Jump to content

Moto Zajednica

Porodicno letovanje u CG

Recommended Posts

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: XTZ 750 Super Tenere

Kolege nameravam da prvi put sa zenom i detetom krenem u CG na more. Svacega sam se nacitao i naslusao. Sin ima godinu i 4 meseca, trci, brblja.... Mesto nije presudno ali bi voleo da smo recimo blizu Budve. Cuo sam za Rafailovice kao dobro porodicno mesto. Trazim neki privatni smestaj, apartman sa dva eventualno tri lezaja. Dolazim kolima i sem kupanja iskoristio bi vreme da obidjemo okolinu. Interesuje me vase misljenje i eventualno neki predlog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Mataruska Banja-Klina Metohija
  • Motocikl: MZ ETZ150,Suzuki Bandit 650N

Sto se tice Rafailovica neces sigurno pogresiti,a sve sto si cuo i procitao pola baci u vodu.

Pogledaj mozda ti se ovo svidi

https://www.facebook.com/pages/Pansion-Kod-Sai%C4%8Di%C4%87a/130084633692643?fref=ts

ili pozovi na ovaj broj covek ima samo apartmane

068211616 Ljubisa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Beograd

Rafailovici su ti odlican izbor. Moja klinka je toliko imala prosle godine kada smo mi bili. Preporucujem ti plazu Kamenovo, levo od Rafailovica, peske kroz tunel, za 10 min si tamo. Razmotri i hotel Sumadija, ima ga u ponudi Recreaturs, jeftin je polupansion, svedski sto dorucak i vecera, a za tu lovu ne moze i apartman i da se jede. Nije nesto besan hotel, ali je pristojan i cist... Ako vec zelis i da se provozas, svrati na plazu Trsteno i na plazu Ploce. Na obe stizes tako sto skrenes za Jaz, pa nastavis dalje prema brdu. Trsteno je super za klince jer je plicak 100m i pesak, a na Plocama ces videti najcistiju vodu u CG... Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: XTZ 750 Super Tenere

Sto se tice Rafailovica neces sigurno pogresiti,a sve sto si cuo i procitao pola baci u vodu.

Pogledaj mozda ti se ovo svidi

https://www.facebook.com/pages/Pansion-Kod-Sai%C4%8Di%C4%87a/130084633692643?fref=ts

ili pozovi na ovaj broj covek ima samo apartmane

068211616 Ljubisa.

Hvala na predlogu. Jeli Ljubisa vlasnik ovih apartmana ili je to nesto drugo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: XTZ 750 Super Tenere

Rafailovici su ti odlican izbor. Moja klinka je toliko imala prosle godine kada smo mi bili. Preporucujem ti plazu Kamenovo, levo od Rafailovica, peske kroz tunel, za 10 min si tamo. Razmotri i hotel Sumadija, ima ga u ponudi Recreaturs, jeftin je polupansion, svedski sto dorucak i vecera, a za tu lovu ne moze i apartman i da se jede. Nije nesto besan hotel, ali je pristojan i cist... Ako vec zelis i da se provozas, svrati na plazu Trsteno i na plazu Ploce. Na obe stizes tako sto skrenes za Jaz, pa nastavis dalje prema brdu. Trsteno je super za klince jer je plicak 100m i pesak, a na Plocama ces videti najcistiju vodu u CG... Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока

Videcu u toku dana sta cu sa smestajem, a plaze cu sigurno posetiti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6310 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Grcko primorje ti je "uz nos", a ti ces u CG na more ? Ako si do sada letovao u Grckoj, verujem da ces se razocarati. Sto se mene tice, vise me CG primorje nece videti, samo planine, Durmitor i uzivanje u netaknutoj prirodi. Da ne navodim zbog cega, a ima mnogo razloga.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: XTZ 750 Super Tenere

Grcko primorje ti je "uz nos", a ti ces u CG na more ? Ako si do sada letovao u Grckoj, verujem da ces se razocarati. Sto se mene tice, vise me CG primorje nece videti, samo planine, Durmitor i uzivanje u netaknutoj prirodi. Da ne navodim zbog cega, a ima mnogo razloga.

Videcemo. Mozda cu se i razocarati ali sa druge strane planiram da povratak bude preko Durmitora, Zabljak, onda da obidjemo nase planine pa polako nazad. Verovatno cemo i na planinama da provedemo po neki dan. Ja u CG bio ko klinac a supruga nikad, Jednostavno uvek nas put vodio na istok pa bi malo da promenimo. Sad se tu ubacio i klinac pa mi zbog njega malo frka inace ove teme nebi ni bilo. Svaki komentar je dobrodosao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 895 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tenere 700
Kolege nameravam da prvi put sa zenom i detetom krenem u CG na more....

 

 

 

 

Covek je lepo pitao za Crnu goru, sad se svi prave pametni kako je Grcka bolja.

 

Mozda i jeste, mozda je i Spanija bolja, ali tema je CG.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin
Kolege nameravam da prvi put sa zenom i detetom krenem u CG na more....

 

Covek je lepo pitao za Crnu goru, sad se svi prave pametni kako je Grcka bolja.

 

Mozda i jeste, mozda je i Spanija bolja, ali tema je CG.

Zavisi i gdje u Spaniji, Grčkoj, Portugalu, Francuskoj... Nije se baš u svakoj državi svaki metar obale ubio za ljetovanje, a da ne pričamo o ponudi za turiste

 

A i zavisi ko šta traži, neki ljudi imaju skroz čudno viđenje ljetovanja, pa nameću tu sliku svuda, a ima i domaćina koje je najbolje nikad ne upoznat

 

Zato čovjek mudro traži predloge, da ne bi poslje bilo problema

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: XTZ 750 Super Tenere
Kolege nameravam da prvi put sa zenom i detetom krenem u CG na more....

 

Covek je lepo pitao za Crnu goru, sad se svi prave pametni kako je Grcka bolja.

 

Mozda i jeste, mozda je i Spanija bolja, ali tema je CG.

Zavisi i gdje u Spaniji, Grčkoj, Portugalu, Francuskoj... Nije se baš u svakoj državi svaki metar obale ubio za ljetovanje, a da ne pričamo o ponudi za turiste

 

A i zavisi ko šta traži, neki ljudi imaju skroz čudno viđenje ljetovanja, pa nameću tu sliku svuda, a ima i domaćina koje je najbolje nikad ne upoznat

 

Zato čovjek mudro traži predloge, da ne bi poslje bilo problema

 

Upravo tako :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Mataruska Banja-Klina Metohija
  • Motocikl: MZ ETZ150,Suzuki Bandit 650N

Kreni ti prvo od Crne Gore obidji i vidi kako ti se svidja,Grcka i sve ostalo nece dati pobegne.Jer sve dok sam ne vidis i probas neces imati pravu sliku sta je i kako je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: mojkovac - crna gora
  • Motocikl: BMW gs1150 ADV

Grcko primorje ti je "uz nos", a ti ces u CG na more ? Ako si do sada letovao u Grckoj, verujem da ces se razocarati. Sto se mene tice, vise me CG primorje nece videti, samo planine, Durmitor i uzivanje u netaknutoj prirodi. Da ne navodim zbog cega, a ima mnogo razloga.

 

TI si za durmitor, bjelasicu , sinjajevinu , onda bani koji dan kod mene da ti pokazem sta su prirodne ljepote cg :D Izvinite za off:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Podgorica

Razmotri Petrovac...meni lijepo mjesto za porodicu...Rafailovici su previse natrpani za moj ukus...i naravno, javi kad dodjes ;)

 

Sent from my ZTE V987 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja