Jump to content

Moto Zajednica

Super Tenere VS. Africa Twin

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Pogledajte samo tu čežnju u njegovim očima...(a od kuma...nož u leđa)!!

Badava, ne možeš prevaspitati ove Teneraše, pa i one koji su nalepili neko slovo S, ispred...nikakao! Dođu sa osmehom, pokupe neku fintu, pobegnu 3 meseca da vežbaju a onda se vrate i udri po forumu!! Tc, tc, tc...ma Boklićeva škola, kažem vam ja!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

I uuaaa i buuaaa.......

I drugi put kada nas primetite u retrovizoru, da vam se približavamo a znaćete po dva normalno okrugla fara a ne ona skinuta sa Tristaća ili Lade kao što vi imate i lepim migavcima a ne onim vašim traktorskim...sklanjajte se sa puta da ne smetate!

Po novom zakonu a i starom...spora vozila moraju zastati da propuste ona brža da ne smetaju!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

I uuaaa i buuaaa.......

I drugi put kada nas primetite u retrovizoru, da vam se približavamo a znaćete po dva normalno okrugla fara a ne ona skinuta sa Tristaća ili Lade kao što vi imate i lepim migavcima a ne onim vašim traktorskim...sklanjajte se sa puta da ne smetate!

Po novom zakonu a i starom...spora vozila moraju zastati da propuste ona brža da ne smetaju!!

 

 

 

 

      Buahahaha pa kome ce vi da se priblizavate ,pa vi mozete samo da ostajete u prasini,pa vama retrvizori i ne trebaju jer vi nikoga ne mozte da preteknete sa tim skelama,IDI BEGAJ. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6316 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

I uuaaa i buuaaa.......

I drugi put kada nas primetite u retrovizoru, da vam se približavamo a znaćete po dva normalno okrugla fara a ne ona skinuta sa Tristaća ili Lade kao što vi imate i lepim migavcima a ne onim vašim traktorskim...sklanjajte se sa puta da ne smetate!

Po novom zakonu a i starom...spora vozila moraju zastati da propuste ona brža da ne smetaju!!

Buahahaha pa kome ce vi da se priblizavate ,pa vi mozete samo da ostajete u prasini,pa vama retrvizori i ne trebaju jer vi nikoga ne mozte da preteknete sa tim skelama,IDI BEGAJ. ;)

Retrovizori nam ne trebaju upravo zato jer nas slabo sustizu, sta nas briga sta se desava iza nas sa tenerasima koje preteknemo :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: toxic
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1200 Yamaha Majesty 250

 

  E sad sam odlucio ! Posto necu da budem ni u jednoj sekti kupujem TRANSALPA ! ! !  bahahaha

 

i naravno raznoraznih izdajnika

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Pa da čestitam Gile_ExtremeBoys na XTZu  ;D ;D ;D puno punooooooooooooo sigurnih km  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Cccc kakvi ste  ;D ;D ;D

aj neću ništa da komentarišem dok ne čujemo ponosnog vlasnika  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

 

 

            Pa uzeo je pravi motor koji ide kad mu se da gas a ne skeletinu od trafike koja kao da strajkuje kad joj das gas nazvacu je  :D :Dod sad AFRIKA STRAJKERKA.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

Jao ne zezaj te ga to sam ga ja prevarijo da kupi... ce napadne mene posle a lepo sam mu reko glie kupi BMW pa da se vozis sa nama:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja