Jump to content

Moto Zajednica

Protestom protiv poskupljenja osiguranja!!!!!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 116 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha 1200 Super Tenere

Mi smo bili...i URADILI posao..sada vi "patrioti" izadjite iz jazbina...skinite slike SNSa sa svojih dusa i provozajte sa LJUDIMA....danas ih je bilo puno..mada mnogo manje nego vas sto ste se krili po ormanima i zenskim suknjama..hajde malo pokusajte da budete LJUDI..divan je osecaj..verujte ..nije lako ni vama misevima....ja vas iskreno sazaljevam...

  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: SOMEWHERE IN TIME

Ovaj novinar je nevidjeni debil a tekst mu je na nivou osnovca.

 

Prvo napise ovo:

 

Oni su protestvovali zbog mnogih nepogodnosti koje utiču na motocikliste, ali kako javljaju iz MUP-a, nisu pravili nikakve probleme.

 

A zatim ovo :

 

Iako, prema zakonu, ne smeju da stoje dok je rampa podignuta, nezadovoljni bajkeri nastavili su da prave gužvu.

Nisu krenuli nekih sat vremena, psovali su saobraćajnu policiju, vređali sve redom i kada su krenuli pozdravili su nas rečima "vidimo se sledeće nedelje" - opisuju događaj zaposleni na naplatnoj rampi.

 

Imbecil !!! >:(

pa platili mu verovatno ovi iz MAS..... sta drugo ocekivati.... ili ovi iz vlade a pravu pricu znamo mi koji smo bili tamo i imamo video zapise...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: SOMEWHERE IN TIME

Svaka cast ljudima koji su u ovome ucestvovali!

Nadam se da ce se protest prosiriti Srbijom, tj. za pocetak na svim naplatnim rampama, a onda I na druge nacine.

Naravno I da bude sto masivniji.

 

Velika je sramota sto se MAS u poslednjem trenutku povukao, ali srpska istorija je puna tzv. Brankovica. Pokazali su da im je cilj samo zgrtanje para.

 

Nazalost, u ovom vidu protesta ne mogu da ucestvujem, ali zbog sveukupne situacije moj protest ce biti to sto ovih dana idem da vratim tablicu. Pa ce mo se cerati.

 

Nema predaje.

bravo brate jedan predsednik MAS nosi majicu sa albanskom zastavom a drugi plagijat brankovica loze.... SRBIJAAAA.... TAKO NAM I TREBA...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Motocikl: tdm 850, gtr1000

Ovako ljudi bilo je sitnih incidenata od strane ljudi koji stoje u koloni, ali sve se zavrsilo na verbalnom sukobu. Mnogo mi je draze Vecine koja je rekla bravo momci nego par konja koji su se pokusavali da provociraju. Voznja u proseku 60 km/h bez obilazenja srednjim kolovoznom trakom auto puta bezi i jednog incidenta stvarno svaka vast. Nebi sad hteo da pljujem po MAS-i nadam se da se stide svojih postupaka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250

PS: nadam se da su svi svesni da smo im trn u oku, posle svega sto se desilo danas i da imaju u vidu da ce da slede sankcije na ovaj ili onaj nacin. Ah, da i da znate da nas prate. Danas je slikana svaka tablica i svaki bajker koji je bio na skupu

 

 

Ko je slikao, nisam nista primetio?0stabre.gif da idem u PS da trazim da mi urade slike. Platicu majke mi1zvizduk.gif

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: SOMEWHERE IN TIME

Mislim da je glupo blokirati auto-put, ljudi koji tamo prolaze nisu ništa krivi. Sve ostalo podržavam.

BRATE OVO JE I ZANJIH POZITIVNO.... MOJA PLATA JE 300 EVRA A REGISTRACIJU MOTORA SAM PLARIO 250 EVRA.... SAD SE TI PRERACUNAJ KOLIKO BI U SVABIJI TO BILO KOD TEBE DA TI DRZAVA UZME 80 PROCENATA SAMO ZA MOTOR....

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Crveni Krst

Ne razumem kako i zašto Vlast nemože da nauči da se narod u opravdanim protestima ne zaustavlja policajcima koji "iskaču pod saobraćaj" jer uvek to na kraju nije dobro za tu vlast, bolje da se bar na trenutak sete kad nisu bili vlast i kako je kad ti harač dozlogrdi i sednu i reše dogovore se kako bi bilo bolje, kao da mi nismo njihov narod nego neki neprijateljski,... mislim pre ili kasnije varnice kad je suvo izazovu požare a to neje dobro!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Motocikl: Yamaha XJ600 Diversion

Lazovi iz blica. Kako mogu da kazu da smo psovali i nasrtali na ljude i policiju??? Ufffffffff :ljut::ljut::ljut::ljut::ljut:

 

Sledece nedelje, ako opet budemo isli, ima da ponesem parole!

 

 

 

 

PS: nadam se da su svi svesni da smo im trn u oku, posle svega sto se desilo danas i da imaju u vidu da ce da slede sankcije na ovaj ili onaj nacin. Ah, da i da znate da nas prate. Danas je slikana svaka tablica i svaki bajker koji je bio na skupu

 

Izmenili su tekst sljamurde novinarske. Nigde nema onog dela da smo psovali policiju i ostali narod. Elem koja im vajda od toga sto su slikali, da nece mozda da mi pisu kaznu zato sto sam uredno platila putarinu?!

 

Mislim da je glupo blokirati auto-put, ljudi koji tamo prolaze nisu ništa krivi. Sve ostalo podržavam.

 

Ne vidim zasto je glupo? Jel glupo to sto su paori prosle i pretprosle godine na 2 nedelje blokirali Vojvodinu jer drzava nije htela da im da subvencije?! Zasto je gupo raditi nesto sto ne krsi zakon, a ujedno pokazati lopovcinama da nismo svi ovce za sisanje i da ovo poskupljenje nece moci tek tako da prodje.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 368 postova
  • Lokacija: Tu i tamo...
  • Motocikl: Bicikla

Mislim da je glupo blokirati auto-put, ljudi koji tamo prolaze nisu ništa krivi. Sve ostalo podržavam.

 

Pa šta da se blokira, neka česma? Bahata vlada, bahati protesti...SAMO AUTOPUT!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 368 postova
  • Lokacija: Tu i tamo...
  • Motocikl: Bicikla

Mislim da je glupo blokirati auto-put, ljudi koji tamo prolaze nisu ništa krivi. Sve ostalo podržavam.

 

Ne vidim zasto je glupo? Jel glupo to sto su paori prosle i pretprosle godine na 2 nedelje blokirali Vojvodinu jer drzava nije htela da im da subvencije?! Zasto je gupo raditi nesto sto ne krsi zakon, a ujedno pokazati lopovcinama da nismo svi ovce za sisanje i da ovo poskupljenje nece moci tek tako da prodje.

 

ljudi koji tamo prolaze nisu ništa krivi

 

Nismo batice ni mi krivi...

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Motocikl: Yamaha XJ600 Diversion

Mislim da je glupo blokirati auto-put, ljudi koji tamo prolaze nisu ništa krivi. Sve ostalo podržavam.

 

Ne vidim zasto je glupo? Jel glupo to sto su paori prosle i pretprosle godine na 2 nedelje blokirali Vojvodinu jer drzava nije htela da im da subvencije?! Zasto je gupo raditi nesto sto ne krsi zakon, a ujedno pokazati lopovcinama da nismo svi ovce za sisanje i da ovo poskupljenje nece moci tek tako da prodje.

 

ljudi koji tamo prolaze nisu ništa krivi

 

To nije odgovor na moje pitanje, ni ja nisam bila kriva sto paori nemaju subvencije pa nikom nista.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 116 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha 1200 Super Tenere

Boj se ovna boj se g*** mnogi od vas mi niste jasni zasto nam uopste trosite vazduh kada ste amebe a ne ljudi???

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Ti ne radiš? Žao mi je :D

 

Ne,zato nemam kredite kao ti,sedim u kafani po ceo dan,imam svo vreme ovog sveta a ne samo avgust za godisnji odmor pa u Srbiju da se kurcim novim bmw...na kredit 0takoje.gif

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV

Sve u svemu edna VEEEELIIIKA SRAMOTA. Sem nas dvojice iz NS i Par ljudi iz Panceva i Pazove sve ostalo ljudi iz BG(svaka cast)...pa jel moguce da da su svi bili toliko glasni,a da niko nije bio u stanju da dodje??? Novosadjani??? Muk? Slucajn da niko nije pomenuo nesto oko registracije... Cast izuzetcima.

Ostali svaka cast,vidimo se opet ako bude trebalo.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 368 postova
  • Lokacija: Tu i tamo...
  • Motocikl: Bicikla

Sve u svemu edna VEEEELIIIKA SRAMOTA. Sem nas dvojice iz NS i Par ljudi iz Panceva i Pazove sve ostalo ljudi iz BG(svaka cast)...pa jel moguce da da su svi bili toliko glasni,a da niko nije bio u stanju da dodje??? Novosadjani??? Muk? Slucajn da niko nije pomenuo nesto oko registracije... Cast izuzetcima.

Ostali svaka cast,vidimo se opet ako bude trebalo.

 

Da je bolja organizacija bila, veorvatno bi više ljudi i došlo...Za mene 440+km, na skup za koji se uopšte ne zna da li će biti održan, je malo previše...Ne živimo baš svi u Beogradu i Novom Sadu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bodi biber, 729 postova
  • Lokacija: Pancevo(vazdusna banja)
  • Motocikl: Suzuki gsxr 1000 K9 , Vmax 1200 1996

Evo ja cu prvi reci da sam danas hteo doci ali zbog posla kojim se bavim nisam bio u mogucnosti da budem na oba mesta u isto vreme iako sam veliku zelju imao da nabijem prst pojedinim celnicima toliko da im suze na dupe krenu.

 

No dobro vidim da ce biti jos prilika za turanje ovaj guranje prsta u oko .

 

Sve u svemu niko nece obratiti paznju ako se ovo ne radi bezobrazno,ako se radi na finjaka tipa sto je neko rekao "protest voznje" nema nista od toga.

Nego kolona motora na naplatnim rampama ili jos bolje ideja od braca Francuza .

 

Dakle jedan radni dan da se organizujemo i lepo u Bg pa voznja glavnim ulicama tipa : Despota Stefana,Nemanjina,Slavija pa Takovska i tako to u voznji 1 po jedan jedno 90min bice sasvim dosta i ulazak u Nemanjinu ulicu kod vlade Srbije i da tamo parkiramo svi motore na trotoar sto na put.

Garantujem da cemo imati maximalnu pozornost celnika vlasti.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Motocikl: Yamaha XJ600 Diversion

Atena013 Nesto nece da pusti snimak1neznam.gif Pise da stranica nije dostupna1hmm.gif

 

ne znam zasto nece, do malo pre je sve bilo ok

el sljaka ovaj?
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Motocikl: Yamaha XJ600 Diversion

Evo ja cu prvi reci da sam danas hteo doci ali zbog posla kojim se bavim nisam bio u mogucnosti da budem na oba mesta u isto vreme iako sam veliku zelju imao da nabijem prst pojedinim celnicima toliko da im suze na dupe krenu.

 

No dobro vidim da ce biti jos prilika za turanje ovaj guranje prsta u oko .

 

Sve u svemu niko nece obratiti paznju ako se ovo ne radi bezobrazno,ako se radi na finjaka tipa sto je neko rekao "protest voznje" nema nista od toga.

Nego kolona motora na naplatnim rampama ili jos bolje ideja od braca Francuza .

 

Dakle jedan radni dan da se organizujemo i lepo u Bg pa voznja glavnim ulicama tipa : Despota Stefana,Nemanjina,Slavija pa Takovska i tako to u voznji 1 po jedan jedno 90min bice sasvim dosta i ulazak u Nemanjinu ulicu kod vlade Srbije i da tamo parkiramo svi motore na trotoar sto na put.

Garantujem da cemo imati maximalnu pozornost celnika vlasti.

 

Ocemo i narodnu vlast da nas tretira ko teroriste, prosle godine sam bila na protestu vezano za zakon o radu, ono je bilo sramotno i tuzno, mislim da su celu beogradsku zandarmeriju doveli, jer toboze moj ogorceni narod ce ih prebiti.... Sve je to lepo zamisljeno, ali (neshvataj me pogresno) od toga leba nema. Sto je vecina rekla, treba udariti tamo gde najvise boli, a to je po dzepu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bodi biber, 729 postova
  • Lokacija: Pancevo(vazdusna banja)
  • Motocikl: Suzuki gsxr 1000 K9 , Vmax 1200 1996

Znas kako mogu oni da dovede koga hoce,ali taj neko ne moze da nas prati u voznji kroz ceo Beograd.

A i da nas prati napravice se takva guzva da cemo udariti sve po dzepu.

 

Ja msm da bi ceo Beograd stao kada bi motori vozili od 15 do 17h kroz Beograd :) .

 

Druga stvar jedni mogu da voze,drugi mogu da blokiraju Brankov most,treci mogu da blokiraju nesto cetvrto.Motora ima mnogo,a zandarmerije tek toliko da zastite par politicara u vladi u tom trenutku.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja