Jump to content

Moto Zajednica

Bajk Rok misija 2014

Recommended Posts

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

П.С. Је л' има некога из Косовске Митровице овде?

 

Ima1zdravo.gif

Kolega, znas li nekog Kostic Mihajla (vlasnik ili radnik u prodavnici "21 vek" u Kralja Petra I) iz KM?

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XJ600S Diversion & Yamaha XJ900S Diversion

Slabo se nesto ovde dogovaramo, nadam se da ce nas biti mnogo vise u subotu ispred skupstine

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Motocikl: tdm 850, gtr1000

ПОЛАЗАК: 28. ЈУН-а СА ПЛАТОА НАРОДНЕ СКУПШТИНЕ У 10:00. ПОВРАТАК: 29. ЈУН-а 2014. (СУБОТА – НЕДЕЉА)

 

ОСМА ПО РЕДУ ''БАЈК РОК МИСИЈА 2014''

 

ПРЕДХОДНИХ ПАР ГОДИНА, СПОНЗОР ЗА ГОРИВО БИО ЈЕ КОМПАНИЈА НИС ПЕТРОЛ, АЛИ ОВЕ ГОДИНЕ, НИСУ У МОГУЋНОСТИ ДА НАМ ИЗАЂУ У СУСРЕТ.МИ ИМ СЕ У СВАКОМ СЛУЧАЈУ ЗАХВАЉУЈЕМО ЗА СВЕ ШТО СУ УЧИНИЛИ ЗА НАС. ОБЕЗБЕЂЕНО ЈЕ СПАВАЊЕ У СПОРТСКОМ БАЛОНУ У КОСОВСКОЈ МИТРОВИЦИ КАО И ВЕЧЕРА ЗА СВЕ УЧЕСНИКЕ БАЈК РОК МИСИЈЕ. ЗАБАВЉАЋЕ ВАС ПОЗНАТИ РОК ИЗВОЂАЧИ ПОПУТ ОКТОБРА 1864 СА ТАЊОМ ЈОВИЋЕВИЋ, БОРЕ ЧОРБЕ И ДРУГИХ НАШИХ ПОЗНАТИХ ИЗВОЂАЧА. ПРИДРУЖИТЕ НАМ СЕ ДА ДОКАЖЕМО ДА НА ОВАКО ЛЕПУ МАНИФЕСТАЦИЈУ НИСМО СВЕ ОВЕ ГОДИНЕ ИШЛИ САМО ЗБОГ ГОРИВА, КОЈЕ МНОГИМА ДАНАС ЗНАЧИ.

ПОДРЖИМО НАЈВЕЋИ БАЈКЕРСКИ КАРАВН У НАШОЈ ЗЕМЉИ.

УВЕК УЗ БРАЋУ!!!

 

kopirano za FB

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1146 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Ako nas bude sto ispred skupstine bice dobro voleo bi da gresim( jbg velika je kriza ali opet ne odes na dva skupa neka i to ti otprilike isto izadje).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

П.С. Је л' има некога из Косовске Митровице овде?

 

Ima1zdravo.gif

Kolega, znas li nekog Kostic Mihajla (vlasnik ili radnik u prodavnici "21 vek" u Kralja Petra I) iz KM?

Pozz

 

Znam ga. Zivi u Zvecanu.

Nemam neko lepo misljenje o njemu. 1neznam.gif

Majka mu je vlasnik "21.veka" a on bi trebalo da radi u med. centru u IT sluzbi (ako ga nisu isterali sa posla).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova

Politika i gorivo. Bilo je njima mnogo teze, proverite, ali je zarad interesa politike odnekud bilo i goriva i vode i zastavica i privezaka i.., sada su se kao naprasno setili da Kosovo i nije Srbija i odmah nema vise podsecanja na Kosovo, fol nemamo vise benzina za sponzorisanje,.. a znaju dobro da nama vecini pogotovo u ova vremena znace ta dva rezervoara da stignemo do KM - a mi znacimo tom nasem narodu dole, jer zanju da se i za povratak tesko krpimo, tako da im se ne bih ipak zahvaljivao na onom ranije, kad su tu samo kad je dnevnoj politici odgovaralo. Ali nema veze nek im je na dusu, tesko da mogu i sebe da slazu da su ok!

  • Podržavam 16

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2843 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Napisao 03 July 2013 - 12:21 PM post-27009-0-60722200-1372851183_thumb.jpgpost-27009-0-42542800-1372851337_thumb.jpgpost-27009-0-94376500-1372851380_thumb.jpgPriloženi thumbnails[/b]

  • post-27009-0-94376500-1372851380_thumb.jpg
  • Evo šta sam rekao prošle godine jer je toliko pljuvanja bilo da je to verovatno neko čitao i sad izvoli. Ja sam platio moje gorivo sipao 5 litara od BG do KG toliko sam i potrošio posle dva sata čekanja na suncu. Ova godina je lošija nego prošla tako da i ne zameram ako neko nebude išao jer će mu trebati oko 100€ plus minus. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Motocikl: tdm 850, gtr1000

slazem se da za gorivo treba oko 100 eura. Ali nesto razmisljam tacnije trazim nacin i dolazim do sledeceg 4 ljudi u kolima po 30 eura i trebalo bi da pokrije troskove. onaj ko nece nadje razlog onaj ko oce nadje nacin. bajker si i na motoru i u kolima bajker si u srcu i svi bi voleli da idemo motorima dole ALI

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Onda neka bude auto rok misija... Mislim,moglo bi i autobusima da se ide. Kacige na laktove i napred... A o ovoj podeli na patriote i izdajnike stvarno ne znam kakav bi komentar dao...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Motocikl: tdm 850, gtr1000

stari roker ja pokusavam da za sebe i nadjem nacin da odem dole jel mi se ide. a nisam u materijalnoj situaciji da za jedan vikend dam 100 za gorivo i 20 za klopu i pice. Jel imas neki drugi predlog?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Iskreno ću reči,nemam ni predlog ni ideju. U stvari,ja kad nemam za gorivo i trošak i ne palim motor već sedim kod kuće. Ali,stvar je u tome da ovo nije običan skup. Ovaj skup više znači onim ljudima koji su oko skupa nego samim bajkerima. Šteta što država tu nije prepoznala svoj interes pa da pomogne u organizaciji istog. Za mnoge besmislenije stvari baca se novac,a za jednu ovakvu manifestaciju nema para.

To je moje mišljenje. Na kraju,ja nisam u zemlji taj vikend,pa ne bi išao ni da se plaća gorivo.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

Pa, da država ima interes i da vlast nije korumpirana/marionetska, mi ne bismo morali da idemo u Kosovsku Mitrovicu da budemo podrška narodu, nego bismo išli kao i na svaki drugi moto-skup :) išli bismo i u Prištinu na moto-skup, i u Prizren...

Po meni, to je stvar neke pumpe/kompanije, da li im se marketinški potez isplati ili ne.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Deki59 je meni poslao brojeve smestaja a ja ih prosledjujem.

Ja idem...znam da je mnogo para, ali to je jednom u godinu dana I oni koji su hteli da idu mogli su za toliko da odvoje sa strane...dakle nasli bi nacin... ja necu da se osecam kao da sam izneverila ljude koji nas cekaju dole ...

 

smestaja u srpskom delu Kosovske Mitrovice, kao i u blizini.

"Ajdemo redom:

1) BB hotel (u blizini dogadjaja-preporuka) 028/423-688

2) "Beli dvor" (u blizini dogadjaja-preporuka) 028/421-627; 064/7050-388; 065/6022-792

3) Motel "Bisevac" (u neposrednoj blizini) 066/901-6202; 064/932-8442

4)No.1 (blizu u K.Mitrovici oko 300m) 028/425-359;

 

Ovo je smestaj u blizini KM. (na sigurnim lokacijama :aha:):

1) Etno selo "Zavicaj" Zvecan, selo Banov Do (oko 8 km od mesta dogadjaja) 028/662-035; 065/81-84-871 i 064/578-3450 (lepo, ali umor I pice... pa vidite za ovu razdaljinu)

2) Motel Izvor -Zvecan, selo Grabovac (na putu KM-Bgd oko 7-8 km od mesta dogadjaja) 028/667-331; 063/8227-985 i 063/1711-924 (isto kao i gore, zbog umora)

 

Vidimo se ispred skupstine!

 

Sent from my Televizor

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilija Pegaso 650 Cube, MZ TS 125, BMW R 65

Ovaj put je politika odigrala jos jednu prljavu igru,jer,da je drzava htela da obezbedi benzin to bi i ucinila,za drzavu to nije veliki trosak.Cilj je da sto manje ljudi ode na Kosovo,da se sve to polako ugasi.Ko moze sebi da priusti odlazak, to treba da ucini u inat politicarima,a prvenstveno zbog nasih nesretnih Srba sa Kosova.Ko ostane kod kuce preostaje mu da se tesi gledanjem Moto GP u legendarnom Asenu,ja se bojim da cu gledati tu trku 1hmm.gif . Sretan put svima koji idu !

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Mataruska Banja-Klina Metohija
  • Motocikl: MZ ETZ150,Suzuki Bandit 650N

Politika stara kurva0ljut2.gif0ljut2.gif0ljut2.gif

 

Ima i onih koji mogu sebi da priuste odlazak na ovaj skup,ali njih to ne interesuje ili su previse evropski orjentisani.

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/103283-pauzari-planiranje-voznji/page__pid__1649361#entry1649361

 

Kako god svako ide de mu odgovara 0zbunjen.gif0zbunjen.gif0zbunjen.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1146 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

nema tu ljutnje ko nesto oseca ide(ako moze) ko ne oseca nece ga ni hiljadu strana promeniti i ne vredi trositi energiju

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 198 postova
  • Lokacija: Beograd

slazem se da za gorivo treba oko 100 eura. Ali nesto razmisljam tacnije trazim nacin i dolazim do sledeceg 4 ljudi u kolima po 30 eura i trebalo bi da pokrije troskove. onaj ko nece nadje razlog onaj ko oce nadje nacin. bajker si i na motoru i u kolima bajker si u srcu i svi bi voleli da idemo motorima dole ALI

 

Da razmislis ti o nekom motoru koji manje trosi od 100 evrica 1lol.gif . Odakle ti to kreces kad cenis toliko bratac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja