Jump to content

Moto Zajednica

Super Tenere VS. Africa Twin

Recommended Posts

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

Ma ne radujemo se bre. Počeli ste da se busate u grudi sa tom novom ST, koja je sad tu neka ubica Afrika, pa kako Honda nije izdala novu Afriku, a Yamaha jeste novu ST.... samo vam dokazujemo da ste u zabludi. Debeloj.

 

;D ;D ;D

 

 

 

            Prvo smesno je uporedjivati i staru ST sa afrikom a tek dovoditi u bilo koji kontekst novu ST sa afrikom je van svake pameti ali vi ste afrikaneri toliko opcinjeni time sto vozite da sa vama se ubedjivati je samo gubljenje vremena.Aj da razumem bmw sektu koja stvarno pati od kompleksa vise vrednosti pa pljuje po novoj ST iz straha da im ne ugrozi cedo GS-a ali ko vas ugrozava pa da se toliko radujete.....

evo opet

ti hoces da kazes da je u redu porediti vazduh i BMW?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

kao i vasa VT i mi imamo nekoliko novih AT i to mnogo pre vas  ;D ;D ;D ;

 

xrv-850.jpg

xrv-1000-1.jpg

xrv-1000-3.jpg

 

 

 

Mislim'' nemo se ljutis'' al ti nisi normalan :D s tobom ne vredi ulaziti u diskusije .Ocigledno si veoma zaljubljen u afriku kad si iz astroma izjavio da je kanta...''AFRIKA AFRIKA TO JE PRAVA STVAR KO NE VOLI AFRIKU NIJE NORMALAN.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Beograd

Drugovi pa zasto je  Honda prestala da  pravi AT ???

Pa zato  da  je  nastavila da  proizvodi AT ostale fabrike muzickih  uredjaja,testera  i  druga bolumenta bi ugasila  fabrike  za motocikle  ;D

vstrom no comment

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Drugovi pa zasto je  Honda prestala da  pravi AT ???

Pa zato  da  je  nastavila da  proizvodi AT ostale fabrike muzickih  uredjaja,testera   i  druga bolumenta bi ugasila   fabrike  za motocikle  ;D

vstrom no comment

prestala je da pravi at jer je uvidela da je kanturina najobicnija... :D :D :D

Bio sam ja na motosajmu u Budimpešti. NEMA nove ST, a na moje pitanje momku sa Yamahinog štanda "GDE JE ZVERKA?" dobio sam odgovor da je ni on još nije video, niti zna kada će ... Zar ovo ne govori dovoljno? ;D

pa to i nije motor za svakakvu bulumentu,,,to je kao i bugati,,skup dobar model nema ga na svakom sajmu... ;) ;) ;)

neka mi neko odgovori,,zasto vecina vozaca afrike twin ima hondu ixelacu i sa njom se vozi.. :P :P :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Sa naglaskom na HONDU ;D Sta moslis sto nemaju obicnu teneru ili XT ? ;)

i dalje to nije odgovor,,jel to zato sto afroka traje 30.000km  ili sto su vecito u kvaru... :):P :P :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 493 postova
  • Lokacija: Beli grad
  • Motocikl: strom 650 vs aprilia 650

A šta, Strom nije kanta?!

 

;D ;D ;D

 

zamolio bi da rasprava ostane na nivou africe i tenere a da Stroma ne mešate sa  tim vašim mulama  :P :P :P  ;D ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1905 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

 

 

 

                 Ne kapiram te sta oces da kazes da nova ST 1200 ne postoji ili sta?

 

bas tako, ili rade istrazivanje trzista ili su nesto debelo zajebali u proizvodnji, posto motor nigde nije prikazan uzivo, a na zvanicnom sajtu lepo pise da se samo preko neta mozes staviti na listu cekanja, sto znaci motor ne postoji, barem ne jos uvek

 

Pa dokle vise sa tim vasim neistinama? Sad i oni koji su verovali da je AT bolja od stare ST vise ne veruju kad pisete ovakve stvari  ;D Jel i ova slika ne postoji?

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

kao i vasa VT i mi imamo nekoliko novih AT i to mnogo pre vas  ;D ;D ;D ;

 

xrv-850.jpg

xrv-1000-1.jpg

xrv-1000-3.jpg

 

 

 

Mislim'' nemo se ljutis'' al ti nisi normalan :D s tobom ne vredi ulaziti u diskusije .Ocigledno si veoma zaljubljen u afriku kad si iz astroma izjavio da je kanta...''AFRIKA AFRIKA TO JE PRAVA STVAR KO NE VOLI AFRIKU NIJE NORMALAN.

da ga nisam imao, i to novog, ne bih ni izjavljivao tako nesto

da, strom 1000 je djubre ne opevano, u prvoj nedelji sam 4 puta vracao motor na reklamaciju, a ko kaze da je dobar serijski, bez remapiranja ubrizgavanja, taj nije nikada probao v motor pre toga i ne zna kako taj agregat treba da radi

nisam zaljubljen u afriku, ali u hondu jesam, imao sam od svakog proizvodjaca po jedan i jedino sam sa hondom zadovoljan

da je strom valjao i dalje bi bio u garazi pored afrike

kako ti znas da nije djube? na osnovu toga sto si probao neciji i zakljucio za 20,30, 50km da je dobar? ja sam presao sa tim motorom 9000 km

taj motor valja samo na auto putu i to je sve, ubrizgavanje ne radi kako treba(fabricki), ima ocajne kocnice, raniji modeli imaju problem sa menjacem i da ne nabrajam vise

a sve to samo sto sam hteo da ustedim 2800e, koliko je varadero bio skuplji, proradio pirotski gen u meni ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Beograd

Pa to i  jeste  problem sto imate samo  slike  i  na tome se zavesava cela stvar .Ja na sajmu  pitao bas decka  kad  se ocekuje da  stigne  taraba nova kaze  momak>Neznamo ocekujemo  mozda  do  kraja  godine<

A  mozda ce  nove klavijature da  posalju mesto  bajka  ;D ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1905 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Pa to i  jeste  problem sto imate samo  slike  i  na tome se zavesava cela stvar .

 

 

 

Pa i bugati veyron imamo samo na slikama ali ne tvrdimo da ne postoji  ;D Nego da se odlucite da li je nova ST los motor ili uopste ne postoji. Ne moz i da ne postoji i da je los  ;D  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Pa to i  jeste  problem sto imate samo  slike  i  na tome se zavesava cela stvar .Ja na sajmu  pitao bas decka  kad  se ocekuje da  stigne  taraba nova kaze  momak>Neznamo ocekujemo  mozda  do  kraja  godine<

A  mozda ce  nove klavijature da  posalju mesto  bajka  ;D ;D

 

 

 

 

            A sto si pitao kad ce da stigne ako te ne zanima kako kazes ''taraba'.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

A šta, Strom nije kanta?!

;D ;D ;D

zamolio bi da rasprava ostane na nivou africe i tenere a da Stroma ne mešate sa  tim vašim mulama  :P :P :P   ;D ;D

 

klasicna špicasta dečija kantica  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ============, 132 postova
  • Lokacija: Trebinje Hercegovina
  • Motocikl: suzuki DL 650 V-Strom

Ma sta znaju glupi evropljani sta je dobar motor (Suzuki DL 650 V-strom pobijedio 2005 i 2006 na Mastertestu po Alpima).Nego bolje vratiti se temi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

klasicna špicasta dečija kantica  ;D

 

Pretpostavljam da si mislio na ovu:

 

m_greentoys-sand-play-set.jpg

 

A pazi, ima i dodatne opreme... za šta li služi? ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

A šta, Strom nije kanta?!

;D ;D ;D

zamolio bi da rasprava ostane na nivou africe i tenere a da Stroma ne mešate sa  tim vašim mulama  :P :P :P   ;D ;D

 

klasicna špicasta dečija kantica  ;D

 

 

 

               A postoji li za vas afrikanere neki drugi motor osim afrike...mislim Honde ili samo oni proizvode motore ostali kante i tarabe.E dabogda se ceo zivot vozili sa tim afrikama i nikad ih ne promenili.Gora kletva vam nije potrebna ;):D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

A postoji li za vas afrikanere neki drugi motor osim afrike...mislim Honde

 

Naravno da NE!

 

E dabogda se ceo zivot vozili sa tim afrikama i nikad ih ne promenili.Gora kletva vam nije potrebna ;):D

 

Pa nije to bre kletva, to je notorna činjenica. Afrike će i trajati ceo naš život. I duže.

 

;D ;D ;D

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

A postoji li za vas afrikanere neki drugi motor osim afrike...mislim Honde

 

Naravno da NE!

 

E dabogda se ceo zivot vozili sa tim afrikama i nikad ih ne promenili.Gora kletva vam nije potrebna ;):D

 

Pa nije to bre kletva, to je notorna činjenica. Afrike će i trajati ceo naš život. I duže.

 

;D ;D ;D

 

 

 

to je zato sto nemate kome da je prodate,niko nece da se zajebe,,,, :D :D :D dakupi tu tarabicu  :D :D :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja