Jump to content

Moto Zajednica

Simon69

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1127
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Simon69

  1. Svaki moto susret u Futogu je bio dobro i kvalitetno organizovan pa se nadam tome i ove godine.Momci iz "Classic Whells" su na mestu i znaju sta rade.
  2. Kupujem kontakt bravu od Gilere Runer 50,ako neko ima info na pp ili tel 063/510-642
  3. A ja bio uubedjen da si ga imao
  4. Imao sam 14 kad je izasao GPZ900R i tad je Kawa zavirila u moje srce a 4 godine kasnije za zelenim ZXR750 definitivno ga i osvojila.Prva prilika kad mi se ukazala je bila iskoriscena i takav ZXR sam kupio..Sad malo slika pa cu drugi put komentarisati malo vise.A i danas nudim Thunderace u zamenu za ZX9R .
  5. OK,a devetka bi mi legla samo tako
  6. Da li su prodate Kawe?
  7. Ja sam davno pravio plocice i nikad nisam imao problema.Koliko se secam na ZZR su 6.5mm precnika,od ventila auta,traktora,kamiona,koji ima taj precnik stabla,kupim nov koji iseckam pa zatim na ravnoj brusilici obrusim na koju zelim debljinu.Moram napomenuti da se to radi na masinama a ne testerom i u stegi ali kad muka natera a nema gde kupiti onda nista nije tesko.Ako ne resis sa Havarisanim javi se..063/510-642
  8. Agregati od Thunderace i R1 nemaju nista zajednicko osim sto su 5 ventila po cilindru..
  9. Thunderace je radjena od 96. do 02.,bez obzira na R1 jer nisu ista kategorija,ona spada u sportturizmo klasu a R1 super sport.
  10. Moj KTM se ugasi cim mu spustim nogaru,ne moze da radi u mestu.
  11. Kad upalis sedi i vozi,ko ti je rekao da ga ostavis u mestu da dugo radi?Ona nema ventilator hladnjaka i malo ti se pregrejala.E sad koliko je to ne znamo a nadam se da nije puno.
  12. MZ ETZ 250,87.god kupio nov,intenzivno (365dana) ga vozio 4 god,bukvalno peri-deri!
  13. Cena je 2500 eura...
  14. Imao sam CBR600RR sa 25kw/34PS,Swiss model,za sat vremena joj skinuo blokadu i vozio je celu sezonu sa njenih 116 PS.Ostala su mi lepa secanja i blokada od istog pa ako nekog zanima tu sam.
  15. Imam agregat sa 5300 km,2006.god,cisto da znas ako u potrazi naidjes na neku sa losim motorom ili menjacem,da se zna .
  16. Zanima li te Yamaha Thunderace?
  17. Jos jedan glas za Blueberyy,moram napomenuti da sam pre koristio samo par puta Tom Tom,i to ne znam koji model a pre dve nedelje uzmem Blueberyy koji mi je 7 dana radio perfektno od Backe Palanke do Pariza,po mnogim vojvodjanskim selima i malim ulicicama,sto je ipak bitno za nas,a u Parizu rade svi uredjaji,zar ne?
  18. Pobednicki tim..
  19. Evo jedna slicica prethodno pomenutog BERGa:
  20. Meni je GP bio odlican,kao mali rezime sezone 2010 u pola sata a rezultat govori ko je trenutno gde.Jorge je briljirao voznjom,Stoner pokazao da mu je najveca pretnja,Doktor,hm,(teska srca pisem ovo),ne,ne mogu,ne mogu da napisem da ga ne vidim u borbi za titulu 2011..Spies oodlican,Sic sa m....a do kolena,Dani najbolje startovao ali ipak mislim da ce bediti kad trka bude trajala 5 krugova.Cim mu neko pridje udje mu voda u usi,ispada iz ritma.I jos nesto,Rossi se dostojanstveno oprostio od Yamahe,za pohvalu.BAY BAY BABY
  21. Ponekad Jesi li primetio koliko imaju R-ova sa dignutim kormanima (superbike umlenker,kako oni kazu)?
  22. Ček, ček, ček... ovo nije loše. A jel posle ne pucaju zanoktice? Pucaju samo dugmići na pantalonama Cuj na pantalonama?! A kosulje? Ja zimi ne vozim motor jer se ne mogu uvuci u opremu!
  23. Da li ti je pao na pamet neki drugi tip motora?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja