Jump to content

Moto Zajednica

NS-ZR-BG-NS By Djeneral & Markone feat. IgorXT&Friends :) 03.02.2008.

Recommended Posts

  • drkadzija, 1217 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Zovite sl. put i mene. Ja sam ko slon kad neko kaže ajmo ja odmah krenem. A nedeljna vožnja mi je propala jer sam čekao da djeneral vrati bratu motor pa da idemo da se vozmo. ubr dan ranije smo djeneralov brat i moja malenkost bili u bg. NE IĆI starim putem iz ns u bg ni slučajno bubrezi nam otpali od Čortanovaca do Inđije. Svakako lepa vožnja momci i lep putopis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Nekako nisam hteo da spominjem kako mi je 03.02. rodjendan, rekoh sebi sto gnjaviti ljude sa tim  ;) , a s obzirom da je meni dan prosao kako sam samo pozeleti mogao onda cenim i nije bilo potrebe. Ovako sam dan proveo sa dobrim momcima i na dobar nacin   :)

 

;D ;D ;D

NE čašćavanje za rođus ne zastareva kao ni najteži zločini... moraćeš to da ispraviš Dejo ;) Jednim čajem (znaš koji pijem ;) )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Zovite sl. put i mene. Ja sam ko slon kad neko kaže ajmo ja odmah krenem. A nedeljna vožnja mi je propala jer sam čekao da djeneral vrati bratu motor pa da idemo da se vozmo. ubr dan ranije smo djeneralov brat i moja malenkost bili u bg. NE IĆI starim putem iz ns u bg ni slučajno bubrezi nam otpali od Čortanovaca do Inđije. Svakako lepa vožnja momci i lep putopis.

Pozdrav Grofe,

lepa bila i vasa voznjica samo da mi niste u subotu dolazili da mi stajete na muku. Ja na poslu ceo dan a vi tako...neka, neka...sledeci put cu da mu konfiskujem motor pa se vi vracajte deleci to tvoje sediste  :D

Vec mi se popeo na glavu za subotu za Horgos...nije mu dosta sto ja radim ceo dan u nedelju pa ce jos i subotu da mi zakine. Nesto mi se javlja da cete opet" deliti tvoje sediste  :D

 

Nekako nisam hteo da spominjem kako mi je 03.02. rodjendan, rekoh sebi sto gnjaviti ljude sa tim  ;) , a s obzirom da je meni dan prosao kako sam samo pozeleti mogao onda cenim i nije bilo potrebe. Ovako sam dan proveo sa dobrim momcima i na dobar nacin   :)

;D ;D ;D

NE čašćavanje za rođus ne zastareva kao ni najteži zločini... moraćeš to da ispraviš Dejo ;) Jednim čajem (znaš koji pijem ;) )

Ako pijemo caj onda to znaci da se opet moramo smrznuti ko p....  :P

Al ajd...kao da ti nije bilo dosta  :D

 

Cucemo se i dogovoriti, samo da se usklade sunce i slobodno vreme  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Zrenjanin

eee vi prolazili kroz moju varos....  ;) a nas 4-5 sa foruma iz zr-a,ozbiljnih bajkera... ;D nema veze...cek malo da otopli pa kad mi zrenjaninci krenemo...svaka cast!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

@Markone:

 

Onaj link koji si dao za Garmin MapSource je samo link na Update. Skinuo i pokrenuo instalaciju. On mi prijavi da Garmin MapSource ne postoji na mom racunaru od ranije, i prekine rad.

 

To je kompletna instalacija ali ti treba i karta...

Ispravio sam link, skineš SCG Route i uneseš kod koji sam dao i možeš da glediš :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Ako pijemo caj onda to znaci da se opet moramo smrznuti ko p....  :P

Al ajd...kao da ti nije bilo dosta  :D

 

Cucemo se i dogovoriti, samo da se usklade sunce i slobodno vreme  ::)

 

He, he, he...

 

Ima bata pantale, debele čarape i duks gaće spremne... još rukavice toplije i duže da obezbedim... pa ćemo čaj da pijemo iz zajebancije a ne potrebe ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja