Jump to content

Moto Zajednica

Dell Streak 5 - tablet telefon - Prodajem

Recommended Posts

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Kupi na e bay tel nov za 120 $...prodavac neka cuva jos koji mesec,sigurno ce mu porasti cena..0namigivanje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750XD

Momci, a pogotovo IvanNBGD prestanite da mracite temu tj. oglas. Od pocetka samo sejes mudrosti. Kupac nisi i zamolio bih te da samo zaobidjes ovaj oglas jer se ne ponasas ni eticki ispravno ni kolegijalno ni drugarski, a ni najmanje poslovno.

 

Nadam se da ces ispuniti moju "molbu".

 

Pozdrav

 

P.S.

Zamolio bih sve koji imaju neku primedbu, predlog, ponudu slicne sadrzine koju je do sad upucivao IvanNBGD da mi saljete u pvt poruci jer privatni dogovor je privatni dogovor. Mracenje tipa kod komsije jeftinije ili skuplje zadrzite za sebe. Trziste ima razlicite ponude i razlicite cene, uzmi sto ti se nudi ovde ili idi na drugo mesto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tvrdo kuvan, 472 postova
  • Lokacija: Blokovi
  • Motocikl: mi je mnogo glasan.

Vidi Ferty, ja jesam kupac, ali nisam budala. Postavio sam i link koliko kosta taj tel. Njegova realna cena, ako je u tom stanju koje tvrdis, 60$, a to je nekih 45-50e. Sto se etike i kolegijalnosti tice, ja ne sibicarim ovde ljude da kupe tel koji kosta duplo manje! Drugari nismo tako da se tako i ne ponasam, a poslovno je ovo vrlo korektno, jer sam se bavio poslovima koji traze obaranje cene proizvoda.

 

Mudrost prosipam, jer sam dobar deo nje stekao iskustvom. Pogledaj samo sta ti ljudi kazu na tvom oglasu i bice ti sve jasno. Sta mislis, zasto ga jos uvek nisi prodao???

 

Necu vise ostavljati komentare i ne zelim taj tel. da kupoim od tebe.

 

Hvala na razumevanju :zdravo:

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750XD

Od prvog tvog posta sam i video da nisi tu da bi bilo sta kupio vec mracio temu.

 

Nije pitanje zasto nisam jos prodao..pitanje je zasto ti jos nisi kupio??? Zasto ne uzmes taj za 45, 60, 90$ koliko god i postedis nas nego ovde smaras i mene i ljude mesecima? Razlicita su trzista i mesas babe i zabe.

 

Daleko si ti od znanja prodavca, a jos manje kao kupac znas sta zelis.

 

Drago mi je sto neces vise ostavljati komentare pa makar i na ovaj nacin zavrsili pricu.

 

Pozdrav,

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja