Jump to content

Moto Zajednica

Super Tenere VS. Africa Twin

Recommended Posts

  • Drug član, 1909 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Jageru trazio sam te danas ali te ne nadoh. GIle mi je pravio drustvo, on mi je svedok. Nego rece mi jedan redar da se kasnilo sa polaskom zato sto kasni ekipa Novosadjana. Kazu Suboticani idu sa njima zajedno. Odma si mi pao napamet  ;D . ALi nisi ti kriv takve su afrike  ;D

 

SLedeci put kreni par sati ranije pa ce tvoji da te sustignu  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1909 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Cek bre, ja sam se pozdravio sa Jagera, de si ti bio kad smo bili pred skupstinu Bopk?

 

Ja unutra pregovarao sa Tadicem i Cvetkovicem  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • UruK Hai, 2083 postova
  • Lokacija: Bgd/Vozdovac
  • Motocikl: ADV

Cek bre, ja sam se pozdravio sa Jagera, de si ti bio kad smo bili pred skupstinu Bopk?

 

Ja unutra pregovarao sa Tadicem i Cvetkovicem  ;D

 

;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Beograd

Nego, gledam ja danas maraton, zatekoh se u Bulevaru Revolucije u pravo vreme...

 

'el znate na kojim motorima su vozili snimatelje i kamermane??

 

Na "Kontinentima"... Trebali su na Tenerama, ali odložili u poslednjem trenutku kad su saznali da se trči UZ bulevar, a ne NIZ bulevar...  ;D :P :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12114 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Cek bre, ja sam se pozdravio sa Jagera, de si ti bio kad smo bili pred skupstinu Bopk?

 

Ja unutra pregovarao sa Tadicem i Cvetkovicem  ;D

 

Predpostavljam da si trazio smanjenje cene ulja?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

e pa ljudi cestitasm vam na 300-stotoj strani .... ;D  i da svi kupite po jedan          R1200GS ADVENTURE  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

e pa ljudi cestitasm vam na 300-stotoj strani .... ;D   i da svi kupite po jedan          R1200GS ADVENTURE   ;D

 

Ja rado primam GS kao poklon ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5945 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Nego, gledam ja danas maraton, zatekoh se u Bulevaru Revolucije u pravo vreme...

 

'el znate na kojim motorima su vozili snimatelje i kamermane??

 

Na "Kontinentima"... Trebali su na Tenerama, ali odložili u poslednjem trenutku kad su saznali da se trči UZ bulevar, a ne NIZ bulevar...  ;D :P :P

pa da se ide brze uzeli bi nesto drugo,ovako posto nema potrebe za brze,dovoljni su i sporaci  :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2469 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, SV650N

Gile, sad kad si ofarbao lepo motor sredjuj i ostale sitnice...   :)

 

JE LI ADE SI TI JUCHE ? ? ? ?

 

mi te trayismo atebe nema nigde..  :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Beograd

Pa isla bi  KOFA(tenerica) na maraton ali  kada  cuje rec  maraton pa makar i da se trci sama  je ulje  ispustila  ;D ;D

I juce od svih  motora na  akciji  covek sa  autom  krene  da  obara Zex  i Popsy jer  je  video ST da voze  :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5945 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Pa isla bi  KOFA(tenerica) na maraton ali  kada  cuje rec  maraton pa makar i da se trci sama  je ulje  ispustila   ;D ;D

I juce od svih  motora na  akciji  covek sa  autom  krene  da  obara Zex  i Popsy jer  je  video ST da voze   :P

taj je neki vas,afros,,,teo je da nam unisti sektu  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Jageru trazio sam te danas ali te ne nadoh. GIle mi je pravio drustvo, on mi je svedok.

 

Ja i Gile se videli & upoznali.... da mi je samo znati gde si ti za to vreme bio? Nisi valjda gurao tu konzervu? Eh... mogao si vala bar za tu priliku da se maneš treninga... ;D ;D

 

Nego rece mi jedan redar da se kasnilo sa polaskom zato sto kasni ekipa Novosadjana. Kazu Suboticani idu sa njima zajedno. Odma si mi pao napamet  ;D . ALi nisi ti kriv takve su afrike   ;D

 

SLedeci put kreni par sati ranije pa ce tvoji da te sustignu  ;D

 

Krenuo sam ja na vreme :) .. Šalu na stranu imali smo vrlo nezgondnu situaciju, neki kreten je u kombiju počeo da obilazi savršeno skladnu formaciju motora... Pa je gurnuo kolegu matija_gsxr i skršio mu crash pad ... Tu smo izgubili mnogo vremena. Vozač je dobro prošao, zamalo da dobije batine. No nije se qrčio, čak što više, poprilično si poplašio kada smo ga okružili nas desetorica ;D .. držao je "ćošak" od kombija i valjda je za odstupnicu hteo da zbriše u kabinu :) No, kako smo mi dobri momci, završilo je na ..hmm.... molbi da sledeći put pripazi na motore ;D Matija je OK, to je vala bilo i najbitnije. Mogu ti reći da sam se poprilično isekao kada sam video da se kolona pocepala, kombi preprečio saobraćaj, a ja vraćaj motor nazad, ne znajući šta se desilo... Očekivao sam najgore, kad ono, samo malo čukanja... DOBRO JE! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12114 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Moram priznati da su ovi tenerasi fini ljudi! Danas sam bio na rostilj zabavi na kojoj su bila i tri tenerasa, zavitlavao sam se sa njima na sav glas i sad mi je krivo - brinem se da nisam ipak nekog uvredio. Momci nisu meni rekli ni 10% od onog sto sam ja njima... Eto sta dugogodusnja patnja i trpljenje nacini od coveka - stoicki podnosi sve muke, zivci od celika!

 

Momci, svaka cast i izvinite ako sam preterao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Moram priznati da su ovi tenerasi fini ljudi! Danas sam bio na rostilj zabavi na kojoj su bila i tri tenerasa, zavitlavao sam se sa njima na sav glas i sad mi je krivo - brinem se da nisam ipak nekog uvredio. Momci nisu meni rekli ni 10% od onog sto sam ja njima... Eto sta dugogodusnja patnja i trpljenje nacini od coveka - stoicki podnosi sve muke, zivci od celika!

 

Momci, svaka cast i izvinite ako sam preterao.

ma jesmo mi fini momci pa ne ide da zloupotrebljavamo situaciju kad smo u većini  ;D ;D ;D zato si i imao povlašćeni status danas. Pogotovo što si trenutno u specifičnoj fazi moto razvoja... kao leptiri od odvratne larve (AT) ka leptiru (GS)  ;D ;D ;D ;D ;D

 

ps. i naravno putopis je u pripremi  ;D pošto mi dokumentujemo naša druženja a ne ko Afrikanci "bili smo do marsa i nazad al nam vrisnule baterije od aparata pa nismo ništa slikali"  ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • UruK Hai, 2083 postova
  • Lokacija: Bgd/Vozdovac
  • Motocikl: ADV

.... nego Popsy budi drug do kraja i pomozi poznanicima oko delova, odnosno gde mogu da ih nadju!!!

Ipak je ovo 300. jubilarna strana!!!

;D ;D

 

Lalajko je fin covek, prosto da ne poverujes da je ucestvovao u podrumskim inicijacijama!!!

;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1909 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Eto sta dugogodusnja patnja i trpljenje nacini od coveka

 

 

To ti podsvesno pricas o sebi  ;D ? Trpis godinama taj krs i sad su ti tenerasi krivi.

 

E, da, ja sam bio iskljucivo zbog smanjenja cene ulja.Meni je registracija jeftina. Cak ostavim i baksis od 2-3 hiljade dinara kad je placam  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja