Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14048
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Lalajko?
  2. Ako bi bio pametan, Apriliu!
  3. ... a ako bude dobar prišljamčiće mu se.
  4. Apsolutno je nemoguće da Rossi posle 1.1.2011 stavi na sebe nešto na čemu piše Yamaha!! Sem toga ovo je toplo vreme na snimku a u poslednja 3 meseca smo u zimi. Ovaj motor liči na one flat track motore što ih Graziano Rossi s nekim pravi. edit: evo jedan sa Grazianom kako pada sa istog motora
  5. E, da jbt. potpuno sam zaboravio da su to obećali.
  6. Kad bude radio zimsku Olimpiadu iz Sočija!
  7. Pa %ebeš test vozača neće on da vozi trke. To je manje zlo nego da niko ne vozi ali ne može da pomogne Rossi-u da se navikne na motor npr. Provalite Checin prednji kraj sa trke na PI. To samo on može da ustanovi kao rešenje za sopstveni stil.
  8. Nije smanjenje troškova da bi se uštedelo nego da bi se onemogućilo da oni koji imaju love ko blata podave one koji nemaju love ko blata. Reklo bi se da HRC sigurno ima mnogo više para nego Ducati ali... novac se ne vadi iz supstance nego iz sponzorstava a tu je Rossi ko govno za muve. Možda je trebalo da olabave pravilo za nove vozače i za one koji su promenili proizvođača.
  9. Ovaj sa TomoB-ovog linka ne bi bio više od $20 sa poštarinom.
  10. Ajde EDIT: Aćime, reko mi Braco da je noćni san nezamenljiv!
  11. Treba to da javiš HRC-u pošto izgleda da ne poznaju ta tajna znanja.
  12. Za sad neka dva bedna 1-minutna videa na worldsbk.com Ma odrao ih Checa, malo se akali Biaggi i Melandri, par ispadanja...
  13. Uuuu, Melandri se povampirio. A jutarnja repriza na Eurosportu prva 4 kruga pa 5 minuta reklama pa zadnja 4 kruga. J%$em im mater g%$ičarsku. Što se tiče BMW-a, mislio sam da smo elabolirali u čemu je trik. Prodaju na ulici full spec trkački motor verovatno sa velikim minusom da zadive publiku ali im ne ostaje mnogo mesa da ga dorade za ozbijnu ekipu. Možda nešto urade ako im se Rossi skotrlja u SBK kad pukne u MotoGP pošto ima one magične moći koje drugi nemaju. Camier 6. sa sve mononukleozom
  14. jel neko od ovih pasuje? http://motors.shop.ebay.com/i.html?_nkw=honda+xl+tail&_sacat=10063&_dmpt=Motorcycles_Parts_Accessories&_odkw=honda+xl&_osacat=10063&bkBtn=&_trksid=p4506.m270.l1313
  15. u poređenju sa ovom od pre par godina je ko sofa
  16. e jebeš ga...
  17. Evo jedan štur superpole video sa worldsbk.com. Traje samo minut ali se vidi Biaggiev broj. http://www.youtube.com/watch?v=lCVW8HZd_qA&feature=player_embedded Ne znam šta mu je to trebalo pošto su u zadnje vreme svi koji su koristili taj broj izduvali (Hayden, Baylis, Stoner...) a znamo da je sujeveran (ni blizu Rossiju). Možda razbije maler.
  18. Nije mi jasno šta je s Camierom. Dve sekunde je sporiji od Biaggia. I Hagi nešto ne ide privikavanje. Ako ove godine Haslam uzme titulu možemo da očekujemo da Haga sledeće pređe na BMW.
  19. Samo da pojasnim da ne sumnjam da će R i B da reše problem i da će da se uklavire među prvih 5, samo se prisećam tog nadobudnog lupetanja o "magičnim moćima" uz pomoć kojih Rossi "oseća" informacije o motoru koje niko drugi nije u stanju ni da zamisli a kamo li primeti i artikuliše itd, itd. A sad ga boli rame.
  20. Ja mislim da su Rossi i Burgess žrtve višnje pravde. Sećate se kako su srali prošle godine da bi oni sredili Ducati-a za sat vremena i sl. a sad moraju na brzaka da mu ofarbaju neku Yamahu da ga ne bi i Abraham ošišao. A te priče o povredama i bolovima su stvarno smešne, pa oni su svi izlomljeni ko šibice. Sve i da ga boli trebalo bi da ćuti, kao što drugi ćute (npr. patuljak). Imaju vremena do polovine sezone da sastave taj Yamucati da spasi obraz ove godine a od sldeće svi kreću od početka pa mu šanse rastu.
  21. OK za Checu i Biaggia znamo da poznaju svoje sprave ali Haslam i Laverty ... biće napeto.
  22. Kao i svake godine. nego, Elias se odlepio od dna,...!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja