Pa što ne dođež tim KTM-om to je idealan motor za Huju?!
Doci cu sa njim,tj.donecu ga u kombiju,registracija i sl.(sto Bane kaze ) a i da je registrovan nebi ga vozio do Huje jer bi "potrosio" 5 (dragocenih) moto sati .
Ti si uff danas imao dinamican dan.Verujem da ti nije prijatno sto se to desilo ispred tebe,ja sam imao slican slucaj pa sam malo osecao grizu savesti,kao ono nebi nista bilo da ga nisam stisao..
I ja dosao oko pola 3,iz daljine otvorim prozor nebi li cuo nekog Akrapa a ono zvuk "cvaja",odmah sam skontao da su kartinzi.Stigao sam na sam start trke i sagledao je.Sta reci,320km sam presao za jednu kart trku ali sledeci put idem na siguricu.
pa na sta tebi ovo lici?
Na hard enduro? ??? :o
vidi stvarno.....
Mozda su malo egzoticnije boje stavili zbog Hawajaca ali "KTM" i "gay" se ne podudaraju nikako.
Tek sad vidoh temu,pratim.Imao sam WR450 a drugar YZ450,razlike su bile u tockovima,prednjoj kocnici,el.instalaciji,anlaseru (kog YZ nije imala) i 4 PS u korist YZ.To je konkretno o Yamahi.
Koliko sam skontao danas se opet vozi? Kad sam vec tu da i ja prokomentarisem sliku 24,do j... je,momak vozi odlicno zaista odlicno,samo mi bode oci to sto leva noga ne stoji gde bi trebala.