Pozdrav svima,zovem se Simon,godina 40,zivim u Mladenovu kod Backe Palanke. Pre dve-tri godine sam se predstavio sa tekstom "volim Hondu,postujem Suzuki,svidja mi se Yamaha a vozim Kawasaki" Od tada se promenilo to sto vozim Yamahu (radim na tome da sedem opet na Kawu) ,imam iskustva malo vise i misljenja sam da nas posle ove cetvorke negde cekaju Evropljani,KTM i BMW,nadam se i prizeljkujem. Boze zdravlja i srece...