zaista fantastično. I uopšte mi nije neobično što nema klasičnu prednju viljušku, čak naprotiv prija mi telelever :D

 

and the new BMW Rider is born.......1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova

@acim

 

Ako, ako. :) Drago mi je, da si zadovoljan motorom. :)

 

Edit:

 

I uopšte mi nije neobično što nema klasičnu prednju viljušku, čak naprotiv prija mi telelever :D

 

Na BMW K1300R, prednja viljuška je Duolever, a zadnja je Paralever. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja