Jump to content

Moto Zajednica

Policijski BMW

Recommended Posts

  • BMWbmwBMWbmw, 90 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K100

Ovoga je Fijuk uzeo na licitaciji za 1200 maraka 2006. godine bez jednog karburatora i mislim da je bila kriva viljuska pa je stavljena druga. Vec duze vreme niko nista ne zna o tim licitacijama. Ja sam cuo da je rashodovano dosta r80rt i da je prodato, ali ne znam kada i kome i po kakvim cenama... Jos uvek istrazujem :)

 

post-6447-0-36731400-1345979305_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 278 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp XL 650

Ovoga je Fijuk uzeo na licitaciji za 1200 maraka 2006. godine bez jednog karburatora i mislim da je bila kriva viljuska pa je stavljena druga. Vec duze vreme niko nista ne zna o tim licitacijama. Ja sam cuo da je rashodovano dosta r80rt i da je prodato, ali ne znam kada i kome i po kakvim cenama... Jos uvek istrazujem :)

 

post-6447-0-36731400-1345979305_thumb.jpg

 

Ja sam čuo informaciju da sve otkupljuje jedna firma / servis koji ima ugovor sa MUP-om. Dakle - nema više licitacija. <_<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2357 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

bio je oglas na kupujem-prodajem,covek je prodavao gomilu boxera u raznim stanjima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMWbmwBMWbmw, 90 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K100

Ovoga je Fijuk uzeo na licitaciji za 1200 maraka 2006. godine bez jednog karburatora i mislim da je bila kriva viljuska pa je stavljena druga. Vec duze vreme niko nista ne zna o tim licitacijama. Ja sam cuo da je rashodovano dosta r80rt i da je prodato, ali ne znam kada i kome i po kakvim cenama... Jos uvek istrazujem :)

 

post-6447-0-36731400-1345979305_thumb.jpg

 

Ja sam čuo informaciju da sve otkupljuje jedna firma / servis koji ima ugovor sa MUP-om. Dakle - nema više licitacija. 1hmm.gif

 

E to sam nacuo kao glasinu pa nisam hteo da spominjem, to istrazujem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 278 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp XL 650

Ovoga je Fijuk uzeo na licitaciji za 1200 maraka 2006. godine bez jednog karburatora i mislim da je bila kriva viljuska pa je stavljena druga. Vec duze vreme niko nista ne zna o tim licitacijama. Ja sam cuo da je rashodovano dosta r80rt i da je prodato, ali ne znam kada i kome i po kakvim cenama... Jos uvek istrazujem :)

 

post-6447-0-36731400-1345979305_thumb.jpg

 

Ja sam čuo informaciju da sve otkupljuje jedna firma / servis koji ima ugovor sa MUP-om. Dakle - nema više licitacija. <_<

 

E to sam nacuo kao glasinu pa nisam hteo da spominjem, to istrazujem...

 

Informacija je od čoveka koji je bio načelnik u Ljermontovoj (otac moje devojke) do pre par godina kada se penzionisao. Tako da nije info sa ulice.

 

Zimus sam imao "ideju" da mi javi kada ima neka licitacija, pa da eventualno dobijem neki info "koji je dobar" i sl. Tada mi je rekao da zaboravim ... jbg. ... <_<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Kladovo
  • Motocikl: BMW R 1100 RT

Pozdrav drugari. Prvo da se izvinim jer nisam siguran da sam na pravom mestu. Ili možda trebam da otvorim novu temu ili šta već. Malo se slabo snalazim ovde.

Nego da pređem na stvar. Drugar je kupio BMW K 1100 LT god. 1996. Želi da ga pripremi za sezonu pa se pita koje ulje da koristi za motor, akoje za menjač i kardan. Takođe bi da zameni i svećice pa se pita koje idu za njega orginal i koje su se pokazale naj izdržljivije i pouzdane.

 

Hvala puno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Beograd

Kad pominjete vojne Guzzi-je, da se umesam i ja. Vozio sam u vojsci i falkonca 500 i V35, tada stare po 30 i kusur godina. U to vreme (2001-2002.) Vojska je te motore koristila iskljucivo za obuku, ne za neke druge zadatke, pa se u njihovo odrzavanje nije ulagalo nista osim entuzijazma pojedinih podoficira i vojnika-zaljubljenika, a oni su i dalje korektno sluzili. Tada sam se i zaljubio u V35 i zeleo da nadjem neki nacin da ga kupim. To se nekako i moglo izdejstvovati, ako bi se neki pojavio na otpadu, ali u to vreme sam bio jako mlad i jos jace dekintiran, pa je sve ostalo na zeljama.

Bilo je u garazi i nekoliko nekih kros Cagiva i jedan sa Kosova (Šip-šop) zaplenjen gsx-r, ali njih smo smeli samo da gledamo.

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja