Jump to content

Moto Zajednica

MK CIVIJA 11-13. 07.2014.

Recommended Posts

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Hayabusa

MK Civija odrzava moto susret 11-13 jula 2014.god

Skup je humanitarnog karaktera,deo novca ide za pomoc maloj Lani,a deo je namenjen za pomoc poplavljenim.

Odlucili smo da ulaz plate i nasi clanovi,Lani znaci svaki dinar,nastradalima je dragocena svaka pomoc.

 

 

sk.jpg

Cena ulaznice za motore je 500 dinara,pesaci 250.

 

U subotu je besplatan rucak,a u nedelju besplatna kafica i dorucak.

  • Podržavam 14

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Smeštaj u Šapcu tokom moto-skupa možete rezervisati u sledećim objektima:

-Mićo Bradina(8km od skupa na putu ka Loznici).Cena je 1.200 din po osobi sa doručkom.S'tim što i ako ste sami a uzmete dvokrevetnu sobu morate platiti oba kreveta.Vlasnik je i sam motorista i zato je ta cena.Poseduje čuvani parking,kuhinja radi 24h dnevno i znam da nema striktno vreme do kada morate izaći iz sobe pa možete u nedelju opušteno spavati posle provoda na skupu.Telefon za informacije i rezervacije:+381-15-72-79-007 i internet adresa gde možete videti sobe:www.micobradina.com

-Hotel Dvor(4km od skupa u samom gradu).Cena je 1.600din po osobi sa doručkom.Poseduje parking i ko želi luksuz tu može iznajmiti apatmane i lux-apartmane.Ovom prilikom se zahvaljujem gospođici Andriani na značajnom popustu koji nam je obezbedila.Telefoni:+381-15-347-390;+381-15-347-391.

-Pansion Zeleni venac(2km od skupa u strogom centru grada).ove godine se renovira , pa ne radi.

-Pansion Mikromotor(uz sam moto skup).Cena je 1.600din za jednokrevetne(ima ih 9),2.700 za dvokrevetne(ima ih 6) i 3.500 za trokrevetne(ima dve).Telefoni:+381-15-340-250;+381-64-289-59-69.

 

-Pansion Cakin(4km od skupa u samom gradu).Pansion je klasično mesto za bajkere,uredno čisto,ima parking u dvorištu koji doduše nije posebno obezbeđen.Smeštaj po osobi je 800din i možete doći u bilo koje doba dana i noći.Adresa:Vojvode Mišića 50.Telefoni: +38115/347-450;+38160 /4-7777-44.

-Pansion Dragan(4km od skupa u samom gradu).Pansion ima zatvoren parking i cena je 2580 din za dvokrevetne i 3580 din za trokrevetne sobe.Tel:+381-64-010-40-32.

-Restoran i prenoćište "Zlatna Greda"(4,5km od skupa ka Bogatiću).Restoran ima sopstveni, obezbeđen parking.U svom sastavu poseduje 7 dvokrevetnih i 3 sobe sa francuskim ležajem.Cena prenoćišta je 1200 din a sa doručkom 1500 din.Za doručak je jelo sa roštilja po izboru.Restoran kao i kuhinja rade od 09 do 03 časa.Telefon za rezervacije:+38115/376-659.

Kod svih se pozovite na Čiviju,jer ove cene su prilagodjene za bajkere.Vi im unapred naznačite da znate cene,pa ako bude nekih neslaganja vi me pozovite da reagujemo.Moj telefon:064/11-88-103.Nadam se da ćete naći nešto što vam odgovara.Pozdrav i vidimo se.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja