Toliko o onom "njegovo vreme je proslo",AS je AS a doktorat odradjen u Sepangu! .Lorenzu sve cestitke na zasluzenoj tituli,kao i Eliasu,ali mu mozda i ne zameram za ispalu Spiesa,mislim da nista nije video oko sebe.Ne znam da li me razocarao Ducati ili Hayden ali bojim se da je Amer taj.Samo cekam Simoncelija da naleti na nekog ko ce mu dati po j....a!
Ne znam jesi li video ove polutke od kvacila i kocnice,za retrovizor?http://www.louis.de/_102ee4430ef503d38a6ca75e6038380674/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=465&wgr=407&list_total
Mislim da je 50 previse na prednji od 14.Ovo su odnosi koje KTM nudi za 620 : 14:48, 14:50, 15:40, 15:45, 15:48, 15:50, 16:40, 16:45.To sam trebas da odaberes u zavisnosti od primene i stila voznje. Nisam ti mozda puno pomogao ali zlatna sredina uvek prolazi.
Lorenzo je pokazao da je dorastao doktoru :-\ ali je ipak bilo ono "pa gde ces ti mali,cekaj jos malo ",Stoner perfektan,Dovi bez ispada a i Edwardsa moram pohvaliti. Na kraju Dukac pobedi u Japanu :o
Ivane ja skroz zaboravio da Maico postoji,stvarno odavno nisam cuo za njega i nisam znao da i dalje rade.Naravno da sam mislio na sve tipove (Cross/Enduro/SuperMoto) pa ocekujem da neko iznese utiske o svakom po malo.Novi jednocilindrasi 390,450,570 su uveli novine u konstrukciji,polegnut cilindar,smanjene ziroskopke sile,centralizovana i manja masa...
Potpuno si u pravu.Nisam vozio slabiji primerak ali ovaj 650 je brutalan,sa 623 kubika primetno jaci od KTM-ovih 625.Servisi na svakih 10 moto sati a ako preskocis koji dobro ces isprazniti dzepove za nove delove. Npr: