Jump to content

Moto Zajednica

Simon69

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1127
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Simon69

  1. Gazda kaze da ima 72PS,ja znam za 44kw-47kw ili 60- 64 PS ali sa Akrapima izmere 72.
  2. Igrom slucaja mi je na raspolaganju vec dve godine jedan lep primerak FS650E,2007.Dovezen iz CH sa 700 km.Tad sam vozio WR450 i prvo sedanje na Husaberga je bilo veoma prijatno.Motor raspolaze sirovom snagom,72ks,zulja-melje-struze kao da ce klipnjaca ispasti ali ide! Radijalna kocnica FTE sa debelim nazubljenim diskom izvrce na nos.Ja nisam vozio jaci jednocilindras ( KTM 690 jos nisam probao!!!).Ali,kad se strasti smire i pogledas sta sve ima na tom motoru pomislis u momentu da je neko na KTM-u napisao Husaberg.Magura korman i kvacilo,prekidaci,sat,izduvna grana sa urezanim KTM,BEHR tockovi,WP vila i zadnji amortizer...i na kraju pitanje: Da li mogu Austrijanac i Svedjan biti braca blizanci? ??? :-\
  3. Momci u SSP su me zadivili,bilo je pravo uzivanje pratiti ovu borbu.. I sve se dobro zavrsilo.
  4. Koja je velicina kacige?
  5. I ja cekam slike..
  6. Moje misljenje je da je enduro/cross kategorija brojnija,ali je zato ova druga grupa u blagom porastu.
  7. Petak popodne..Stevane mozemo li mi pravdati casove?
  8. Primetih da vlasnici i ljubitelji skoro svih moto-brendova imaju temu u kojoj mogu razmeniti misljenja i iskustva o svom miljeniku pa bi bilo lepo da i o HUSABERG-u nesto napisemo.Pa izvolite...
  9. Simon69

    KTM maska

    Moram da pogledam posto je nova pa cu ti reci,na par mesta sam pitao i nema niko.
  10. Simon69

    KTM maska

    Menjam masku narandzastu za crnu.063/510-642
  11. Od 13 casova na DSF krecu 125...
  12. Kisa...
  13. Znaci li to Subota popodne?
  14. E jbg,objasnicu ti uz pivo kad se sretnemo
  15. Najbolje ti je da preko zime skines difuzore i odes u neki od glas servisa da nanesu lepak.ako kupujes tuba je velika kao silikon a treba ti i prajmer.
  16. Moguce je,2mm je razlika u hodu,to odradjuje radilica koja ide 1mm vise gore a i dole a taj 1mm gore kompenzuje klip,1mm nizeg cela,a donji mm nije problem.Znaci da ni klip nije isti.Izvinjavam se ako je off..
  17. Mislim da je radilica drugacija. :-\
  18. On je pao bukvalno sa 5 na sat,vozio izduvane gume.pogonski lanac nije dotezan,nogostup sam napravio od aluminijuma tako da se nece ljustriti,a lanac bregaste i ventile bi sad uradio na zameni ulja koju je planirao ali je iznenada odlucio da ga proda i za tu cenu ne treba da ti je tesko da to sam obavis .Jednom je ulje menjano tamo gde je kupljen tako da to jos danas uradi.Staklo na kocionom cilindru (prozorcic za nivo ulja) je puklo i tu je verovatno ulje iscurilo pa bi prvo trebao to popraviti,nasuti DOT i ozraciti.Inace motor je kao nov i nemoj traziti nista sakriveno jer nema.Kod nas sto kupis tako je kako ti kazemo!
  19. Ma salim se,i sam sam takav,kad kupim nesto crkao bi da ga ne rastavim.
  20. Cestitam i ja,Kepo ne da ti djavo mira,vozaj to ne cackaj.
  21. Ja mogu i u petak i u subotu a nedelju sam planirao Batajnicu
  22. A ti si derane kupio Raptora iz Mladenova? Cestitam ti i da te dobro sluzi?Motor je od mog drugara Pede i sve sto je dirano na motoru (odvrtano-zavrtano) sam radio ja.Sat ne diraj jer nije pipnut i km su originalni.Gume-difuzore sam planirao zalepiti sa lepilom za sofer sajbe,prajmer pa lepak,nema nista bolje od toga i sto te bude zanimalo pitaj.
  23. Bice tu vatre, koliko mi se cini...
  24. Prihvatam.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja