Jump to content

Moto Zajednica

Deki iz pecinaca (9.2.2008)

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: pecinci
  • Motocikl: xj6n

Danas preminuo jos jedan motociklista, mladi Dejan Rakic iz Pecinaca. Nije jos ni 20 napunio a vec ga nema.

Doziveo je saobracajnu nesrecu u subotu 9.2.2008.u kasnim vecernim casovima na autoputu izmadju Rume i Pecinaca. Poginuo je u kolima (a vozio je svakodnevno od svoje 7 godine). Velika tragedija za moto klub adrenalin pecinci

 

post-2406-12878993666729_thumb.jpg

post-2406-1287899366936_thumb.jpg

post-2406-12878993674117_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

Tragedija, moje iskreno saucesce celoj porodici i predsedniku kluba Adrenalin Pecinci koji je i nas clan "duh koji hoda"

Jos jedan mlad zivot ode tudjom nepaznjom i gluposcu. Covek prevrnuo autoprikolicu na autoputu i Deki naleteo kolima na nju i ..... :'( :'( :'(

Kada je sahrana?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: SABAC

 

neznam sta da kazem kada sam video sokirao sam se.mnogo dobar momak i velika tragedija

poslednji pozdrav DEKIJU od njegovog prvog kluba,

"MARATONCI"-SABAC-

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Pecinci
  • Motocikl: Aprilia atlantic 125

 

9iv1K_dejanwr6.th.jpg

Ss5sD_rakicripionazadnjidh4.th.jpg

y0bad_prednjinm2.th.jpg

 

Evo blizi nam se i taj 14 februar kada smo se oprostili od velikog drugara i prijatelja Dekija... Jos nemogu da verujem da se vise necemo druziti, vozati i zezati.... :'(  :-[

Obavestavam sve koji hoce da dodju dana 07.02.2009godine oko 10h u crkvu u Pecincima gde ce se davati nasem vellikom drugu i prijatelju godina dana od kako nas je napustio zauvek, ali ipak ce ziveti u nasim SRCIMA DEKI !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Pecinci

Na danasnji dan pre 21 godinu (23.06.1988) rodio se Dejan, jos se secam kada smo ga doneli iz bolnice, ucili da hoda, da vozi kola..tesko mi je da shvatim da vise nije sa nama. Nikada te necu zaboraviti, tvoj stric

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Pecinci
  • Motocikl: Aprilia atlantic 125

Svileni brate moj nikada te necu zaboraviti, jos se secam kako si me ucio da vozim na Vencu,a i dana i noci koje smo provodili na obilaznici i kod silosa zezajuci se....  :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Pecinci

zaobilazio sam ove teme ali ne mogu da ne pogledam svog druga i velikog prijatelja,izbegavam njegovu majku jer neznam sta da joj kazem uvek su mi oci pune suza na samu pomisao da ga vise nema.i dan danas kada se okupljamo na nasoj obilaznici uvek cekam kada ce doci mada njega vise nema sa nama,pamtim ga jednom prilikom kada sam isao na benzinsku pumpu a ono kola kao u filmovima idu sama ali kada sam se bolje zagledao virila je ta mala crna glavica sa sedist i velike oci koje su budno pratile gde da skrene....

 

znam da nista ne mogu doprineti ali porodici rakic zelim da ga pamte zauvek.

mrki...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja