Jump to content

Moto Zajednica

kakvih nas ima

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Beograd//Novi Beograd
  • Motocikl: Honda cbr 600 f2

retko kad nesto pisem ali eto desi se.. kad se dogodi da se na ulici osetite ko go..o :) .. krenem danas ka sremcici od nbgd preko zeleznika svima nama dobro poznatoj putanji,prodjem semafor na racvanju levo ka zelezniku polu desno ili pravo kako god ka sremcici i nakon nekih pedesetak metara da promenim brzinu kvacilo ostane onako kako sam ga i stisooo..pukla sajla...nekako izudaram onaj menjac i uspem da ga izbacim iz brzine,stanem tu na nekom prosirenju skinem plastiku da se uverim da li je definitivno sajla..jesteee..krecem da razmisljam sta i kako dalje na pola puta sam izmedju krajnje i pocetne destinacije ni tami ni vamo :) nailazi neki kolega da da nas kolega sa gsx-r om usporio ja ga zaustavim kazem mu sta mi se desilo i upitam ga druze da nisi mozda odavde iz kraja da nemas dvoriste kako bih ostavio motor na neko vreme pa kasnije kombijem dosao po njega na sta on meni kaze ne brate ja sam iz zeleznika..kvacilo,prva,gas i nestade... :moto3::moto3: ja ostadoh u neverici.. pa eto cisto da znate sta vas moze sacekati na putu i od nasih kolega ako vam ne daj boze bilo kad i bilo kakva pomoc zatreba...

 

na kraju pozovem dragog nam kolegu igora xt koji mi kaze sta je najbolje i kako da ga prevezem,tako i uradim..hvala mu na savetu :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4503 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Pa sta..mogao je i da ne stane uopšte :) :)

 

Verstuurd vanaf mijn SM-N9005 met Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4503 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Zezam se bre. Zar ima neke razlika da nije ni stao ili sto je stao na ovakav nacin?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Taj "kolega"sto ti nije stao sigurno je zurio da popije kaficu sa jos jednim istim takvim "kolegom"!Stvarno nas ima svakakvih,i onda se pitate ko je bajker a ko motoras?!pa eto vam odgovor!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4503 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Mislis, ko je covek a ko djubre . :) (citao sam tvoj putopis, znam da to nema veze sa tvojim karakterom- bar sudeci po tvojoj izjavi) Isti taj 'covek' bi prosao i da je bio sa autom. Ali to svakom neka sluzi na cast pojedinacno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Mislis, ko je covek a ko djubre . :) (citao sam tvoj putopis, znam da to nema veze sa tvojim karakterom- bar sudeci po tvojoj izjavi) Isti taj 'covek' bi prosao i da je bio sa autom. Ali to svakom neka sluzi na cast pojedinacno.

 

Upravo tako1oda.gif!Kad cujem da tako prodje pored njega i ne ponudi pomoc odma mi zivac zaigra!sutra ce njemu isto da se desi pa da vidim kako ce se osecati kad ga kolega iskulira!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4503 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

On ide logikom ako je on djubre da nisu i ostali, pa samim tim da ce njemu neko i pomoci. Sto je vrlo verovatno da ce se i desiti.

 

Nego, da ne odemo previse u pljuvanje...kako se zavrsi sa motorom, jel si ga doterao, sredio, popravio?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

Nikad, ali nikad nisam prošao, a da nisam stao pored kolege na sred puta. Kao i svi mi, kad idemo negde ili se pak vraćamo, uvek žurimo negde, pa nam svako dodatno zaustavljanje vremenski bude loše po nas, ali opet sa strane, učiniš dobru stvar. Ako nekom nešto rikne na putu, nek´ se moli Bogu da mu ja naiđem usput, jer sam kao pokretna radionica na putu, imam skoro sve od alata, salji, bužira, rezervnih guma, mislim da ne nosim moment ključ (a i njega bi nosio kad bih ga imao)... :D Mene je dvaput zeznula sajla na putu i znam koliko je neprijatna situacija...

Za kolegu, koji ti je na takav način stao, nemam komentara... U stvari imam, bolje da nije stao.;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3146 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

a što ga nisi terao bez kvačila?

samo ga malo gurneš i u prvu, a posle lagano.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 284 postova
  • Lokacija: Beogard
  • Motocikl: U potrazi

Ljakse... Ja sam menjao gumu na jugu nekoj devojci na Smederevcu, a ne da stanem nekom "kolegi". Nesretnica u 2h po ponoci isla za Smederevo 20kmh sa probusenom gumom. Dobro se dobrim vraca.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 312 postova

Ljakse... Ja sam menjao gumu na jugu nekoj devojci na Smederevcu,

 

:D :D

Menjao sam i ja gume, i na Jugu al i unutra, u okolini Smederevca, Kosutnjaka, Ikarbusa... pa se ne hvalim javno.

Sreca pa mi se nije desilo da se guma probusi ;)

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Beograd//Novi Beograd
  • Motocikl: Honda cbr 600 f2

a što ga nisi terao bez kvačila?

samo ga malo gurneš i u prvu, a posle lagano.

posle sam ga i doterao bez kvacila lagano..sve je bilo ok preko obrenovackog auto puta dok nisam stigao u guzvu na adu gde su mi se svi zivi smejali verovatno misleci kako ne znam ni da vozim motor :moto3: zanimljivo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja