Jump to content

Moto Zajednica

NAVAK dan na stazi - 20. Jul 2014

Recommended Posts

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Da biste mogli da koristite stazu morate biti prisutni na bezbednosnom brifingu, odnosno upoznavanju sa pravilima i stazom, koji se organizuje na početku termina (09.30 i 13.30 časova). Izostanak sa brifinga povlači i zabranu pristupa stazi bez obzira na obavljenu uplatu

Jel ovo vazi sutra? Kad otprilike ispred Navaka da budemo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR600RR

Dolazim uz tesku upalu ledja, mogu da stojim skroz uspravno ili skroz da se savijem, sve izmedju je pakao…jedan diklofen sad, jedan nimulid ujutru, pa sta bude posle, nadam se da cu moci da vozim sutra a posledice ce se osetiti za dan-dva…Vidimo se. :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Yamaha mt 09 Tracer,Suzuki SV 650 N,Piaggio Liberty 125

Dolazim uz tesku upalu ledja, mogu da stojim skroz uspravno ili skroz da se savijem, sve izmedju je pakao…jedan diklofen sad, jedan nimulid ujutru, pa sta bude posle, nadam se da cu moci da vozim sutra a posledice ce se osetiti za dan-dva…Vidimo se. :zdravo:

 

Izdrzi momcino 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Блок 38
  • Motocikl: z1000sx

Dolazim uz tesku upalu ledja…jedan diklofen sad, jedan nimulid ujutru, pa sta bude posle

Диклофен:

Pacijenti koji osećaju vrtoglavicu, pospanost, malaksalost ili poremećaje vida u toku primene lekane treba da upravljaju motornim vozilom ili rukuju mašinama.

 

Нимулид:

Nema podataka da lek Nimulid utiče na psihofizičke sposobnosti prilikom upravljanja motornim vozilom rukovanja mašinama. Ipak, pacijenti kod kojih se javi vrtoglavica, nesvestica ili pospanost, posle uzimanja leka Nimulid, ne bi trebalo da voze ili upravljaju mašinama.

 

Take care :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Блок 38
  • Motocikl: z1000sx

Поздрав свима,

данас сам прокувао, не желим да мислим како је било под кожуром.

Ево пар фотки, док не средим остало. Одох сад да ставим облоге од пива...

 

 

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4333 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Imam ja od većine stintova..ali to ću tek sutra da vidim šta je i kako je.

Mrtav sam umoran, i izgoreo sam pošteno.

Fotkao sam od 10h do 16-17h.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 793 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha R6

Imam ja od većine stintova..ali to ću tek sutra da vidim šta je i kako je.

Mrtav sam umoran, i izgoreo sam pošteno.

Fotkao sam od 10h do 16-17h.

 

Bas si car,hvala ti puno na trudu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR600RR

Dolazim uz tesku upalu ledja…jedan diklofen sad, jedan nimulid ujutru, pa sta bude posle

Диклофен:

Pacijenti koji osećaju vrtoglavicu, pospanost, malaksalost ili poremećaje vida u toku primene lekane treba da upravljaju motornim vozilom ili rukuju mašinama.

 

Нимулид:

Nema podataka da lek Nimulid utiče na psihofizičke sposobnosti prilikom upravljanja motornim vozilom rukovanja mašinama. Ipak, pacijenti kod kojih se javi vrtoglavica, nesvestica ili pospanost, posle uzimanja leka Nimulid, ne bi trebalo da voze ili upravljaju mašinama.

 

Take care :zdravo:

 

Nimulid sam iskulirao, ujutru sam opet uzeo diklofen, nisam imao navede simptome, doduse jeste mi prepodne bila slaba koncentracija, ali ne kao da sam se "gubio", vec mi glava bila puna svakojakih misli, mozda ima veze sa lekovima, mozda ne…popodne sam vozio 1.45.00 , sto je za mene supet jer sam prosli put vozio 1.50-1.51….Inace sam diklofen i uzeo na savet lekera kome sam rekao da idem da vozim motor...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR600RR

To je Karaula :D na svojoj race hondi

 

Ne obmanjuj ljude, nije to race Honda, , shvatice me ozbiljno :) obicna je fabricka 100% sem oklopa koje sam stavio da bi sacuvao originalne kada losnjem…to je 'track day Honda' moze se reci.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2300 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

To je Karaula :D na svojoj race hondi

 

Ne obmanjuj ljude, nije to race Honda, , shvatice me ozbiljno :) obicna je fabricka 100% sem oklopa koje sam stavio da bi sacuvao originalne kada losnjem…to je 'track day Honda' moze se reci.

 

Meni su rekli da ima HRC bregaste kit stage 3 sa full elektronikom i da na tocku ima 130,34 ks. :D

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova

Fino bilo jučer.. Čini mi se više vozača nego na prethodnom navaku, vrućina ista ako ne i gora.

Snimao sam sve vožnje i kad sam prebacio na računalo vidim da je leća kamere bila zarotirana za 180 stupnjeva tako da je

snimak za iskrivit vrat ali i bez toga nije neki jer je nosač na naočalama što nije baš idealno rješenje..

Čini mi se da sam na prošlom išao brže, čudno.. Promijenio sam gume i metzeler mi nikako nije ulijevao povjerenje kao dunlop, ništa posebno ali sam sigurniji s dunlopom.. Drago mi je da je bio kolega Bajić da prezentira kako se vozi supermoto 1oda.gif

Inače po snimci sam išao nekih 1.34-5. Moram posuditi laptimer za idući puta.. Nadam se uskoro. Pozdrav svima!

 

edit: evo vidim 31.8. novi trackday, taman poslje godišnjeg.. 0takoje.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

ja sam vozio malo brzhe al mnogo manje kolenisao ovaj put, ne znam zashto, jednostavno mi nije ishlo :neznam:

 

ono najbitnije, upoznao sam Mileta (sad idem da se nadjem sa njim da chastim ono pivo :) ), opasno se izdruzhio sa ljudima i sad chekam novi track day da ponovim sve opet :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja