Jump to content

Moto Zajednica

Super Tenere VS. Africa Twin

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Pa vidi ti ovo..... Šteneraši, očigledno ste na najniže grane pali kad se udružili sa BMWjdžijama... Jasno je da ne možete protiv nas, ali urotiti se sa ovakvima? Oooo, kakvo dno dna, strašno... C,c,c,c....

 

Ajde, Bavarac, čibe iz teme :D Za tebe imam samo ovu jednu fotku, sve će ti se samo kasti ;)

 

bmw-r1200gs-vs-honda-africa-twin-71050_1

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

 

 

Otvorite novu temu Nova Afrika Twin vs Nova STenera.....ovo je mešanje baba i žaba.

 

Ajooooj, breeee... pa TEK TO je mešanje baba i žaba! GS 1200 ADV vs ST 1200 još i nekako... krmača protiv krmače... Ali gde novu Afriku, gazelu među motorima trpaš među ovu ugojenu marvu??? Ako ćemo već da se vređamo, i ti imaš klempave uši!

 

:D

 

Hitno kod okulista, ali stvarno hitno.....jes da  vlasnici Afrika pričate o toj konzervi sve u superlativima (naravno upoređujete je sa ADVENTURE modelom, gde joj uopšte nije mesto), ali da i slabo čitate, e to je več nešto drugo.......

BMW R1200GS LC Adventure 2015 =260kg, 125 konja, 125NM , 34 litara goriva

 

BMW R1200GS LC 2015 =238kg, 125 konja, 125NM, 24 litara goriva

CRF 1000L =232 kg , sa DTC = 242kg , 95 konja, 98Nm , 18,7 litara goriva

BMW R1200GS  2007 =  225kg , 100 konja , 115 Nm , 24 litara goriva

 

Pa moja konzerva od 9 godina ima više konja,snage a i lakša je  nego ova tvoja "debela gazela".....ali imaš zato bolju kombinaciju boja, što jes,jes...... ;)...i nov motor hvala bogu..... :takoje:

 

Jel' ima neka teme o afrikama a da tebe nema s pricom kako je BMW bolji?  :care:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Ma BMW je čudo... vidi samo ovog sirotana, garant razmišlja o tome kako da ga pokrije lišćem i ostavi ... :D

 

post-6496-0-57342700-1457058511.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Herr Jager, smiri se..diši :P

 

Udariće te neka kap od prevelikog uzbuđenja :jee:

A  onda ide paprika naslednicima koji se nisu nimalo znojili za nju  :lol3:

 

Najgori bi scenario bi bio da ti neki zetko tera kraljicu od kafića do kafića :P

 

Prema tome,  dabome..  :tras2: 

diši bez dimnjaka i počni da džogiraš ujutru    :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12095 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ajde, Bavarac, čibe iz teme :D Za tebe imam samo ovu jednu fotku, sve će ti se samo kasti ;)

 

bmw-r1200gs-vs-honda-africa-twin-71050_1

 

Sledeci put neka proba da vozi ispred BMW pa ce ostati cist :)

 

 

 

 

Otvorite novu temu Nova Afrika Twin vs Nova STenera.....ovo je mešanje baba i žaba.

 

Ajooooj, breeee... pa TEK TO je mešanje baba i žaba! GS 1200 ADV vs ST 1200 još i nekako... krmača protiv krmače... Ali gde novu Afriku, gazelu među motorima trpaš među ovu ugojenu marvu??? Ako ćemo već da se vređamo, i ti imaš klempave uši!

 

:D

 

Hitno kod okulista, ali stvarno hitno.....jes da  vlasnici Afrika pričate o toj konzervi sve u superlativima (naravno upoređujete je sa ADVENTURE modelom, gde joj uopšte nije mesto), ali da i slabo čitate, e to je več nešto drugo.......

BMW R1200GS LC Adventure 2015 =260kg, 125 konja, 125NM , 34 litara goriva

 

BMW R1200GS LC 2015 =238kg, 125 konja, 125NM, 24 litara goriva

CRF 1000L =232 kg , sa DTC = 242kg , 95 konja, 98Nm , 18,7 litara goriva

BMW R1200GS  2007 =  225kg , 100 konja , 115 Nm , 24 litara goriva

 

Pa moja konzerva od 9 godina ima više konja,snage a i lakša je  nego ova tvoja "debela gazela".....ali imaš zato bolju kombinaciju boja, što jes,jes...... ;)...i nov motor hvala bogu..... :takoje:

 

Jel' ima neka teme o afrikama a da tebe nema s pricom kako je BMW bolji?  :care:

 

 

Imam utisak da je Jager inicirao poredjenje sa BMW-om, uz naravno enduraski napaljene stavove o BMW :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

 

 

 

Otvorite novu temu Nova Afrika Twin vs Nova STenera.....ovo je mešanje baba i žaba.

 

Ajooooj, breeee... pa TEK TO je mešanje baba i žaba! GS 1200 ADV vs ST 1200 još i nekako... krmača protiv krmače... Ali gde novu Afriku, gazelu među motorima trpaš među ovu ugojenu marvu??? Ako ćemo već da se vređamo, i ti imaš klempave uši!

 

:D

 

Hitno kod okulista, ali stvarno hitno.....jes da  vlasnici Afrika pričate o toj konzervi sve u superlativima (naravno upoređujete je sa ADVENTURE modelom, gde joj uopšte nije mesto), ali da i slabo čitate, e to je več nešto drugo.......

BMW R1200GS LC Adventure 2015 =260kg, 125 konja, 125NM , 34 litara goriva

 

BMW R1200GS LC 2015 =238kg, 125 konja, 125NM, 24 litara goriva

CRF 1000L =232 kg , sa DTC = 242kg , 95 konja, 98Nm , 18,7 litara goriva

BMW R1200GS  2007 =  225kg , 100 konja , 115 Nm , 24 litara goriva

 

Pa moja konzerva od 9 godina ima više konja,snage a i lakša je  nego ova tvoja "debela gazela".....ali imaš zato bolju kombinaciju boja, što jes,jes...... ;)...i nov motor hvala bogu..... :takoje:

 

Jel' ima neka teme o afrikama a da tebe nema s pricom kako je BMW bolji?  :care:

 

ajde jedno brzo čiščenje cvikera... ;) ....gde ja to napisao da je bmw bolji?  U kojoj to temi? Zar ovo gore što sam napisao nije istina? Pa majku mu barem je to lako proveriti samo treba izači iz virtuelnih snova i ukucati u gugla i istina sama izlazi na videlo. Nije teško biti fin, teško je prihvatiti neke istine....i samo za tebe...BMW NIJE NIGDE NAJBOLJI, NI U JEDNOM SEGMENTU. ALI JE U SVIM SEGMENTIMA V SAMOM VRHU.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Ma BMW je čudo... vidi samo ovog sirotana, garant razmišlja o tome kako da ga pokrije lišćem i ostavi ... :D

 

attachicon.gifbmw1.jpg

Razočarao si me Jageru. Očekivao sam da češ staviti onu lednu legendarnu sliku sa slomljenim kardanom, a ti ovako....cccc....

Dečko hoče da isprlja svog GS-a dok čeka Afrike otkako je video tvoju sliku, da ne odskače od proseka. Al ne može, jer mu smetaju cilindri... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

 

Dečko hoče da isprlja svog GS-a dok čeka Afrike otkako je video tvoju sliku, da ne odskače od proseka. Al ne može, jer mu smetaju cilindri... :D

 

 

U pravu si! Ali jedini način da ga isprlja je da ga svali na stranu, ko krmaču, odmah pored asfalta, dok čeka afrikance koji se vozikaju po okolnim brdima...

 

:D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

...BMW NIJE NIGDE NAJBOLJI, NI U JEDNOM SEGMENTU. ALI JE U SVIM SEGMENTIMA V SAMOM VRHU.

 

 

I opet si u pravu: Jeste u vrhu.... daleeeeeeeeko iza afrika...

 

:D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Sledeci put neka proba da vozi ispred BMW pa ce ostati cist :)

 

Joooj, Lalajko, pa ovaj BMW sa svim tim fancy-šmensi i džidži-midži dodacima u životu nije video ni makadam...

 

Sija se bre k'o pasje mudo... Došao čovek da vidi kako se afrikanci zapravo zabavljaju...

 

:D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

 

Sledeci put neka proba da vozi ispred BMW pa ce ostati cist :)

 

Joooj, Lalajko, pa ovaj BMW sa svim tim fancy-šmensi i džidži-midži dodacima u životu nije video ni makadam...

 

Sija se bre k'o pasje mudo... Došao čovek da vidi kako se afrikanci zapravo zabavljaju...

 

:D

 

e ovo boldovano gore mi je polepšalo dan.....svaka čast :takoje:

Pazi ovako....živ ti bio i da te duuugo služila ta tvoja Afrika ( a znam da hoče, jer danas se ne prave više loši motori), ali ja se polako povlačim u "ilegalu" pošto mnogo "Afrikanaca" ovde jako slabo čitaju to što napišem i odmah kreču prozivke. Šta češ, nisu oni krivi što su kupili Afriku ;), valjda jih je tako zadesilo.....žao mi je što sam ti tako grubo uništio snove o "mršavoj gazeli", nije mi bila namera. U nekoj 55-oj verziji če možda biti "mršava", ali bogami sada je više "debela berta".

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

E vala jos falim ja da se ukljucim sa mojim Vstromom i jos neko sa Varaderom i odeeee tema u pi.ku materinu.......

 

Al nema veze, bitno je da trpamo Jagera  :P  :dupe2:  :lol:  :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

e ovo boldovano gore mi je polepšalo dan.....svaka čast :takoje:

 

Pazi ovako....živ ti bio i da te duuugo služila ta tvoja Afrika ( a znam da hoče, jer danas se ne prave više loši motori), ali ja se polako povlačim u "ilegalu" pošto mnogo "Afrikanaca" ovde jako slabo čitaju to što napišem i odmah kreču prozivke. Šta češ, nisu oni krivi što su kupili Afriku ;), valjda jih je tako zadesilo.....žao mi je što sam ti tako grubo uništio snove o "mršavoj gazeli", nije mi bila namera. U nekoj 55-oj verziji če možda biti "mršava", ali bogami sada je više "debela berta".

 

 

Hehe, drago mi je da se dobro zezamo ovde :) Ovo je ipak tema za ljude koji znaju i da uključe mozak, a ne samo da čitaju šta je napisano :) Bilo je par slučajeva, ranije, kada su se prozivke ovde baš ozbiljno shvatale, pa i uvrede krenule i svašta... Drago mi je da su se takvi sami uklonili :)

 

A da se mi ipak vratimo temi...

 

55-ta verzija, kažeš.... hmhm.. Ovo je tek PRVA verzija ove nove, redizajnirane Afrike. I već vas šijemo... Zamisli tek kakve će biti buduće verzije?? Znam da ne želiš da priznaš, ali pre ili kasnije i tebi će doći iz dupeta u glavu, pa ćeš skontati da si sve ove godine živeo u zabludi... i kupićeš jedino što ti preostaje - Afriku!!

 

Ili, ako si zreo za penziju, onda dolazi neki GS1200ADV u obzir...

 

:D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

E vala jos falim ja da se ukljucim sa mojim Vstromom i jos neko sa Varaderom i odeeee tema u pi.ku materinu.......

 

Al nema veze, bitno je da trpamo Jagera  :P  :dupe2:  :lol:  :lol:

 

Samo trpajte - ni svi zajedno nam ne možete ništa :P :P :P

 

:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Moram...

 

Pa nije me bilo jedno vreme i vidim odma' ste se raspustili... čak vam i neki propelerci uskaču u pomoć - užas jedan...

 

:D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

 

E vala jos falim ja da se ukljucim sa mojim Vstromom i jos neko sa Varaderom i odeeee tema u pi.ku materinu.......

 

Al nema veze, bitno je da trpamo Jagera :P:dupe2::lol::lol:

Samo trpajte - ni svi zajedno nam ne možete ništa :P :P :P

 

:D

RAZRADJENO

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Lalajko,

 

Aj ponovo, neto si pobrkao.

 

Naravno da je pobrkao. Nekada je vozio Afriku pa još uvek pod utiskom... Sad mu se pričinjava da ta debela bedevija koju sada ima ide isto tako. Ma mlad je, naučiće...

 

:D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

popcorn_jon_stewart.gif

 

A šta je ti bre, a? Ne smeš da pisneš?? 

 

Vidi, bolje je ćutati pa da ljudi misle da si glup, nego da zineš i otkloniš svaku sumnju....

 

:D :D :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja