Jump to content

Moto Zajednica

Bajk Rok misija 2014

Recommended Posts

  • U prolazu, 83 postova

Da razmislis ti o nekom motoru koji manje trosi od 100 evrica 1lol.gif . Odakle ti to kreces kad cenis toliko bratac

 

Pa mozda je mislio ukupni troskovi za taj put, gorivo, valja pripremiti bajk, podmazati lanac, proveriti ulje, gume, plocice, Svetla, registracije, zelene kartone, i da ne nabrajam, pa troskovi samog putnika cigarete, pica, sendvici, klopa, i usput i tamo, i sta ti ja znam kakvi sve ostali sitni troskovi, jedno na drugo, jer bio par puta, nije mu bas tako netacna racunica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Srbija / Novi Sad

Možda jedno malo obaveštenje zašto NIS nefinansira ove godine gorivo,jednostavno potrošene su pare koje se po planu za 2014 odvajaju za donacije.Od prošle godine NIS finansira auto trke ,što im se marketinški mnogo više "isplati".Cifre koje zahtevaju takvo finansiranje pojedu kompletan donasijski fond.

http://sport.blic.rs/Ostali-sportovi/Automoto/233563/Borkovic-Zaplakao-sam-i-zaurlao-od-srece-pobede-u-debitantskoj-sezoni-su-retkost

http://dusanborkovic.com/sr/foto/kvalifikacije-hungaroring/

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Inzuma 250

A, i ocenili su da je ovo sto su do sad sponzorisali Bike rock misiju, dovoljno da nam se oduže za to što smo im poklonili celu Naftnu Industriju Srbije. Ukoliko im sad poklonimo i EPS, mozda budemo zasluzili da opet sponzorisu nas patriotizam i rodoljublje, pa ne bi oni nas ostavili na cedilu (skoro) nikad.

Isao sam na prvu Bike rock MIROVNU misiju i tada sam isao o svom trosku. Narednih godina odrzavanja ovog skupa, ovo "mirovna" je izbrisano, a ja zbog nejasne, a evidentne politicke konotacije skupa, na moju štetu nisam isao u K. Mitrovicu. Kazem na štetu zato sto je susret sa srpskim narodom iz juzne nam pokrajine, posebno te prve godine bio nezaboravan, nabijen jakim uzajamnim emocijama koje se protezu iz krajnosti u krajnost, izrazenim ponosom sto sam deo grupacije koja je prvi put posle '99. organizovano posetila svoju bracu i sestre na Kosovu i Metohiji.

Ove godine, iako nemam svoj motor, ici cu ponovo u Mitrovicu, srecan sto iza tog odlaska ne stoje vise oni koji su nam u istoriji pomagali iskljucivo onda kada se to poklapa sa njihovim licnim odnosno drzavnim interesima.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1774 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R

Idem prvi put i kao novajliji mi je zanimljivo kako je malo informacija dostupno o tako masovnom događaju.

Savet organizatorima, daj sredite taj sajt - blenem u onaj fejsbuk (nismo svi društveno potkovani).

Postoji više naloga na temu bike rock misije, a sajt mrtav.

Ako Vam treba pomoć, nije problem, za ovu godinu je kasno, ali ajde za iduću da se sredi sajt, pa nije to svemirska tehnologija.

Eto ja stojim na raspolaganju, a navataću još kog programera ako treba ;)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Motocikl: tdm 850, gtr1000

slazem se da za gorivo treba oko 100 eura. Ali nesto razmisljam tacnije trazim nacin i dolazim do sledeceg 4 ljudi u kolima po 30 eura i trebalo bi da pokrije troskove. onaj ko nece nadje razlog onaj ko oce nadje nacin. bajker si i na motoru i u kolima bajker si u srcu i svi bi voleli da idemo motorima dole ALI

 

Da razmislis ti o nekom motoru koji manje trosi od 100 evrica 1lol.gif . Odakle ti to kreces kad cenis toliko bratac

ajde ovako Beograd k.motrovica oko 320 u pravcu to je 640 i ako se bude islo do gracanice to je oko 750, jel se ne ide najblizim putevima. Ako ti motor u proseku trosi 6 to je oko 7000.

 

pa druga stavka je ulje. neznam kako ali tdm trosi ulje i to oko 1/2 l na 1000 km to ti je oko 900 din

 

Klopa dva puta usput i jednom dole je oko 500 minimum.

 

I da kazemo da nista ne pijemo i da spavamu u satoru ili balonu i da nam nece puci guma i da smo paradajiz turisti, najjeftinija varijanta ti je oko 8500 rsd a to je 75 eura. Idalje nemam te pare za jedan dan. a ide mi se i dalje i verovatno cu kolima treba neko i da vas slika

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 101 postova

Poz kolege!

 

Hajde da i ja podelim neke informacije sa vama.

 

Svako ko planira dalje od Mitrovice, Gazimestan ili Gracanica ili bilo koje drugo mesto Juzno od Ibra, neka bude spreman da plati auto/moto osiguranje ( mislim da je za automobile 20 eura za 7 dana) u suprotnom mozete dobiti visestruko vecu kaznu. Jednostavno, cim predjete na Juznu stranu panduri ce vas zaustaviti jer im se moze a mnogima od njih se ne svidja sto obelezavamo ovaj dan, mnogo puta potvrdjeno! Ukoliko vec planirate onda je grupno putovanje najbolje resenje, iz vise razloga.

 

Danas sam se provozao do Leposavica pa nazad do K.Mitrovice I videh da putari krpe asfalt, da nekim deonicama asfalt je isecen i ima puno sitnog i krupnog sljunka, obratite paznju! Takodje, neki babuni su stavljali previse katrana tokom krpljenja pa ga ponegde ima vise nego sto bi smelo i plus su sleperi sve to lepo razmazali. Nista strasno ali moze da bude za.ebano!

 

Avaj, da ne pocnem da zvucim kao Alvirovic samo cu upozoriti one koji dolaze prvi put da obrate paznju na podvoznjake od Leska do Mitrovice.

 

Da zlo ne cuje, ako nekome zatreba neka pomoc slobodno neka posalje poruku preko sajta.(samo posle 20h, do tad radim)

 

Pozdrav i srecan put svima! Vidimo se!

 

 

 

 

 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Motocikl: tdm 850, gtr1000

Idem prvi put i kao novajliji mi je zanimljivo kako je malo informacija dostupno o tako masovnom događaju.

Savet organizatorima, daj sredite taj sajt - blenem u onaj fejsbuk (nismo svi društveno potkovani).

Postoji više naloga na temu bike rock misije, a sajt mrtav.

Ako Vam treba pomoć, nije problem, za ovu godinu je kasno, ali ajde za iduću da se sredi sajt, pa nije to svemirska tehnologija.

Eto ja stojim na raspolaganju, a navataću još kog programera ako treba ;)

pa ako te zanima put od bg do kosovske mitrovice idemo ovako

 

od bg do kg auto put lep asvalt i bez nekih vecih krivina.

 

kg neznaju da voze i malo su gori od pancevaca :D

 

od kg do kv opet lep put moze da bude malo peska na putu no nista strasno.

 

od kv do administrativnog prelaza jedan od najlepsih puteva za voznju motora cuvena dolina jorgovana. prepuna lepih i brzih krivina uz ibar. uzivanje ali pazi se svako danas ima dozvolu i mnogi seku kolonu, obilaze i ako im ti ides u susret itd.

 

 

od administrativnig prelaza ka kosovskoj mitrovicim jako lose. nije obelezeno, na par mesta je suzenje puta, ali i pored svega toga imaces osmeh na licu.

 

doel se spava u balonu za fudbal (vojne vrece jedna do druge) ili u satoru koji postavljas na terenu za mali fudbal odma pored glavne bine (sljaka). iskreno savet ako si u mogucnosti iznajmi neki smestaj. nensy je navela na pocetku. inace kosovka mitrovica je jedini grad u kom sam video toliko lepih devojaka na jednom mestu.... ne treba ti nista dodatno od papira i to je srbija.

 

 

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XJ600S Diversion & Yamaha XJ900S Diversion

Sator kod bine nije losa ideja ako nema kise, u tom kisnom slucaju je balon odlican, samo treba savatati nekog ko zna put do njega. U svakom slucaju neopisiv dozivljaj, vidimo se u subotu ispred skupstine .1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3127 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

ja sam pretprošle godine bio u Zvečanu u motelu kod Bate petokrake. Noćenje je bilo 1000din.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK.OTADZBINA SRBIJA, 104 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

Moja ekipa kod Coca u Zvecanu 12 eura nocenje i dorucak doduse ostaci sa svadbe od prethodne noci,hotel je nov ima i ogroman bazen ali vreme vec par godina nedozvoljava da se overi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Ево неких моји виђења:

пре две године, била жега нека, шест пута сам се презнојио док смо стигли. Убио би за једно туширање. Нисам имао где, балон загушљив до бола, блага катастрофа, а после толико километара могу слободно рећи по катаклизмичној :bljak: врућини хтео сам да се опружим мало...

Прошле године, киша падала, шатори - пропаст...већ мокар а морам у шатор :stabre: ...

Дом студената имате на сајту http://prijemni.infostud.com/studentski_domovi/Studentski-centar-Pristina-Kosovska-Mitrovica/Dom-2-Kosovska-Mitrovica/60# бројеве телефона и можете резервисати. Собе нису као на сликама али су бар суве и колико толику уредне. Можете оставити кацигу и опрему, истуширати се (ако буде воде) и онда у зезање.

Ми смо већ резервисали и цена је 500 дин а што је најбоље све је недалеко од дешавања :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Druga ekipa Civije krece sutra, ispred moto kluba na zeleznickoj stanici u Sapcu, u 10h.Ici cemo pravo na Kosovo ali cemo cekati Beogradsku grupu na skretanju za Rasku.

Svi koji su u blizini a zainteresovani su da idu sa nama dobro su dosli.

Pozdrav i vidimo se sutra u Kosovskoj Mitrovici.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Политички некоректан, 858 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda CB 1100 SF X - Eleven

Ево неких моји виђења:

пре две године, била жега нека, шест пута сам се презнојио док смо стигли. Убио би за једно туширање. Нисам имао где, балон загушљив до бола, блага катастрофа, а после толико километара могу слободно рећи по катаклизмичној :bljak: врућини хтео сам да се опружим мало...

Прошле године, киша падала, шатори - пропаст...већ мокар а морам у шатор :stabre: ...

Дом студената имате на сајту http://prijemni.info...a-Mitrovica/60# бројеве телефона и можете резервисати. Собе нису као на сликама али су бар суве и колико толику уредне. Можете оставити кацигу и опрему, истуширати се (ако буде воде) и онда у зезање.

Ми смо већ резервисали и цена је 500 дин а што је најбоље све је недалеко од дешавања :zdravo:

 

Prenoćište u domu je vrlo korektno i jevtino. PREPORUKA!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Moja ekipa kod Coca u Zvecanu 12 eura nocenje i dorucak doduse ostaci sa svadbe od prethodne noci,hotel je nov ima i ogroman bazen ali vreme vec par godina nedozvoljava da se overi.

 

ove godine ako vreme dozvoli, eto mene kod vas u hotelu na kupanju :D

Vidimo se ujutru...ubi me neizdrz :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja