Jump to content

Moto Zajednica

Simon69

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1127
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Simon69

  1. Bas tako,kurblas 2004.Jos da nabacim svetla i tablicu pa u voznju.
  2. SMC..
  3. Da ne pomislite da off-ujem,Kamazi su samo uvod za moje prikljucenje vasoj ekipi.Dugo vas posmatram i citam pa resih da ga kupim,jeste da je ovaj crn ali ako treba ofarbacu ga u narandzastu.
  4. Evo ih..
  5. Al' me pogodiste sa narandzastim masinama,imam i ja dve,i to pobednici DAKARa,kakva slucajnost..
  6. Sta ti treba za Stroma?
  7. Zamena za Thunderace?
  8. Pogledaj moje oglase,mozda te nesto zanima pa da menjamo.
  9. Ima i delova oko agregata,,
  10. jos uvek su na prodaju...
  11. Cena je letnja,230 eura.
  12. Dajem uz motor i IXS kofer...
  13. Nova cena je 3200 eura ...
  14. Pozdrav Miljane,moras staviti neku sliku da te prepoznam...
  15. Simon69

    BMW S 1000 RR 2010

    Velimije,ima drugih testova ali rezultati identicni!Bavarac razbija.....
  16. A zamena za Thunderace i doplata?
  17. Nisi nista rekao o potrosnji ulja?
  18. Za CBR 600RR.
  19. Moze koji euro nize...
  20. A Kamazi konstantno.Trebace mi nekih delova..
  21. Tamno crvena a u dnu crno i nazire se MRA oznaka.Kakav si?Sta imas novo?
  22. Prodajem viljusku za XT...063/510642
  23. I dalje je na prodaju...
  24. jos uvek na prodaju... tel 063/510-642
  25. Cena je 40 eura a tel 063/510-642
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja