Jump to content

Moto Zajednica

Agion Oros 2014

Recommended Posts

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Браво браћо ... могу слободно то да кажем,после слике са заставом на Метеорима!!! Све је супер,видим екипа сви к'о један!!! Имам само једну замерку,три пива по глави је много!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Varadero

Auto put mi nije toliko prijao,ali znajuci gdje me vodi nisam osjecao sibanje vjetra (naravno,promasili smo regionalni put),tutnjavu kacige(imao sam osjecaj da mi je kutija od cipela na glavi),otpor GoPro kamere. Slavko i ja vozimo uporedo ,na mozda dva metra,sto ostalima nije bilo jasno,ali nisam imao kilometar sat, pa sam virio na displej TDM-a.

yzuru4yg.jpg

e8esetab.jpg

za9avujy.jpg

Tu smo se malo radzvojili,produvali masine...kroz ove tunele i siroke krivine,Slavko i ja idemo od 160 pa do 220+...

4yje8u3y.jpg

ra7ere4e.jpg

Posle Soluna promasujemo skretanje,zahvaljujuci jednom "navigatoru" iz kombija. Gladni i po malo umorni,ali ipak bez nervoze i tenzija. Vrtimo se jedno 40-ak km i pronalazimo odvajanje. Plan je bio pronaci restoran u kojem su prosle godine bili Ratko i Davor,ali ga na Sasino veliko razocarenje i neveselje nismo uspjeli pronaci. Vjerovatno zato sto smo promasili put. Nema veze! Krivudav put ponovo. Nisam koncetraciju za jurnjavu sa Slavkom. Mika sa GS-om preuzima tu ulogu. Ljepota ih gledati...voznja bez greske. Meni se desava da ulazim u lijevu sirooooku krivinu udjem dosta sporo 4-om. Misleci da ne moze biti tako ostra i toliko siroka meni zafali puta. Obaljujem motor,pa sto Bog da! Vec sam se vidio prostrtog po sred puta,jer je motor radio na 2k obrtaja. Nenadajuci se izvukoh,i rekoh sebi: NEMA VAJDE OD SPORE VOZNJE.

Stajemo na imanje manastira Hilandar ,Kakovo. Gorki je uredio sve posjete svetinjama,na cemu mu neizmjerno hvala od svih nas!

9agedubu.jpg

bare5avu.jpg

ynu5uhuj.jpg

3agysa5a.jpg

yda7e3u6.jpg

etuse9ym.jpg

Cudan osjecaj pripadanja na hilandarskom imanju. Kao da smo kod kuce. Zapravo i jesmo.

a4uqyryd.jpg

Okrijepljeni duhovno i fizicki,dobijamo blagoslov od igumana. Obecavamo da cemo svratiti i u povratku. Pozdravljamo se i brzo smo u Uranopolisu.

Motore ostavljamo na platou ispred tvrdjave. Raspojasani trazimo restoran...Usvajamo Goranov predlog i idemo kod jednog Grka koji zna nas jezik. U restorane smo gostovali na sledeci nacin: ja zovnem gazdu i pogadjemo se oko cijene. Pa ne moze za 20 ljudi cijena iz imenika! Kazem mu: GAZDA ,PIVO TI JE 3,5E. TO JE MNOGO! A gazda kaze: PA NAAAAARAVNO DA JE MNOGO!SMANJICEMO! Dao nam je jak popust i jos na sve to 20% nize. Fer. Mika i Slavko su trazili TV ,igrala je Barselona...valjda. Mislio sam da smo zavrsili sa zahtjevima ali Marko je insistirao da se istakne zastava. Nabavi se i zastava....

avyrege4.jpg

zy6y5ajy.jpg

Parola mu je bila: ZASTAVA NE SMIJE DA PADNE!!!

 

Sasa,najgladniji covjek na svijetu je izboksovao jos mesa u porcijama. Nepotrebno ali korisno.

Moram reci da je junak dana bio Bole Lagator sa XT600..treci u koloni! Za regionalni put mi je jasno , ali kako je autoput odvozio...namotavao je gas sa obje ruke.

Posle vecere smo otisli u hotele. Smjestaj je bio zaista odlican. Domacini jako ljubazni...Ekipa je oko 10h izasla do grada,ja sam ostao da odmorim. Zelim biti sto odmorniji za Svetu Goru,zelim upamtiti svaki detalj puta.

 

Sent from my GT-N7105 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Aprilia ETV 1000 Caponord

Sve mu se oprasta....

 

Sent from my GT-N7105 using Tapatalk

 

Naravno da mu se prasta, to je masina za sva vremena i ja sam imao bandita 1200 s... doduse nesto kratko ali dovoljno da ga zavolim ...zauvek .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Varadero

Bi i to. Osvanu i osamnaesti dan mjeseca maja. Ah,dugo li sam te cekao! Uzimamo to sto bi nam moglo trebati za jednu noc na Svetoj Gori,nesto stvari ostavljamo u kombiju a nesto u jednom od hotela.Nalazimo se oko 9 i 30h i idemo po vize. U svoj toj zurbi oko pakovanja i placanja hotela,zaturim negdje jaknu sa pasosem i novcanikom. Na sto crnih jada ga nadjem u kombiju,po Marfijevom zakonu,ispod svih stvari! Dolazimo do kancelarije za vize... i da nije bilo guzve,mi bismo je napravili. Ponosni sto smo dobili dijamontirij,svi pazimo da ga ostetimo... Kupujemo karte za brod pa onda pravimo pazar jednoj pekarici. Kupimo čaure, krecemo ka brodu. Poceni iskustvom,kupujemo 19 flasa vode,Sasa je imao dovoljno hrane za sve nas. Zbog brojnog stanja,nije bilo mjesta za sve na Hilandar,pa smo udostojeni gostoprimsvta u skit Svetog Andreja,u Kareji.Nestrpljivo se ukrcavamo na brod,zauzimamo mjesta na gornjoj palubi i konacno krecemo! Toliko smo raspolozeni,uzbudjeni i nestrpljivi...imam osjecaj da cekam iskrcavanje na rodnu grudu koju nisam vidio godinama. 3yzuhy9e.jpgabu4avu5.jpgedypaqeb.jpgmuga5upe.jpgga2emypu.jpgusada2ep.jpgsusy8a7y.jpg Iskrcavamo se u luku Dafni.Razgledamo kamene kuce,prodavnice...sve je u duhu vjere. Ulazimo u autobus,normalno zauzimamo zadnja mjesta i utabanim makadamom se penjemo ka Kareji. Tih pola sata smo proveli,naravno,pjevajuci. Izlazimo u administrativni centar Svete Gore. Sve je cisto i mirno. Razgledamo Kareju,i cudimo se miru koji nas okruzuje. Dolazimo na konake. Pratimo znakove i Ratko i ja dolazimo do kancelarije za prijem gostiju. Ogroman kompleks,iako po malo okrnjen zubom vremena izgleda jako dostojanstveno. Unutra je sve od drveta,malo oronulo ali opet prijatno. U kancelariji 5-6 ljudi. Svi cutimo,kao da ne smijemo da pricamo. Dolazi svestenik,koji nas je ponudio rakijom i lokumima. Dobra rakija! Pita nas za imena i odakle dolazimo. Pronalazi faks koji sam poslao prije 2 nedjelje. Strogim glasom,na jasnom engleskom,sa tvrdim "R" pita mog brata: RATKO,WHAT'S YOU PROFESSION?" Ratko mu kaze :"I'M A LAWYER." Pogleda ga nekoliko sekundi i rece : "PRAY. PRAY!" I tu se slomi led. Dao nam je najvecu sobu,objasnio kucni red. I pokazao gdje je sluzba,gdje vecera...e9yvajy5.jpgury9azyh.jpgevy7eta4.jpgasabyreh.jpg6y7asu8y.jpge2ejy4u9.jpg Smjestamo se u sobu i idemo u obilazak. vypumy2a.jpg7a8a8u7u.jpg Blizu nam je Paterica,crkva koju je podigao Sveti Sava. Svestenik nas docekuje kao najrodjenije. Porijeklom Čeh,sluzio u cetinjskom manastiru. I Slavko ga pozna! Kaze :SJECAM VAS SE SA CETINJA! Ugosceni razgovorom i casicom rakije,idemo na sluzbu,pa na veceru i do Kareje... 8y6e6ety.jpgvejyzyja.jpg Sve se covjek bruka sa covjekom.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: SRBIJA
  • Motocikl: Кенондејл

Свака част, лепа тура и предели, посебно метеори. Није лако организовати толико људи на дуже путовање, све похвале.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Varadero

Imam problema sa konekcijom preko Tapatalka,tako da cu postaviti neke slike koje su trebale bidi u postu iznad. Soba u SKITU SV. ANDREJA 9udu6asa.jpgyvebu7ah.jpgu3y9abet.jpga2etytyt.jpgaruju4up.jpge9a5ahah.jpgdeduzyge.jpg5u2edave.jpg Vracamo se vecernju sluzbu 9edusyje.jpg Pa na veceru. Pomazemo raspremanje trpezarije i idemo do Kareje. uty5y9a9.jpgy9epa7u3.jpgnymadezu.jpg Pokusavamo pronaci prevoz za Hilandar,da bi stigli na brod oko podna. Medjutim,put je toliko los da je akcija bila neizvodljiva. Po malo razocarani,ostavljamo Hilandar za drugu posjetu. Kupujemo suvenire u prodavnicama,po malo se i pogadjamo oko cijena i sjedamo na Karejsku kaldrmu. 9evemysa.jpgy3y9ymuh.jpgtyqusysu.jpgbu7u9y4y.jpg Do pola devet moramo biti u manastir,kapija se tada zatvara. Odusevljeni vidjenim i dozivljenim,povlacimo se na konak,ujutru smo rano na sluzbu... qubene5e.jpg Sve se covjek bruka sa covjekom.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Varadero

Izvinjavam se sto nisam ispunio obecanje...vis maior. Do kraja nedjelje je gotovo. Hvala na razumijevanju.

 

Sve se covjek bruka sa covjekom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Varadero

Budimo se rano. Dogovor je da budemo na liturgiji. U miru se spremamo i odlazimo u crkvu. Nestvaran osjecaj duhovnog i fizickog mira koji ukrasava sveta liturgija. Na kraju,primamo blagoslov Svetog Andreja. Po zavrsenom dorucku u maloj trpezariji,pomazemo raspremanje,uzimamo stvari i napustamo nase domacine. Svestenik,kojeg sam pominjao,bratski nas izljubi i cvrsto obeca da ce se javiti kad dodje u Crnu Goru. No,poslije 20-ak korak,zacuh njegovo dozivanje. Usao je u manastirsku prodavnicu i donio nam 10-ak flašica njihove rakije. Kaze:"Za put." u3ahezy3.jpg Da li mozete zamisliti nase odusevljenje tim bratskim gestom? Izlazeci iz bedema manastira,jos jednom se okrecem i zastajem: znam,stalno cu se tu vracati. Isposnica Svetog Save. Cudotvorna ikona Mlekopitatelica. Sa Bozijim strahom pristupamo u tu nasu veliku svetinju. Sve je vojnicki precizno uredjeno i pedantno. Otac Nikodim cita molitvu dok se mi poklanjamo svetinjama.Ostavljamo ga da cita psaltir . Nedugo zatim,ukrcavamo se u autobus i krecemo ka luci. Vecini nas je ovo bio prvi susret sa Svetom gorom,a svima nama jedan u nizu,ako Bog da. U autobus,dohvatismo onu rakiju.A i rakija nas. Pjesmom i veseljem predjosmo dio puta do luke. 5esesura.jpg Ponovo kupovina suvenira i naravno pjesma.Svima smo simpaticni. Vide:isti duh,bratska snaga i prijateljstvo medju nama. guzaqysy.jpghenuqyne.jpgyhevupez.jpge2ave3yd.jpg Ukrcavamo se na brod(a one rakije sve manje) a ja zaspah kao puskom pogodjen. Kazu da sam propustio vrhunsko druzenje. Ne secam se. Priduzio nam se i Gorki sa Hilandara. Iskrcavamo se u Uranopolis,lagano pakujemo stvari na motore i krecemo ka Solunu. Od nas 19,samo je jedan mislio na rucak. Konstantno. Do Soluna smo stigli regionalnim putem,naravno,ponovo svratili u Kakovo i elegantno nasli hotel Plazu... Raspremanje i pravac grad. Zauzimamo bastu taverne izvjesnog Jorga. Gorki ga poznaje,a Jorgo je studirao u Beogradu pa zna srpski. Uzalud je nas 20 dozivalo:JORGOOO!JOOORGOOO!JOOORRRGOOO!Nekih 5 minuta. Jorgo je bio u Atini. Osoblje nas u nevjerici posmtra...Ok,pricacemo sa konobarom! Silu na sramotu nam daje popust na grupu. yhybuzyb.jpg Sad se postavi i pitanje hrane. Sjetili smo se da nista nismo jeli,a dvojica najrazmazenijih(zbog cega cemo ih zezati stalno) odose da nesto jedu posebno. Mi za inat porucismo po jos jedni pivo! A na na 15ak metara od nas zamirisa rostilj,brza hrana. Marko i ja idemo,pravimo porudzbinu krece: porudzba za dvoje pa tura nase lozove rakije sa konobarom. I sve tako dok ga nismo raznijeli. Ubio se,bez nogu i ruku! Gazda je,kako nam je konobar rekao bio ljut sto mora da radi. E tu smo ga posteno ispsovali,a cini mi se i on nas. Najvise ga onaj konobar nagrdi. raqatese.jpgame4ama7.jpg Vecera koju smo platili najmanje najsladje nam je pala.Naravno,ne zbog para,nego zbog spleta okolnosti. A ona dvojica sto su jeli posebno,bili su nezadovoljni njihovom vecerom. I cesto smo citirali suprugu Furios Pande: JESMO LI BAJKERI ILI SMO PICKE?!?! Ostavljamo konobara da muva neku curu koja je tu dosla u drustvu nekog momka. Momak je mirno napustio lokal,a konobar se izlljubio sa Markom i Mikom i sa mnom vicuci za nama: BROTHERS! SERBIA! MONTENEGRO! ORTODOXO! RAKIA....Zakljucismo da noc obecava.... Sve se covjek bruka sa covjekom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Varadero

Vratismo se mi jos malo kod Jorga da posjedimo. Tu smo se malo podijelili,gdje ce 20 ljudi po gradu...Slavko je cuo za neko mjesto gdje bi bilo lijepo poci,ali nikako da nadjemo ulicu...čak smo i mapu konsultovali.

e3a4aju7.jpg

Najednom,Marko povika: STANI ! EVO GA BUTIK ZA ŠEGAČE!

a9ena6uz.jpg

e4edatum.jpg

Nastavljamo da trazimo,Slavko je bio tako ubjedljiv sa :EVO TU JE JOS DVIJE ULICE,da su nam noge otpale. Prespartasmo pola Soluna,dok se nismo sjetili da uzmemo taksi. Mozda i ne bismo nego nabasasmo na pun autobus nekakve milicije sa pancirima i puskama (a mi bez oruzja). Ne da im nismo bili jasni nego su nas mnogo cudno gledali,te odlucismo da se povucemo,tacnije receno - odstupimo. Odosmo na Aristetolov trg,u lokal po preporuci lijepe Kristin,recepcionerke u nasem hotelu(prvo sto sam je pitao bilo je: GDJE JE NAJLJEPSE UVECE U SOLUN?I oce li sa nama u grad.Prihvati bez razmisljanja i reče da dodjemo u 23h za nju,kad zavrsi smjenu.Nijesmo se mogli dogovoriti ko ce da ode za nju.Tesko nam je bilo od Jorga tih 3 min da odemo.I kad smo se dogovorili,bilo je 01h.Na ovome mi još prigovaraju),sad sam zaboravio ime lokala,ali tu smo bili. Popismo po koje pivo i u neka doba povukosmo se u svoje odaje. Poneko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Varadero

Prethodni dan,na Svetoj Gori su nam javili da su u Srbiji ogromne poplave,da narod gine. Iz tog razloga nismo otisli u Vranje kod nasih prijatelja MK Free Riders,pa poslije za Novi Sad. Nije red da se mi veselimo a zemlja u haosu. Umjesto toga odlucili smo da odemo na Kosovo i posjetimo Dečane.Gorki je obezbijedio smjestaj u Velikoj Hoči i najavio nas u Dečane. Moram podijeliti sa vama ovu fotografiju: bagenapy.jpg3aqavu7y.jpg Jedna mlada dama,Kristina Dedić,kćer člana našeg kluba,kojeg ću kasnije pobliže opisati,organizovala je prikupljanje pomoći za narod Srbije. Gimnazija je bila obraz Podgorice! Bili smo u Solun,taman stigli u hotel kad sam dobio ovu sliku. Jel' da je dobra?Svi su se odusevili kad sam ih kod Jorga izvijestio o ovoj akciji. Aplauz i pice u njeno zdravlje! Elem,brat i ja smo ustali rano,popill kafu u jutarnjoj tisini Aristotelovog trga... a6e9apaj.jpgu6edezy3.jpg6yve4ada.jpg Prosetali Solunom i zakljucili da bi se moglo zivjetu u ovaj prelijepi grad. Vracamo se u hotel i otkrivamo da imamo i doručak. Eh,kako su nas gledali oni gosti i osoblje...sigurno su pomislili:KAKVI SU OVO DIVLJACI,MAJKO MILA,STO JE OVO!A mi smo se samo pripremili za dan voznje...Dogovorimo se da krenemo u 12h za Ohrid. Imali smo par sati slobodnog vremena i Ratko,Vlado,Bole,Milan i ja odemo u crkvu Svetog Dimitrija.Grijeh je proci ovu svetinju. y9uhygun.jpgeqe6ygu5.jpg Obilazimo par radnji u Solunu,nadjosmo i pinlock za Ratkovu kacigu. I pokret u 12. Napustamo Solun. Malo je jedna noc za sve sto nudi. Komandujemo navigaciji da nas ne vodi auto putem,brzo ulazimo u Makedoniju. Odmorili smo u Bitolu. u7ega9aq.jpg8uzy2aqe.jpgu3aquqaj.jpgbe3yqygy.jpg Prazna ova Makedonija,prazna...svuda albanske i turske zastave,makedonske samo na granicnim prelazima. Fino se navozasmo do Ohrida,fin put,lijepe krivine... ebame4e8.jpg Smjestaj je nasao Gorki,ali smo prethodno sjeli u neku kafanu koja nam se ucinje prigodna. vaja3asy.jpg Gazda nam posla pice cim smo sjeli. Posteno! Dogovorismo se oko cijene za večeru,te unosom ugljenih hidrata,proteina i B vitamina povratismo snagu i brzinu. I glas. Zapjevasmo,nismo grlo štedjeli. Sto se pokaza i korisnim. Zapjeva i hodza sa minareta,sto nas iznenadi. Kao jedan ustadosmo,platih racun i odosmo u apartmane. Sve se covjek bruka sa covjekom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Varadero

Ujutru je ekipa sa kombijem i Milan sa V-smorom morala za CG. Pozdravljamo se i svima nam je zao sto se rastajemo. Kao da se,ne daj Boze,necemo skoro gledati. Marku je najzalije. O,koliko smo pricali o Kosovu... Pratimo ih na srecni put a mi,sem doktora i Aca,idemo na kafu na obali jezera. Problem je sto nista ne radi prije 8,pa smo na nekoj terasi na samoj obali sacekali ugostitelja koji se tu stvori tacno u 8. syhamyza.jpgyqepaju8.jpgzyva9eby.jpg Poslije razrade plana puta,kafe ,slikasmo se za uspomenu i dugo sjecanje na Ohrid jer se necemo gledati skorih godina, 4a8u3u7a.jpgtu4ame6e.jpg i naravno pjevamo : MAKEDONSKO DEVOJČE. Bakica koja je sjedjela preko puta nas,umjesto da se zacudi zasto pjevamo u 8 sati ujutru fotografisuci se ispod spomenika,nastavi da pjeva tako dobro da smo joj morali uputiti aplauz. I potvrdi se narodna : ne pjevaj kroz Bosnu,ne igraj kroz Srbiju,ne pjevaj i ne igraj kroz Makedoniju. Dorucak u pekari, u kojoj nam se vlasnica pohvali da su joj obje kceri neudate . Zahvaljujemo,i kazemo da cim se neko iz kluba razvede sledeci put doci cemo na bureke kod njih. Motane. Odlazimo da se pakujemo i sa nestrpljenjem da se dokopamo Kosova. Na srećni put ka postojbini Vukčevića uz "vješte zvuke divnijeh gusalah". maju5umy.jpg Pregazismo Makedoniju i uz pomoc nekog Kosovara koji nas provede precicama do granice dodjosmo do cilja. Granica moderno uredjena. Kamere,svaki način...Moramo da kupimo njihovo osiguranje,10e po motoru.Sluzbenici su ljubazni,ali se osjeća da su ljubazni iz istog razloga kao i mi: što se mora. Zavrsavamo bitokratiju i krecemo ka nasoj prvoj stanici : manastiru Svetih Arhandjela prije Prizrena. Ja bih volio da vam,dragi čitaoci,mogu prenijeti emocije koje sam imao tokom posjete Kosovu, a evo i skoro mjesec dana poslije. Ej,Kosovo,Kosovo... "Grdno li si,propalo se! Nad tobom se naziralo Kad je srpstvo na tvom licu Survalo se i propalo..." Reče kralj Nikola. Krivudavim purem se spuštamo,ljudi nam masu,svima su zanimljivi motori. Mi odmahnemo. Prva pauza ispod Šare. y3aneza8.jpg Sve se covjek bruka sa covjekom.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Пријатељ, 365 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XT 1200 super tenere

Sa velikim interesovanjem očekujem ostale fotografije sa Kosmeta,naravno ukoliko ih imate.

Sjajno je vaše putovanje,pogotovu u broju u kojem ste bili.Bogu hvala bez bilo kakvog incidenta.Pored svog poštovanja,ja bih vam jedino zamerio za količinu B vitamina koju ste unosili pre vožnje.Ipak ste vi neko ko je autoritet za mlađe,Boga mi i za većinu starijih.Negde postavite upozorenje da to ostali ne čine,bar onako kao reče" Sve se čovjek bruka sa čovjekom".

Na kraju,hvala vam braćo Crnogorci,u nadi da će te nam prikazati još tih slika kosovara,kako ih nadam se slučajno nazva.

Veliki pozdrav i nemoj štogod zamjerit.Od Boga vam zdravlja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Varadero

Brate Žariću,hvala na lijepim riječima. Prag tolerancije na B vitamin je jaaako visok,pa ni u jednom trenutku nisu dovedene u pitanju motoricke sposobnosti. Sa Kosova imamo mnogo prelijepih fotografija i lijepih uspomena.

 

Sve se covjek bruka sa covjekom.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Браво браћо ... могу слободно то да кажем,после слике са заставом на Метеорима!!! Све је супер,видим екипа сви к'о један!!! Имам само једну замерку,три пива по глави је много!!!

 

 

Ја сам им такође скренуо пажњу...морам,то је јаче од мене!!! 1neznam.gif Надам се да нам неће замерити што бринемо због њих!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Rijetko pišem na forumu ali braću iz CG moram pozdraviti,i pohvaliti putopis...!!! Veliki pozdrav i svako dobro vam želim...i svakako ako vas drumovi nanesu :moto3: oko Romanije svratite na b vitamin :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Ohrid
  • Motocikl: BMW F650cs Scarver + Suzuki GSF650S Bandit k9

Svaka vam cast momci iz Podgorice lepa tura 1care.gif0takoje.gif.Zeljko bio u Ohridu i nisi se javio a ja se jos osecam moralno duznim prema tebi na tvoje pomoci oko smestaja u Podgorici,bas bi se izradovao na vasoj poseti i videti se sa vama .

Pozdarv.1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja