Jump to content

Moto Zajednica

Simon69

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1127
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Simon69

  1. Evo i mog malog kutka,30-tak kvadrata,radionica-garaza u sklopu kuce,primarno zanimanje mi je prevoz kiperima a posto je to sezonski posao zimu provedem u toploj,osvetljenoj radionici radeci ono sto volim a to je popravka dvotockasa.Od alata svega,Koken gedore,HAZET,STAHLWILLE,Facom,pomalo specijalnih alata,a u planu i nabavka dizalice.Slika govori vise od 1000 reci...
  2. Umalo da zaboravim,kad zamesam 50-tak kg kobasica ruke mi budu kao u bebe!Samo da je malo cesce...izv. za off
  3. Ultra derm madjarska zelena pasta mi je nesto najbolje isprobano a kliner Silkolene,bio razgradiv i mesa se sa vodom,od 1:1 do 1:5 u zavisnosti za koliko vam zamasceno treba
  4. Nije mi bilo tesko,ovaj mi je prvi pao saka a ako hocete sa navojem i njega cu prikazati,i to Hondin,da nebi bilo opet potrebe za mojim postom.A izvinjenje,tesko!
  5. Naravno da moze,40 eura po komadu..
  6. Ocigledno nisi drzao amortizer nikad u ruci a o rasklopljenom da ne govorim,a tako cvrsto se drzis svoje teorije.Kad zavrnes maticu motor se ne dize nego MANJE propada...
  7. 100 eura..
  8. Prodajem retrovizore i stop svetlo od R1 o4-06.
  9. Covek je naglasio da je Africa pala i kad nije na njoj sto znaci da je nikakva podesavanja nece podici.Resenje su drugi amortizer(opruga) ili polugice koje povezuju ram i klackalicu..
  10. Da se otvoris jos za 50 eura bilo bi od 600 RR a jos 100 K4 750. 063/510642
  11. 60 eura,beli sa plavo crnom sarom,za 2004. tel 063/510642
  12. Obnavljam oglas..
  13. Prodje par meseci a Tandzara jos kod mene.Nece je niko?
  14. Ne kvare se taj Suzuki nikako.
  15. Sedeo sam dok nisam sve prelistao,moram da se pohvalim da sam i ja sastavljao jednom prilikom nesto sto je virtuoz odradio:
  16. Stoner neuhvatljiv,briljantno!Gur-gur doctor,drugacije nije mogao doci do treceg mesta.Hayded i Simonceli se borili i napadali kao lavovi..A Honda zakazala,i nemoguce se desi.Moto 2 sam prespavao a 125 Marquez ubedljiv..
  17. Mislim da ce "dvojica" biti dodatno motivisani da pobede Sampiona,hoce li se Lalajku ispuniti zelja ili nama videcemo!
  18. Moja je original,kome to ne znaci nista njegov problem.Zanima li te cena originalne nove?Bolje nemoj..
  19. Skupo li je ili su oni sto voze Repsolke pazljivi vozaci?!
  20. Mogao bi naici da probam..
  21. Kad ste vec skrenuli sa teme morate da racunate na to da ima ljudi koji prate i vise od moto gp-a (sve tri kategorije),i SBK i SSP,i GB kao i AMA SBK ali nisu stalno u kontaktu sa racunarom i ne prenose to na forume.Govorim to jer sam i sam takav i tek odnedavno (relativno) sam se prikljucio ovoj porodici.A znam ih i koji ne znaju upaliti racunar a secaju se Schwantzove 34,McCoy-ovih driftova...
  22. Nema prednje niti sta drugo,samo zadnja.
  23. Jos uvek je na prodaju..
  24. Simon69

    KTM maska

    Ne bih da prodam,samo zamena ili ako neko zna gde ima crna da se kupi...
  25. Danas Stoner rano pao pa nam uskratio da pratimo njegovu gospodju,za razliku od prosle trke.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja