Jump to content

Moto Zajednica

Simon69

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1127
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Simon69

  1. Prodajem desnu stranicu za CBR1000 REPSOL 2006.
  2. Zanima li te zamena za Thunderace 1000?
  3. Zamena za thunderace 1000?
  4. Zanima li te Thunderace?
  5. Prodajem stop svetlo i retrovizore za R1 2005 god.
  6. Simon69

    honda cbr600rr

    Vidi ti njega,nisi se hvalio za crvenu "engleskinju"?! Znaci,prodajes lepsi motor a ostavljas mladji?
  7. A ova plastika? 063510642
  8. Koja dekla ti treba,leva ili desna? Stop svetlo imam... 063 510-642
  9. Kod mene ima zadnja desna stranica....... 063 510642
  10. Evo jos jedan SHARK RSX,veoma laka i kvalitetna kaciga
  11. Vozim se na Conti Motion gumama(Thunderace 1000),kupljene u Motobox-u,imam samo reci hvale.Sa gumama sam zadovoljan iako sam malo bio skeptik pre kupovine.Ne mogu reci da nisam verovao u brend nego to sto je asfalt kod nas drugaciji od onog u zemljama gde se one proizvode i tu je postojala neka moja sumnja da bi mogle malo da "podbace".Ali,od toga nista, Conti odlicno odradjuje svoj posao i preporucio bi ih i ostalima.Neki drugi model se mozda brze trosi ali i to ima svoje zasto.Conti Motion je polozio i kad je cena u pitanju,za te novce mislim da nema bolje gume.
  12. Moram se i ja ukljuciti u glasanje..Nista novo necu reci nego jos jedan glas za SMT,ali ipak sve zavisi od tvojih afiniteta..
  13. Cini mi se da se u Suzukiju trude samo za hiljadarku da bude u samom vrhu ali im se to malo otima.Ali ne smemo zaboraviti odlicnu 750-ku,kome je puno 1000 a malo 600 ima sta da kupi.I to je za pohvalu.
  14. Motori su savrseni i ne znam sta bi mogli doraditi na njima.Mislim da pravi zaljubljenici i kupci Suzukija nece iz tog razloga okrenuti ledja toj marki.Licno sam za to da proizvodjaci naprave dogovor izmedju sebe i svaku cetvrtu godinu izbace novi model jer,gde ovo vodi?Manje kila-vise konja,to jednom pocinje lose da utice na kvalitet proizvoda.
  15. Simon69

    Honda VFR 1200

    Kad su izbacili zadnji model Fireblad-a bilo mi je za ocekivati da ce me i novi VFR razocarati.
  16. Cao Vlado.Javi ako ima neko Aeroxa za prodaju,zainteresovan sam.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja