Jump to content

Moto Zajednica

DeLonghi

Recommended Posts

  • Skuteras, 3635 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

DeLonghi ECAM 25.462 automatski aparat za espreso kafu. Mene kao velikog ljubitelja kafe je odusevio. Pravi kafu vrhunskog kvaliteta. Tvrdim da je bolja od 80% kafa koje mogu da se dobiju u nasim ugostiteljskim objektima. Ima poseban rezervoar za mleko i pravi vrhunsku penu za kapucino i ostale slicne napitke. Odlican je za kuce, firme, a mislim i da je sposoban i da radi u nekom manje prometnom lokalu.

Regularna cena aparata je oko 800 evra, ovaj bi mogao da ide za 450. Postoji mogucnost da se nabavi jos koji

post-1765-0-06690700-1399232933_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2043 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Колики је резервоар за воду и шта се дешава са млином, или користи таблете?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3635 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ima svoj mlin, a moze i mlevenu kafu da koristi. Ima kontejner u koji odlaze kafu koju je iscedio. Mlevenje, kolicina kafe, moze da se steluje po zelji. Staje oko 250g kafe. Rezervoar za vodu prima 1.8l. Ima program za ciscenje od kamenca (pojavi se upozorenje). Podesava se i za odredjenu tvrdocu vode.

Ima programe za kapucino, nekoliko razlicitih duzina kafe... Kad nadjes kafu koja ti se svidja i jednom ustelujes sve, zadovoljstvu nikad kraja :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

 

.....Regularna cena aparata je oko 800 evra, ovaj bi mogao da ide za 450.........

 

Cek cek koliko bi bio para aparat,al da ne mora da ide,nego da bude nepokretan...i kako ga napravis da ide jel mu ugradjujes neke mehanicke noge ili pogon preko tockica....jel robotizovan pa ide sam ili se upravlja preko daljinskog...

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja